Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki ZXR250

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sheyhzade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında Alıcam
    arkadaşLar racing tipe yeni başLIycak birisi oLarak sizLere 2 sorum var.

1-) 250'lik bi motorda değişiklik yaparak 600 veya 1000lik gibi ses elde etmek mümkün olur mu ? duyduğum kadarıyla 250lik motorda tok bi ses olmuomuş.

2-) Başlangıç oLarak 250'lik bi motor uygun mudur yokhsa ne uygundur yardımcı olur musunuz ? CBR125 düşünmüştüm ama tutulmadığını söylediler.bi de sizlere sorayım dedim.başlangıç olarak kendime 5.000ytl üst limit koydum , çok yüksek model almayI düşünmüyorum 98 ve üstü model alıcam ne önerirsiniz ? [ şunu da belirteyim ben ses hastası birisiyim bunu da göz önünde bulundurursanız çok sevinirim ]

şimdiden çok teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dttengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R
    Abi delirdin mi?CBR 125 Bursa'da peynir ekmek gibi gidiyor.Ben ağustos ayına yazıldım.Deli bi motor.Bence git bi gör derim.Depo biraz küçük sanki çok narin gibi geliyor.Ama öle değil.5.vites 7000-8000 rpm. de çok rahat 120 görüyo.Ki daha 6. vites ve 13000 rpm var.(10000rpm redline)

xTraP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CBR125 mi tutuLmamış ? iLginç , asLında tutuLmamak değiLde bu motoru Honda saoLsun isteğe göre getirdiği için ve az az getirdiği için normaLden az kişide oLuyor bu aLet ve yazın motora binmek isteyende 1-2 ay bu motorun geLmesini bekLeyemediği için hemen başka motor aLmasından kaynakLanıyor oLabiLir bu tutuLmama meseLesi. Ama kesinLikLe kötü bir motor değiL bu motordan marmarisde 3 tane var 1 tanesi hep geçiyor ve mükemmeL bi ses çıkıyor sanki 600Lük geçiyormuş gibi. Egsozda oynama yapıLmış ama fazLa bi miktar oLduğunu zannetmiyorum zaten 4.500YTL'Lik bi motor içinde 500'den fazLa egsoza para vermek çok mantıkLı oLmaz. Bence senin için en uygunu CBR125 , oradaki bayiidede varsa bence kaçırma.

Sheyhzade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında Alıcam
    ben asLen denizLiLiyim arkadaşLar , fakat turizmci oLduum için kapadokyadayım bu sezon , bana en yakın bayii Konya'da , Kayseri'de Honda Motor bayisi yokh.o yüzden 3 saatlik bi yol gitmem gerekio.ama probLem diiL giderim.peki bu egzozda ne önerirsiniz ? yani arabaLardaki gibi bi markasI var mI ? ne biLiim remus aLIrdIm , yed aLIrdIk biz arabaya , motora sağLam bi ses aLabiLmek için ne takmaLI ve nerden buLabiLiriz ? Bursa'da uygun fiyata buLunuyosa akrabaLar var bursa'da onLarIn aracILIğIyLa egzoz işini de çözebilirim.

yedek parça rahat bulacagın markayı al.

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    kawasaki ZXR250 turkiyede warmı??
    CBR 600F Honda,

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başlık yanlış yerde motosohbete taşıdım
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Alıntı dttengri adlı üyeden alıntı
    Abi delirdin mi?CBR 125 Bursa'da peynir ekmek gibi gidiyor.Ben ağustos ayına yazıldım.Deli bi motor.Bence git bi gör derim.Depo biraz küçük sanki çok narin gibi geliyor.Ama öle değil.5.vites 7000-8000 rpm. de çok rahat 120 görüyo.Ki daha 6. vites ve 13000 rpm var.(10000rpm redline)
    Zxr ın türkiyede bayi ağı ile ithalatı yok.Z moto bu modeli getirmiyor.Türkiyede bulunanlar ise münferid olarak bir şekilde türkiyeye sokulmuş olan modeller.

Türkiyede ki kawa modellerinin parça sorunu daha giderilememişken , ithalatı olmayan bir modelin parçaları türkiyeye ne kadar sağlıklı gelir ki .....

Sen en iyisi bir Cbr 125 al onunla acemiliğini at..... Parçası bol , kalitesi belli.

Ancak dttengi nin dedikleri biraz düşündürücü ....

Cbr 125 5. viteste 120 yapıyor.6. vites ve 13000 rmp var diyor. redline ı 10.000 olan bu aleti nasıl 13.000 e çıkarıcaksın bakalım.İstatistiklere göre 77 mph yaklaşık 120 kmh yapan bi aleti taş çatlasın yokuş aşağı rüzgarı arkana alarak 130-140 a çıkarırısın. Ancak senin dediğin gibi hiç kendini kasmadan 120 yaptıramazsın....
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler