Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1,90 boy 105 kg ma hangi motosiklet gider???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    1,85boy 95kilo var bende de. Honda bayiine gittim yeni motorumu almadan önce cbr125r a bindim. Bayii ye dedim "abi nasıl oldu?" Adamın direk cevabını yazıyorum "emanet gibi durdu kardeşim, hani birinden acil bir motor almışsın gibi" :D Crusier yada chopper yahut yüksek Cc bir motor tavsiye ederim. Misal Cbf500
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Enduro almanı tavsiye ederim. Bende 192 boyda 100kg ağırlığındayım. Bu cüsseyi en iyi kapatan motor tipi enduro. Yada gidip custom chopper yaptırıcaksın
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Arkadaşlar çok enteresansınız farkındaysanız arkadaş daha motor tecrübesi olmayan biri.Sanırsam ilk defa sana ait bir motorun olacak..Gitmiş 650 lik 1200 lük motorlar öneriyorsunuz.Ondan sonra okuruz ölüm haberini gazetelerden.Aaa sinir oldum, iki gün uzak kalmaya gelmiyor siteden + 7 milyar demiş siz Transalp demişsiniz Hay yarabbim çıldırcam, yazmış olmak için yazmayın, deli oluyorum...
    Arkadaşım bu yazı küçük cc bi motorla geçir sen..
    CBF 250 veya Twister veya Hyosung Comet olabilir
    Kolay gelsin, evet seçmek zor ama- lütfen adam gibi bi seçim yap,pişman olma...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    abıcım sen bıtane 350 jawa al..neyın ne oldgunu ögren....hem ucuz hemde masrafta acamaz sana.....obu yazı 350 jawayla gecır .....tavsıye ederım....ben jawamı sattım gs500 aldım....ama gene jawa alıcam vazgecemıom yahu jawadannn

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim derdini anlıyorum çünkü dertlerimiz aynı ben 1.85 120kg

birsürü motosiklet kullandım race coper cllasik süper touring ama en sonunda
    suzuki dl 1000v storm aldım motordan zevk almaya başladım.diyerleri bana hep eziyet geldi sanki emanetmiş gibi durdu.

bu makina beni aşar dersen 650v storm al.modeli düşük olsun farketmez bu makinalar kolay kolay bitmez öldüremezsin yani hiç degilse üstüne bindiğinde zevk al.eğer çevrende birinde varsa bi tur at haklı olduğumu görüceksin kolay gelsin dostum
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    sen al bı enduro 500cc yuksek bı motor olsun bendede var 1_85 boy motor kymco var altımda varya bısıklet kalıyo cbr125 le cekılen fotomu gorme bıle)bıze gıdıcek olan enduro.hayosung 250cclerde bıle yatamayız kafamız gostergelere gelse ıyı dıyecegım ama on cama bıle gelır.
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

Motosikleti
    keeway supershadow 250
    ahkam kesmeyeyim ama, bence size chopper gider, hem gösterişli, hem de o boy ve kiloyla özdeşleşiyor, (bakızın, filmlerdeki harley'ciler ) chooperlar genellikle bayanlara ve uzun boylu, kilolu kişilere çok hitap eden ve yakışan motorlar. (ha bu arada ben bir chooper aşığıyım )
    Yürekten verilenler, yürekler alır...

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    ama benım kılom yok sadece boyum var atletık bısıyım bende chooper dusundum tabıkı aklımıza gelmezmı )
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

bluesharki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Hadi daha büyüğü geldi bende motosiklet kullanmaya başlayacağım ve 1.98 Boy 107 kiloyum Halen motor bulamadım.Bir motosikletçi abi çin mallarını alma hepsi dökülür iri adamsın dedi.İkinci el bir Dragstar falan alabilirsin dedi bilmiyorum onlarda 650 cc falan ben nasıl hükmederim o alete.
    Suzuki VL 250 INTRUDER olabilir mi acaba?Gidip motosiklete binmedim fakat internetten araştırdığım kadarıyla.Gerçi aldığım motoru da uzun süre satmayı düşünmüyorum arkadaşlar çin malı almayı da bu yüzden sıcak bakmıyorum.Ne alalım dersiniz? Orange Country Choopers ile irtibat mı kur diyeceksiniz yoksa

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Eheh bende 186 95kg bende bazan düşünüyorum bu chopper mi küçük ben mi büyüğüm sen en iyisi dragstar tipi bişe al yada intruderde gider herhalde 500cc alabilirsin aslında nasıl olsa race değil bu rahat kullanabilirsin 3 5 gün yeter sana

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Kimse scooter önermemiş ilginç ! şöyle temiz bir 2. el Burgman 400 bulabilirsin. Hem kalıbına uyar, hem konforlu, hem güçlü hemde ilk acemilik dönemlerin olduğu için zorluk çekmezsin.

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    198 80 kilo

arkadaşım allah sabır versin ben kaç yıldır düşünüorum düşünüorum daha bulamadım işimiz zor gerçekten zor hadi hayırlısı eğer bulursan bize de haber ver
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

Motosikleti
    Caracal 200
    Burgman da olabilir Atlas bak hiç aklıma gelmemişti Teşekkür ederim.

Beğendiğim motorlar burada http://www.orangecountychoppers.com/...2_choppers.php ama alırsam da çok bencillik etmiş olurum canım hepsi tek kişilik
    (Şaka bir yana hepimize nasip etsin Allah en ucuzu 30bin dolar)

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sanırım ss tarzdan hoşlanıyorsun. O halde sana Gt250R yakışır fakat alışmakta zorlanırsın çünkü çok yatık.
    Eğer Naked seviyorsan sana Cbf250 öneririm çok rahat edersin.
    Küçük hacimli bir cruiser de alabilirsin , fakat herşeyden önce tarzını belirlemelisin. Eğer ne olsa binerim mantığı uygularsan motorundan zevk almazsın
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Caracal 200
    Ben Cruiser ve Scooter arasında kaldım galiba yine Çin mallarına yöneleceğim çünkü ekonomi o seviyerle seyrediyor.İkinci el kaliteli bir motor almak zor yeni başlıyorum ve o motorların CCleri gerçekten yüksek Çin malları için Cruiser olarak düşünürsek Keeway olabilir mi?Forumda okuduğum kadarıyla Keeway için olumlu yorumlar var ama oda 150cclik olanı Bizi taşır mı 150cc?Sana gitmez diyordu bir motosiklet bayisinden Tarkan abi motor çabuk boğulur falan demişti.

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Motosiklet fiyatları öyle arttıki çinliler japonlara yaklaştı eğer çinli düşünüyorsan kanuni tiger tavsiyem
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Çinli Alacaksan Ben Kullanıyorum Gayet Memnunum Asya Motor 150 T1 Öneririm. Sıfır Fiyatı 3.150 Boy Ve Kilonada Gayet İYi Gider. Ama Bu Tip Motorları Fazla Hırpalamamak Gerekiyor Zira Altında Parçalara Ayrılabilir..

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    asya t1 bendede var memnunum fakat
    arkadaş 1.98/107 oldugundan t1de biraz zorlanacağını düşünüyorum, benim 1.83/80 rahatsızlığım yok fazla..
    enduro en rahat olur 2.seçenek olarak chopper

merhaba

Alıntı WarrioR SakO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda cbf 500 olabilir
    aslında sana ve idaal elcülerine honda cbr 125R de olabilir

cynt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bluesharki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi daha büyüğü geldi bende motosiklet kullanmaya başlayacağım ve 1.98 Boy 107 kiloyum Halen motor bulamadım.Bir motosikletçi abi çin mallarını alma hepsi dökülür iri adamsın dedi.İkinci el bir Dragstar falan alabilirsin dedi bilmiyorum onlarda 650 cc falan ben nasıl hükmederim o alete.
    Suzuki VL 250 INTRUDER olabilir mi acaba?Gidip motosiklete binmedim fakat internetten araştırdığım kadarıyla.Gerçi aldığım motoru da uzun süre satmayı düşünmüyorum arkadaşlar çin malı almayı da bu yüzden sıcak bakmıyorum.Ne alalım dersiniz? Orange Country Choopers ile irtibat mı kur diyeceksiniz yoksa
    Dostum bende boy 1.86 hiç bir çinli olmaz sana aman diyeyim ,ben de senin gibi düşünüp en büyüğünü aldım,minumum bineceğin makina dragstar dır,shadow da olmaz.
    Bunları beğenmiyorum diyorsan idareten 2. el bir ybr al sadece öğrenmek için kullan bir 4000-5000 km sonra kle 500 ya da transalp gibi iri bir enduro ya geçiş yap başka da motor yok o boya.
    Yüzüne çarpan rüzgar gaflet uykusundan uyandırsın seni.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)