Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha virago535-95 model.alıyımı?bakın

Motovento
    REKLAM ALANI
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sıfır çin alıcağıma,adı sanı belli böyle bir makina buldum.teki 95-teki 93 model..arasında 2 yaş var ama 1000ytl fiyat farkıda var.değer mi bu farkı vermeye.?para kısıtlı.yoksa veririm hemen ama kasmaya gerek varmı?
    varmı bu makinlerden birini kullanan?nasıl bilirsiniz?

Marka Yamaha
    Model Virago 535
    Motor Hacmi 251 - 600
    Renk Siyah
    KM 27000
    Yıl 1995
    Fiyat 5.500 YTL.

Marka Yamaha
    Model Virago 535
    Motor Hacmi 251 - 600
    Renk Bordo
    KM 27000
    Yıl 1993
    Fiyat 4.250 YTL.
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Erman? Abi üyeliğin mi hack'lendi? Hani 600F alacaktın
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

mabad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    dostum yazın bende aynı dusunceler içerisindeydim ama arastırmama gore bizim sitede virago kullanan yok veya kullananlar yardımcı olmuyo!!
    yazın araştırdıklarımdan yedek parçasının bulmanın sıkıntılı bir iş oldugunu ama makinenin saglam bişey oldugunu biliyorum..
    sana kolay gelsin..

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    makina hakkında bi fikrim yok ama resimlere göre yorum yaparsak üğstteki daha bi karizma duruyo ben daha bi orjınalim diyo gibi

caya104 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Honda Today-99 Honda Transalp vardı
    Virago birkaç senedir üretilmediği için parça sorunu yaşayabilirsin.Ben bir bu nedenle birde su soğutmalı olması nedeniyle aynı tarz ve güçteki Kawasaki EN500 ü tercih ettim:EN500 de üretilmiyor ama aynı motora sahip ER-5 ve KLE 500 üretimde motor parçasında sorun yaşamazsın.Birde viragoların ikiside tamamen aynı (km,aksesuar,bakımlılık vs.) olsa bile yıpranmayı ve metal yorulmasını göz önüne alıp daha yeni modelini tercih etmek gerekir.Yinede tercih senin iyigünler.

procum; abim için bakıyorum motorları.çok niyetli almaya ama karar veremiyoruz.sen nedersin?

mabad;peki araştırmaların sonucumu parça sorunu olduğunu öğrendim yoksa kulaktan duyma mı?parça sorunu varsa hiç bulaşmam çünkü

caya10;maddi imkanlar sınırlı olduğu için bu iki seçenek var elimizde.yoksa benımde gönlüm kawasakiden.ama kısa bi araştırma yaptım bu fiyata,bu model kawasakiler berbat durumda.ve gösteriş sıfır.

şimdi yamaha ankarayı aradım,parça sorunu çekmezsiniz diyor bütün parçalar bulunurmuş ancak aynadan tut motor aksanına kadar bütün parçaların gelmesi 1ayı geçer diyor.hatta 50 günmüş.

motor şaftlıymış bu arada,zincir değilmiş.bilgisi olan varmı bu konuda

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    aralarında 1.250ytl fark var.Eğer bu fark önemliyse alttaki uygun olur.2 yılın çok fark edeceğini sanmıyorum.Sonucda biri 12 diğeri 14 yıllık motor.10 yılı çektikten sonra 2 yılın pek bir önemi yok gibime geliyor ama tabi üstteki daha bir gösterişli duruyor kolay gelsin.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

hubelas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaş
    yamaha 535 temiz makineyse düşünmene bile gerek yok
    satın alma gücün varsa düşünme alllllllllllllllllllll

mabad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    parça sorunu oldugunu benim motor alcagım zaman 535 kullanan bi arkadastan ogrenmiştim ve adam akıllı bi servise goturemediginden yakınıyodu.onun uzerine zaten sulperlight150 aldım..
    ayrıca cayanın belirttigi gibi uretilen bi model olmadıgından parça bulmaktada sıkıntı yasarsınız..
    eger 2 motor arasında kaldıysanız benim tavsiyem iki motoruda işi bilen bi ustaya goturup baktırmanız olacaktır hangisinde daha az yogunluk varsa ona yonelmeniz olacaktır.ayrıca lastiklerinide unutmayın aldıktan sonra bide lastik degistirmek zorunda kalmayın cunku aralarında 2 yıl olsada digeride 95 model.

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Yamaha Virago 535 şaftlıdır. Viragoların sadece 250 lik olanları zincirlidir.
    üstteki siyah olanın eksoz kromajı yanmış alttakinin daha temiz duruyor. Bu motorun fazla zorlandığının yada ekzost sübabının aşındığının yada sübap ayarlarının bozuk olduğunun işareti olabilir.
    Yine siyah olana ön cam takılmış sisy barıda alttakine göre daha güzel. Aralarında aksesuar farkı var ama bana yinede alttaki daha temiz gözüktü. Bilemiyorum yakından bakıp sesini dinlemek lazım.
    Ankarada parça konusunda sıkıntı yaşayacağını pek sanmıyorum biraz araştırısan bulursun.
    Eski makinelerden herkes korkuyo ama bak benim motorum 51 yaşında hala parça buluyorum. Zor oluyo elbette ama insanlar 1-2 yıllık motorları içinde alylarca parça bekliyebiliyorlar.
    Sonuç olarak Yamaha Virago bir dönemin en güzel motorlarındandır. Klasik ve eskimyecek bir görünüme sahiptir sağlamlığıyla nam yapmıştır.
    Bir arkadaşım tek kusurunun sesi olduğunu aynı singer dikiş makinası gibi ses çıkardığını söylemişti. Sübap sesi biraz fazla geliyo ondan heralde.

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    virago güzel ve güçlü bi makinadır parça sorununa gelince çevren varsa motorcu dostun varsa bulursun bide evet şaftlı bi makina zaten buda onu güzel yapan klasik yapan etkenlerden birisi.bende 97 si vardı siyah gerçekten keyifli ve seri bi makina.bu paralara alınacak en güçlü en keyifli alet motorda problem yoksa al.pişman olmazsın
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

calipso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben yaklaşık 15.000 km virago 535 kullanmış biri olarak kesinlikle doğru bir seçim.. model olarak 95 modeli öneririm. benimki 96 model idi.. çeşitli hava koşullarında çok uzun yol yaptım.. hiç beni üzmedi.. yalnız alır isen tüm bakımlarının hepsini paraya kıyarak yaptırmanı tavsiye ederim. bir de sübap ayarlarının yapılması performansı direk olarak etkiler.. yolcu olduğunda ve yokuşlarda performansına şaşarsın gerçekten.. çünkü 44 beygirdir doğru ayar ve bakımla hiç üzmez..
    iyi sürüşler..

BJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=3219243 bu da bizim makina orjinal km'sidir ayrıntılı resim istersen gönderebilirim

anladım ki kullananları ve hasta çok bu motorun,,dediklerinize güveniyorum ancak şöyle birşey var.parça bulunur,ama 2ayı bulurmuş gelmesi,mesela bugun hondaya sordum,bu yastakı motorlarda parca yı bıldırıyoruz eger parca bulunamazsa kalıp baştan dökülüyormuş.bu da 2 ayı buluyormuş. madalyonun öbür tarafından bakarsak ,ankaranın ayazında toplasan kaç kullanıcan bu motoru? mevsım basında veya ortalarında bi arıza yapsa,ki çok şanssızımdır bu konuda benı bulur hep sezonu kapattım demektir. bu yuzden keeway düşünmeye başladım.ilginize tesekkürle.
    bjk,;oncelikle gel şu nickleri değişelim
    motor cok sık dostum ınan o kadar param olsa gozum kapalı alırım.ne yazıkki 5500 e zor cıkıyor param.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler