Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

grenaj rötusu icin oneri...

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrahcanyayli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim history
    sevgili arkadaslarım abilerim kardeslerim... yazın dusupte motorumun fiyakasını bozmustum hafiften surtturukler vardı ... grenajı degıstırecek kadar muhım degıl ama estetık olarak guzel degıl zavallaı motorum scar face e benzıyo cozum aradım boya alsam uydurabılır mıyım rengını bı de metalık kırmızı ... ben bunları dusunurkene bı oyuncakcıda hanı araba ucak maketlerını boyadıkları boyalar varya o boyalardan goz kararı bı metalık kırmızı aldım (hemen hemen her renk var) anaaaa bı baktım benım grenajın rengıyle bır e bır... sansıma ... onu guzelce bı zımparalayıp uygulayacagım havalar duzeldıgınde foto cekebılırsen sıze de yollarım elımden gelır boyle ısler umarım ıyı bı ıscılık cıkartırım... sızınde aklınızda olsunn.. saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Sticker uydurabilirsin aslında. Birkaç fotosunu ekleyip koysana, beraber düşünelim ne uydurabiliriz diye.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

emrahcanyayli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim history
    tamam stıcker olamaz sanırım cunku tam kose kısımlarda yanı cırkın gorune bılır en kısa zamanda fotograf ekleyecegım havalar duzelsın bı de fınallerım bıtsın

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sticker uydurabilirsin aslında. Birkaç fotosunu ekleyip koysana, beraber düşünelim ne uydurabiliriz diye.
    Evet birkaç fotoğraf koy. Duruma göre yardımcı olmaya çalışırız!

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    aynı sorun bendede var camurluk ıcın benek seklınde stıcker arıyom sen İST ?macumla kapatım ustune spreyle boya atmayı dene tabı daha proflar acıklar konuyu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler