Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    al kuzen balkyi vur kuzen larrye...

kuzen balky...alp...sende kuzen larry...

abi istersen beton kadar sağlam olsun...mesele sağlamlıkta değil mesele şu anki iç piyasa dinamiklerinde..sitilde...benim beton kafa almaz dediklerini...nedeni artık 2007 ye girmişiz...af buyur 94 modeli neremize monte edelim...alacan sıfır motor veya 1-2 yaşında temiz yeni teknoloji...bu kadar basit bu olay...ısrarla sağlamdır taşdır betondur çelikdir diyorsun...ben 0 motordan bahsediyorum abicim...ondaki haz kimde var...

Hökümat gibi motor benzetmeleri artık tüketiciyi yanıltır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Arkadaşın sıfır SKYTEAM'i (200cc), 93 model Pegasso'dan (650cc) daha fazla yakıyor ve daha fazla dökülüyor.

Bilmeden konuşmayalım lütfen
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    edit....................

Motosikleti
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın sıfır SKYTEAM'i (200cc), 93 model Pegasso'dan (650cc) daha fazla yakıyor ve daha fazla dökülüyor.

Bilmeden konuşmayalım lütfen

taam sen herşeyi en iyi bilensin...al skyteamı vur 93 pegosaya...

şunu izle bakayım ...Chıcagonun bülbülleri sizi...

http://www.youtube.com/watch?v=XTjHRegwriE

http://www.youtube.com/watch?v=u2KDz...elated&search=
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Güzel diziydi, severdim
    Onur Yollarda

Motosikleti
    yaşın pek müsait değil buna bence...sallama Niyazi abi din kardeşiyiz...

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Enduroları bilmediğin gibi beni de bilmiyorsun

Geyik mesajları silinecektir, bilgine
    Onur Yollarda

Motosikleti
    tek bildiğim motora yeni başlayan birine 94 model bir hurda önerilmez...bunuda sen düzeltiver...

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Yahu motor senin mi? Hurda olduğunu nerden biliyorsun? Gidip görmeden bir şey diyebilir misin motora ya... Kafayı yedirteceksin bana sonunda.. Ben motor temizse al dedim. Git al demedim..
    Onur Yollarda

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2879439

önerdiğin bu motor hurda değilmi hocam...yapma allasen...bırak bu işleri...isterse Ferrari motoruda olsa hurda işte...bu motora para verilirmi hacı...göz var nizam var mide var ya...enduro olsun çamurdan olsun...ok...ama bu kadarıda eşşeğin kulağına kaçan su misali...biraz mantıklı önerelim...bende yamaha 92 dt 125 vardı...her adam anlamaz bunların huyundan...açayımmı anket ...hurdamıdır değilmidir diye...ne dersin...birde siteye soralım...her hurda çalışmaz durumdaki çöpmüdür...yürüye n hurda de bişey de bunu önerme...başka bişey bul...bu tarihi eser pro...almıyo kafan haci...

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Abi kusura bakma "hurda nedir" tartışmasına giremeyeceğim. Ne sıfır km'de çin malları gördü bu site, adamı canından bezdiren Sen alma tamam, arkadaş alsın ama motorda sorun yoksa.

Saygılar efendim
    Onur Yollarda

Motosikleti

Ben motor temizse al dedim. Git al demedim..

o bir 94 model...temizse eskiyse yok...ona son bir şans kimse asla vermez...vermemeli...kapişş...

efsane endurocu mod pro bakıyorum sinirlendin...bu işler sakin konuşulur dostum...sakin ol...

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Yahu sakin canlar. yemeyin birbirinizi benim için. Daha arabamı satamadım zaten Maksat arabayı satınca para kalsın cebimde istifa ederken sevgili Kazıkcell den aldığım tazminatla beraber beni idare etsin bir süre daha ve altımda da motorum olsun gezebileyim gönlümce.

@Mete Han,

İlgine çok teşekkür ederim tamamen benim iyiliğimi düşündüğünü anlıyorum. Virago 1997 model ve 14.000 km de (tabi km ile oynanmamışsa. Ki satan bir subay sanmıyorum öyle birşey yapacağını) o nedenle temiz olduğunu düşünüyorum. ve aldıktan sonra da kolay kolay satmam ben onu zaten ciddi bir sıkıntı yaşatmadığı sürece. 10 yaşında bir japon motoru eger arızası yoksa hurda değildir sanırım değil mi ? hele Hele bu km de ise..

@Prometheus

Senin de doğru bildiğini bana önerdiğini ve daha rahat edeceğimi düşündüğün için bunu önerdiğini biliyorum. Sana söz tekrar çalışmaya karar verdiğim zaman Kazıkcell dekine benzer bir pozisyonu çok rahat alırım ve o zaman alacağom F650GS ile ilk seni görmeye geleceğim söz :D
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Motosikleti
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

altımda da motorum olsun gezebileyim gönlümce.

@Mete Han,

İlgine çok teşekkür ederim tamamen benim iyiliğimi düşündüğünü anlıyorum. Virago 1997 model ve 14.000 km de (tabi km ile oynanmamışsa. Ki satan bir subay sanmıyorum öyle birşey yapacağını) o nedenle temiz olduğunu düşünüyorum. ve aldıktan sonra da kolay kolay satmam ben onu zaten ciddi bir sıkıntı yaşatmadığı sürece. 10 yaşında bir japon motoru eger arızası yoksa hurda değildir sanırım değil mi ? hele Hele bu km de ise..

hocam madem 3000 ytl var...bu motor denen illetin büyüğü hızlısı makbul değildir...nedeni hava atıcam diye özgürlük diye kuş olucam diye basarsın gaza biryerlere mutlak toslarsın...Allah korusun...isterimki sorunsuz orta halli 200.000 km rahatlıkla kullanabileceğin bir motora bim...Bunuda sana Honda sağlar...cbf 150 marka olarak güvendiğim bir ürün...Çinde üretilir ama işçilik ve maliyet nediyle yapılan bir üretim diyelim...önereceğim vitesli model budur...bak sen yeni kullanıcısın...servisdi kıldı tüydü uğraşmayı sevmezsin...kimse sevmez ama yanlış seçim yaparsın işin zor...piyasadaki segmentinin paranın karşılığını alabileceğin en iyi modeli al bence...adres belli...honda..düşünmene bile gerek yok..

97 yamaha içinde bişey söylemek istemem...diyeceğim şu...sadece ...son müşterisi olacaksın...öyle elimi öpene satarım yok artık piyasada...elinde kalmasın diye...yoksa vıragoda ölümsüz bi model bence...mesele efsanelikte değil yoldaki gidişat....görüntüye aldanma ara gaza gelme...İstanbulda 2 ayda 1800 adet satmış bir modelden bahsediyorum...dikkatini çekmek isterim...sağından solundan bir kurye geçerse durdurup soruver ne alayım diye...onlar sana anlatır gerçekleri...

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Benim motoru gördüğünde bu motor açılınca 160 görür diyen kuryelerden mi bahsediyorsun
    Onur Yollarda

Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam madem 3000 ytl var...bu motor denen illetin büyüğü hızlısı makbul değildir...nedeni hava atıcam diye özgürlük diye kuş olucam diye basarsın gaza biryerlere mutlak toslarsın...Allah korusun...isterimki sorunsuz orta halli 200.000 km rahatlıkla kullanabileceğin bir motora bim...Bunuda sana Honda sağlar...cbf 150 marka olarak güvendiğim bir ürün...Çinde üretilir ama işçilik ve maliyet nediyle yapılan bir üretim diyelim...önereceğim vitesli model budur...bak sen yeni kullanıcısın...servisdi kıldı tüydü uğraşmayı sevmezsin...kimse sevmez ama yanlış seçim yaparsın işin zor...piyasadaki segmentinin paranın karşılığını alabileceğin en iyi modeli al bence...adres belli...honda..düşünmene bile gerek yok..

97 yamaha içinde bişey söylemek istemem...diyeceğim şu...sadece ...son müşterisi olacaksın...öyle elimi öpene satarım yok artık piyasada...elinde kalmasın diye...yoksa vıragoda ölümsüz bi model bence...mesele efsanelikte değil yoldaki gidişat....görüntüye aldanma ara gaza gelme...İstanbulda 2 ayda 1800 adet satmış bir modelden bahsediyorum...dikkatini çekmek isterim...sağından solundan bir kurye geçerse durdurup soruver ne alayım diye...onlar sana anlatır gerçekleri...

Paşam anlıyorum seni çok net ve hak veriyorum. Ama motosiklet dediğin şey kullanıcısının ruh halini yansıtmaz mı sence ? Değil CBF-150 bu paraya CBR olsa almam ben. Çünkü bu motorlar beni hiç hiç yansıtmıyor. Eğriti dururum ben bunların üzerinde. İçime sinmez anlayacağın. Yoksa dediklerine hak veriyorum. Motosikleti tamamiyle bir araç, bir yerden bir yere taşıma makinası olarak görsem kesinlikle dediğini yapardım

Motosikleti
    heheh...tabi İzmirlisin ya...Kordonboyunda bu traş motorlarla gezmek istemezsin...

ah siz İzmir tayfası ...illede şov yapıcanız demi...al o zaman 1000 rr ...

Sıemens muhasebe bir değerli abim var...geçenlerd aldı 650 gs...yani makina dedikleri bu olsa gerek ya...güzel seçim...olursa bari BMW olsun...bizde hayırlı olsun deriz nazar etmeyiz yani...

Motosikleti
    RR 250E-9
    Ne ilgisi var yahu Traş motor değil amaca yönelik motosiklet bunlar gerek oturma pozisyonları gerek tasarımları itibari ile. Param olsa alacağım 2 motor var hastası olduğum. 1.si dediğim gibi BMW Enduro ( Ustalastikca cc sini arttırdım) 2. Harley Davidson Screamin Eagle. ahhh ahh

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    al kuzen balkyi vur kuzen larrye...

kuzen balky...alp...sende kuzen larry...

abi istersen beton kadar sağlam olsun...mesele sağlamlıkta değil mesele şu anki iç piyasa dinamiklerinde..sitilde...benim beton kafa almaz dediklerini...nedeni artık 2007 ye girmişiz...af buyur 94 modeli neremize monte edelim...alacan sıfır motor veya 1-2 yaşında temiz yeni teknoloji...bu kadar basit bu olay...ısrarla sağlamdır taşdır betondur çelikdir diyorsun...ben 0 motordan bahsediyorum abicim...ondaki haz kimde var...

Hökümat gibi motor benzetmeleri artık tüketiciyi yanıltır...
    Düne kadar öyle demiyodun....

tek bildiğim motora yeni başlayan birine 94 model bir hurda önerilmez...bunuda sen düzeltiver...
    Senin motor anlayışın da bu...Sıfır olsun çamur olsun...

Yahu motor senin mi? Hurda olduğunu nerden biliyorsun? Gidip görmeden bir şey diyebilir misin motora ya... Kafayı yedirteceksin bana sonunda.. Ben motor temizse al dedim. Git al demedim..
    Procan sıkma canını.....Burda sana katılıyorum...

http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2879439

önerdiğin bu motor hurda değilmi hocam...yapma allasen...bırak bu işleri...isterse Ferrari motoruda olsa hurda işte...bu motora para verilirmi hacı...göz var nizam var mide var ya...enduro olsun çamurdan olsun...ok...ama bu kadarıda eşşeğin kulağına kaçan su misali...biraz mantıklı önerelim...bende yamaha 92 dt 125 vardı...her adam anlamaz bunların huyundan...açayımmı anket ...hurdamıdır değilmidir diye...ne dersin...birde siteye soralım...her hurda çalışmaz durumdaki çöpmüdür...yürüyen hurda de bişey de bunu önerme...başka bişey bul...bu tarihi eser pro...almıyo kafan haci...
    Abi kusura bakma "hurda nedir" tartışmasına giremeyeceğim. Ne sıfır km'de çin malları gördü bu site, adamı canından bezdiren Sen alma tamam, arkadaş alsın ama motorda sorun yoksa.

Saygılar efendim

Benimki, 90 model...Sen sööle pro..Hurdaya benziyomu.....Adamlar motor yapmış....Hurdaya çıkmak bilmiyo...Çan çin çong sanıyolar...5 tanesini eskitir..Ama anlamazki kambak....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir dramaturg olarak bunu atladığım için utandım kendimden tesekkurler duzeltme için TDK der ki

Motosiklet:
    Motor silindirinin hacmi 125 cm³ ten büyük olan, iki tekerlekli motorlu taşıt, motor

2.si butceye baktin mi benim ? Venoxlar güzel motor lar ancak; beni aşıyorlar

192 cm ye 75-80kg arası gider gelirim

Valla sen bilirsin küçükten başla sonra büyüt o zaman
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler