Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

tvs apache mi? honda cbf 150 mi?yoksa 2.el twistermı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı fortinosklamus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar tvs Apache fiyatı 4,000 ytl degil 3,350 ytl heryerdede boyle

kalıte olarak biLemem ama tasarım ve goruntu olarak cbf 150 iLe apache aynı keseya konuLmaz apache ye haksızLık edıyosunuz makina yı biş gorun ondan sonra yorum yapın bence Ben Apache yı uzaktan gordum resımLerıne baktım hosuma gitmedi arkadasım aLdı goruntu superr performansı 150 cc Lik motor a gore cok iyi ama tabiki 250 cc Le arasında dagLAR Kadar fark var bu da bi gercek parası olan 250 cc aLsın oLmayanda APACHE !!! Bence

Apache nın su andakı fiyatı 3,350 ytl dir zaten www.tvsturkiye.com da da yazıyor apache 4,000 ylt veya 3,800 ytl degildir biLginize!!!

seLam...
    Kardes sen hindistan maLı diyosun ama Bilmiyorum hindistan malının hangi araclarına bindigini ama piyasada bir suru Çin maLı motorLar var kımısı iyi kimisi kotu yanı her cın maLı motor aynı oLmuyor Sana tavsiyem bi Apache yi gor ve bin Kararın degişecegine emınım... iyi gunLer

arkadaslar cbf 150 12,2 hb apache 13,5 hb Bilginize
    forumu okuyorsun okumasına da tam anlamamışsın sanırım benim neden hindistan malı dediğimi.bir önceki mesaja bak anlarsın neden hindistan malı dediğimi.gereksiz polemiğe gerek yok durduk yere...

bakmaya üşenirsin diye önceki mesajı da veriim bari.
    Alıntı şefik sancaktar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apachi nere malıdır arkadaşlar.
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    yaw bırakın arkadaşlar apachiyi mapachiyi bildiğinizden şaşmayın , aslan gibi honda'lar dururken gidipte ne üdüğü belirsiz motorlarla uğraşmayın derim...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

thunderace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    emin ellerde

apache mi??? orda dur!!! yorumlar bende:D cok az kaldı!!!

onumuzdeki hafta içinde benim apache de huzurlarinizda. soyle gecmis yazilanlara baktim okadar cok sey yazilmiş ama hiçbişey yazilmamiş aslinda. twister kadar kalkiş harikasiysa ben bu makinayi sinifinda tek gecerim. makina elime gecer gecmez gun be gun detayli olaraak ve +foto +video paylasicam hepinizle. tek kusuru bence su sogutmali olsaydi ve arka fren kampana yerine disk olsaydi ve belki arka sport tek amortisor oolsaydi tek kelimeyle mukemmel olurdu. neyse bakicaz gorcez paylasicaz
    ya tozu dumana katacaksın, yada tozu dumanı yutacaksın!

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    thunderace aramıza katıldıgına sevındım gıderek coğalıyoruz ama dur daha yenıyız hele yaz tam gelsın kac kısı olur apache sahıbi

fortinosklamus şimdi bisikletçileri azdırma aramızda kalsın zamanında 150 kn ile tokatladım onu neyse

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı EROLL88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    thunderace aramıza katıldıgına sevındım gıderek coğalıyoruz ama dur daha yenıyız hele yaz tam gelsın kac kısı olur apache sahıbi

fortinosklamus şimdi bisikletçileri azdırma aramızda kalsın zamanında 150 kn ile tokatladım onu neyse
    sen kime bisikletçi diyorsun 88'li
    ağzının payını yeterince alamadın galiba
    2 dakika provakatörlük yapmadan dursan olmuyor değil mi?
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

88 li felan oldumu nerden biliyon onu anlamadım yanlız o nıkım benım ayrı bı anlamı var bende 27 yasındayım sana demedım onu cbr 125 hayranlarına dedım yanlıs bişi yok bisiklet gibi degilmi gercekten sole öğle değilse tamam haklısın

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    EROLL88
    yazık...

düzeltme....saygı sınırlarının aşılmaması gerektiğinden dolayı tarafımca silinmiştir...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    [B]EROLL88[/B
    Ole deme ya 150 kn lerde iyi açıldıktan sonra ibre ters çevriliyo Bizim mahalleden ark 135 yapmış mesala

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    88 li felan oldumu nerden biliyon onu anlamadım yanlız o nıkım benım ayrı bı anlamı var bende 27 yasındayım sana demedım onu cbr 125 hayranlarına dedım yanlıs bişi yok bisiklet gibi degilmi gercekten sole öğle değilse tamam haklısın
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EROLL88
    seninki de uçak değil mi?... hay Allahım ne geri insanlar var... 27 olmuşsun ama adam olamamışsın... yazık...
    beyler böyle polemiklere gerek yok ayıp yakışmıyo size...herkese kendi altındaki motosiklet en iyisi gelicektir ve onu övücektir haliyle ama hiçbir zaman saygı sınırlarını aşmadan....
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    baba bu cbf 150 vs bıraz zorlayınca 110 mu yakıyor bunun neresı ekonomık merak ettım sımdı ben benım alet 250 cc mondıal mct 250 chooper sehır ıcınde normal kullanımda 100-110 zorlarsam 120-130 arası yakıyor sımdı 150 cc bır motorun gucu 10-14 kusur beygır ıse bendekı alet 19 beygır guc uretıyor ve o motorlardan daha konforlu 8800 km dır kullanmaktayım daha tık demedı ama ılla 150 cc alacaksan honda cbf 150 tavsıye ederım yenı bır model kullanan arkadaslar saglam oldugunu soyluyorlar ama 250 varken 150 nıye

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı KAYA018 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baba bu cbf 150 vs bıraz zorlayınca 110 mu yakıyor bunun neresı ekonomık merak ettım sımdı ben benım alet 250 cc mondıal mct 250 chooper sehır ıcınde normal kullanımda 100-110 zorlarsam 120-130 arası yakıyor sımdı 150 cc bır motorun gucu 10-14 kusur beygır ıse bendekı alet 19 beygır guc uretıyor ve o motorlardan daha konforlu 8800 km dır kullanmaktayım daha tık demedı ama ılla 150 cc alacaksan honda cbf 150 tavsıye ederım yenı bır model kullanan arkadaslar saglam oldugunu soyluyorlar ama 250 varken 150 nıye
    Yanlış anlamışsın sanırım.Motor kmde 70-80bin arası yakıyor.O denilen enson sürati Ayrıca bu makina 11 bg fakat kalkışları olsun ara hızlanması gayet güzel.Torku yüksek.Sahilde (istanbul) Bir 250cc cooperla drag yani kalkış yarışı yaptık.bendeki 150cc honda cbf 150 ondada crow diye bir markaydı snaırım fakat 250cc.(zaten 250ler genelde 17-20bg arası oluyor)Velhasıl demem odurki 100km/s e kadar başa baş gittim fakat tabi bizimki 110km/s de kalınca coopercı bizi geçti 250cc çinliyle aynı performansa sahip ayrıca daha az yakıyor
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bcf saglamlığını kanıtlamış bir makina olmasına ragmen parcaları çok pahalı...zincir dişli takımı yaklasık 600 ytl civarı...yani diğer parcalarını söylesem dudağınız ucuklar..bence cbf e o kadar para verecenize tvs yi eneyin..arkadasımda var ve on numara makina...yeni almasına ve kurye olmasına ragmen motora dah hiç masraf etmedi...15.000. e geldii....yakıtıda cok az..gecen yolda karsılasıp kapıştık...benim makinayı çatır çaır yedi( cbf 250 2006 model benim makina..)ve cbf le 140km den sonrası yok...tvs apyada 160 km yi görüyorsun.mamne alırsan al şimdiden hayırlı olsun.....

arkadasLar cbf 250 nın hızını bıLmıyorum ama Apache acıLdıgı zaman 150 yı rahatLıkLa goreceksınız yeterkı duzenLı bi şekiLde acın ve gorun Ben apache sahıbı de degıLım ama yakında oLacam ŞimdiLik arkadasım ım motoru ıLe yetiniyorum

150 yı belkı goremessın ama 135 e garantı derım 95 kılo 1,87 boy ben bu sartlara göre gördüm kesın sende gorursun ama 150 zor gıbı cok saglam motor yaa cbf 150 lerı ekıp bıcıyorum yolda 110 u gecemıyolar hıc yalana gerek yok en hızlısı 120 basıyomus onada ınanmadım ya neyse

Motosikleti
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bcf saglamlığını kanıtlamış bir makina olmasına ragmen parcaları çok pahalı...zincir dişli takımı yaklasık 600 ytl civarı...yani diğer parcalarını söylesem dudağınız ucuklar..bence cbf e o kadar para verecenize tvs yi eneyin..arkadasımda var ve on numara makina...yeni almasına ve kurye olmasına ragmen motora dah hiç masraf etmedi...15.000. e geldii....yakıtıda cok az..gecen yolda karsılasıp kapıştık...benim makinayı çatır çaır yedi( cbf 250 2006 model benim makina..)ve cbf le 140km den sonrası yok...tvs apyada 160 km yi görüyorsun.mamne alırsan al şimdiden hayırlı olsun.....
    cbf 250 nin parça fiyatları pahalı fakat cbf 150nin parça fiyatları çok ucuz sen eğer altındaki 250cc ile 150 cc yi geçemediysen senin şöförlüğünden şüpe etmek lazım apache 160km/s görürmü arkadaşım delirdin mi taş çatlasın 135km/s bak onuda kullananlar yazmış(erol88) yahu 30bg motorlar 160km/s zor görüyor hysonglar falan apache nasıl görecek (13.5bg) Yani tamamen desteksiz bilgilendirme yapıyorsun senin motorda şuanda pionerr gözüküyor honda cbf 250 var diyorsun.Bari motor kısmını güncelle
    Aslında apache 200km/s e ulaşıyormus bende öyle bir rivayet var

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    150 yı belkı goremessın ama 135 e garantı derım 95 kılo 1,87 boy ben bu sartlara göre gördüm kesın sende gorursun ama 150 zor gıbı cok saglam motor yaa cbf 150 lerı ekıp bıcıyorum yolda 110 u gecemıyolar hıc yalana gerek yok en hızlısı 120 basıyomus onada ınanmadım ya neyse
    Sen inan diye uğraşan yok zaten. En hızlısı 120 basmıyor, otobanda 125 gördüm şahsen. Hızın herşey demek olmadığını, kalite ve sağlamlığın bizde ön planda olduğunu anladığın gün, senle tekrar muhatap olucam. O zamana kadar kendine iyi bak, hız yapacam diye ölme dikkat et.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

hgunarbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650
    tvs beş para etmez bir motor belki çinli arkadaşrının yanında bir iş yapabilir ama hondanın yanında yapamaz sorunun cevabınada ben 2.el twister alırım

Erdo cbf150'yi almadan önce açmıştın sanırım butopic'i, katmışın ortalığı birbirine.
    Ama şu son sayfayı senin bizim gruba verdiğin linkten girip okudum çok güldüm.
    160 yapan TVS'ler falan, koptum , ben kendimi motor konusunda acemi sanıyordum ama bunları yazanların mantık konusunda da acemi olduklarını düşündüm . Evet bizim cbf150'de de 160 kadran var demek ki iyi açarsak 160 görecek İlkokuldayken yol kenarındaki arabaların kadranlarına bakıp vay anam 220 yapıyo falan diye heyecan yapardık. Benim arkadaşın da bir mobileti var 200 yapıyor, kadranı değiştirip racing kadranı taktırmış.
    Abi twister 250'lik, tvs 160 yaparsa twister 260 yapar, dikkat edin de kaza yapmayın o hızla amanın.
    Tartışmalar giderek gereksiz ve de komik bir hal almış, ama komik olmuş geyik topiği olmaya yüz tutmuş .
    Hepinizin parmağına kuvvet, haydi devam....

Motosikleti
    yahu cbf 250 ile apacheyi geçemiyorlarsa daha bişey yapılmaz bu duruma 160km/s ulaşmış bu apache nasıl ulaşmış bende bilmiyorum 250cc hyusonglar zor olaşıyor o hıza.(30bg) ozaman şöyle sonuc çıkıyor 30bg=13.5bg Niye daha fazla ödiyim tabiki APACHEEEEEEEEEEEE

a vagrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Alıntı cbf 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 derim benimde ilk motorum acemilik çekmedim bile çok rahat kullanıyorum tvs ile kıyaslamam bile her konuda avantajlı acemiyim diye sıfır motor almama fikrini doğru bulmuyorum sıfır km honda cbf 150 senin aradığın motor

Ben de cbf 150 derim.ekonomik,seri,güzel....

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler