Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

1968 model jawa alınır mı sizce?

Motovento
    REKLAM ALANI
    aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    Herkese selamlar...

1968 model bir jawayı 800YTL gibi komik sayılabilecek bir rakama buldum. Daha önce çok defa scooter tarzı motorlar kullandım. Fakat hiç bana ait bir motorum olmadı. Kısmet olurda alırsam bu ilk motorum olacak.

Bunun yanında mekaniğe çok meraklıyım. Bu motoru alırsam discovery chanel'a "Turkish Choopers" diye bir program yaparım diye düşünüyorum

Şaka bir yana özellikle hafta sonu dolaşmak için bu motoru almayı düşünüyorum. Aranızda daha önce bu motoru kullanan varsa ve benimle deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim... (Teknik bilgi, yedek parça.... v.b.)

Sevgiler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V

BEYAZ ÇİFT SİLİNDİR YUVARLAK DEPOMU??

EĞER O İSE SEN ALMAZSAN BEN ALIRIM 250 LIK ÇİFT SİLİNDİR ESKİ BODO VEYA BEYAZ JAWA LARDANSA HEMEN AL PARÇASI BİZİM ORALARDA MEVCUT (KARAMAN)

- Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Kullanıcıların özellikle forumdaki yazışmalarda olabildiğince düzgün Türkçe kullanmaları önerilir. Tamamı büyük harften oluşan, noktalama işaretlerine yer verilmemiş veya haddinden fazla seviyesiz bir tarzda yazılmış iletilerin zor anlaşıldığı ve anlaşılsa bile dikkate alınmadığı bilinmelidir. Bu tür hatalar ihtiva eden ileti veya başlıklar kaldırılabilir ve bu tür davranışları sergileyen üyelere ceza verilebilir...
    - Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Motosikleti
    as 125 t gri
    Motor Sivas'ta benim bacanak buldu tahminimize göre dediğin motor fakat emin diilim sana sivas yakın sanıyorum şu forumda biraz görüş alsam karar vericem ama.....

Motosikleti
    as 125 t gri
    Tüm arkadaşlara yardımlarından dolayı teşekkür ederim açtığım topic ne kadar çok ilgi gördü (savaşxxl bu arada sana gerçekten teşekkürler)

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O dediğin motora benzin dayanmaz. Ben benzini dert etmem dersen al o paraya.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı barisci26 adlı üyeden alıntı
    O dediğin motora benzin dayanmaz. Ben benzini dert etmem dersen al o paraya.
    NE ÇOK BİLİYORSUN SEN YAAA
    modelini görünce benzin dayanmaz ona dıyorsun kafadan motoru hayatında gördünmü ??
    sen attaa derken o motorlar piyasada deli gibi dolaşıyordu ve bir depo benzinle(10lt)300 km gidiyorduk konya karaman arasında 1.5 gidip gelıyorduk(110km),
    bilmişyorsan motoru yorum yapma
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Savaş abi senin dediğine göre o motor km 84000 yakıyor. Buna ben inanmam eniştemdede Jawa vardı sırf benzin yüzünden motoru sattı.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

HIZLICAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E
    Bahsedilen motor çift silindir değil tek silindir ve 250 CC ve Bizim buralarda KARA JAVA derler bu modellere ve bir kere yapıldı mı 3 yıl rahat bin. Yakıt durumu da 10 lt ile 300 km civarı doğru. Şu andaki kendi çapındaki motorlara taş çıkartır. Dayanıklılık ve hız yönünden. Herkes bilip bilmeden atıyor. Bilmeyen konuşmasın lütfen

Eski topraklar iyidir parçalarını bulmakta belki biraz zorlanabilirsin (Sanayide+Tamircilerin ellerinde kalmış parçalarla yeni motor bile toplarsın da iş Arz Talep meselesine dönüşünce parça başına istedikleri fiyat adamı katil bile edebilir.) Dikkatli ol.

Motoru adam edeyim Tertemiz yapayim ve sırf haftasonu binmek amacıyla alıcam diyorsan yaktıgı benzin cok önemli degil. Ha 20 milyon yakmıs ha 30 milyon ne farkeder ki? Gündelik kullanacaksan ancak bu rakamlar senin icin önemli olmalı. Jawa kalitelidir.Aklıma başka yapacak yorum gelmiyor.Hepsi bu.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    O eski KARA JAWA dan ben küçükken bizim bir komşumuzda vardı, adam 100 kg karısı 120 kg Dağ bayır gezerlerdi, ben kendimi bildim bileli de kullanıo du o motoru. Aşağı yukarı 10 sene filan, Ateş'in dediği gibi tek sorunun parça olabilir.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    as 125 t gri
    Arkadaşlar süpersiniz hepinize teşekkürler gerçekten sanırım bi as 125 t yerine bu makinayı almak daha iyi olur benim için

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba bende 93 model var jawa lazer 250 tek silindir bu yüzden o kadar da çok yakmıyo bende satmayı düşünüyorum jawa almayı düşünüyosan bana mutlaka ulaş benim kini al demiyorum jawalar hakkında bilgi vereyim sana çok fazla vaktim olmuyo forumu takip edemezsen enginegemen@hotmail.com veya 0 535 3819893 ten ulaşabilirsin kendine iyi bak görüşmek üzere

seco@ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    800 ytl pahalı gibi
    Ybr
    10 xx xxx

arkadaşlar bende de var çok temiz acil satılık fotoğraflarını koyuyorum ama benmki 69 model arkadaş 68 demiş ama bildiğim kadarıyla 68 modeli yok eğer almak isteyen olursa msn den görüşelim caliskantuna@hotmail.fr

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben bunun aynısından buldum giresun da ! Ama çalısmıyo evin içinde motor köşesi yapcam o yüzden alcam sanıyorum 200 YTL
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    @ Çılgıntürk
    Arkadaşım forumda yenisin bu ilk mesajın zaten. Bu arkadaş Jawa motoru 2005 yılında arıyomuş zaten şimdiye kadar bir karar vermiş almış satmış bişeyler yapmıştır.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    mutlaka al hocam kaçırma
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı çılgıntürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende de var çok temiz acil satılık fotoğraflarını koyuyorum ama benmki 69 model arkadaş 68 demiş ama bildiğim kadarıyla 68 modeli yok eğer almak isteyen olursa msn den görüşelim caliskantuna@hotmail.fr

Aynı model ve aynı renkli olanı teyzemin oğlunda vardı. Müthiş güzel bir motordur. Sesi ve gücü harikadır. Yaz-kış tek marşta çalışırdı. Bu motorun temizi bulunursa; hiç düşünülmeden satın alınabilinir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı çılgıntürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım hangi şehirdesin?
    bu motorun deposunda ezik,sıyrık var mı?

Motosikleti
    peugeot cobra,kanuni racer
    bende var 2 tane. biri 65 biri 70 model. 65 model olanı iyi durumda.kontrol ve bakımlarını biz yapıyoruz.yedek parca konusunda biraz sıkıntı cekiyoruz ama değiyo. 24 yaşındayım ve 43 yaşındaki bir makineyle gezmek güzel bir duygu.ayrıca vergisi de yok. bence hiç kacırma al derim.800 ytl çok iyi fiyat.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler