Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

En Iyi Suzuki Servisi Kimdir? Suzuki Nerde Tamir Ettirilmeli?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara da olsan kolaydı..Ama İstanbul dasın....
    ankarada nerde var suzuki servisi arkadasım benım de 250 gn debriyaj balatası lazım ama bulamadım nerde bulurum bende ankaradayım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:55 ----------

arkadasım bikerboyz34 şu suzuki servisinin tam adresını verebılır mısın bana acıl lazım da

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakanumit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dr 800

arkadaslar merhaba boludan yazıyorum acaba suzuki dr 800 icin ankaradan bana servis onerirmisiniz varsa tel vede adres yazarsanız sevinirim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:00 ----------

ankarada var dedilerneb bilsem sorarmıyım!!!

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    1997 suziki VL 600 intruderi eskişehirden yeni aldeım bir haftalık.su radyötörü tazyikli suyla yıkandığı için radyotör seperatürleri bir tarafa aşağıya doğru üst üste yatmış hava geçirmiyor.tek tek açmaya çalışssamda hararet yapıyor.ekzosta da bağlantı keçeside boşluk yapmış zırıldıyor.conta alınacak yeni kelepçe bulunurmu.radyötör komple kaç paradır.selamlar.

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    radyatör' ü düzelltiyseniz, sorun kalmamış olması lazım hava yapmış olabilir devirdaim yapıyor mu bakma şansınız var mı?. radyatör almak çok pahalıya maal oluyor. sanayide aynı ölçüde radyatörü uygun fyata yaptırmanız mümkün. benim kle nin radyatörü emsallerin daha büyüktü) daha soğu çalışıyordu))
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Motosikleti
    suzuki an125hk
    sevgılı suzıkı sever arkadaslarım...

altan motorun metını cok duydum... suzukı an 125hk motorum var... ıkıncı el aldım ılk sahıbı cok samımı bır arkadasım...

motoru aldıktan 3 ay sonra bır yetkılı servıse goturdum... ( ılk sahıbı kendı motorcusunda yaptırıyordu tum ıslemlerını) ben buna karsıyım...

neyse sadede geleyım... forumları gezdım altan motoru tavsıyelerı oldukca coktu... neyse ısten gucten buldugum ılk fırsatta motorumu bakıma goturdum... yag degıssıcek hava fıltresı degısecek ve on arka balatalar degısecektı ve degıstı... oldukca ıyı olmasını umuyordum...

motor servısten cıktıktan sonra 5 km gıtmeden motor kayıs kopardı... hemen aradım saolsunlar yardımcı oldular... geldıler motoru evımın onunden alıp servıse goturduler... ıkı gun sonra telefon actıgımda bana motorumun hazır oldugunu soyledıler ben borcum nedır ona gore hazırlıklı geleyım dedıgımde bana 75 lıra masraf cıkarttılar...

ben bu durumu hıc hazmedemedım... fabrıkayı aradım gereklı bılgıyı fabrıkadakı arkadaslardan aldım ama o tutarı odemek ıcımden hıc gelmıyordu neyse ben fabrıkaya ettıgım sıkayet etkılı olmus sanırım altan motor da ust duzey yetkılı arkadas sanırım sahıbı oranın benden odeme almak ıstemedıgını soyledı ben her ne kadar odeme yapmak ıstemesemde ısrarcı oldum fakat ısrarlarım yeterlı kalmadı odemeyı almadı...

ancak asıl mesele burada baslıyor.... yukarıda soledıgım bır cumle var telefonda hazır motorunuz gelıp alabılırsınız demıslerdı fakat tesadufe bakın kı ben altan motora gıttıgımde motorumun montajı yenı yapılıyordu kapıdan bır kac dakıka ızledım... ancak orada ne yaptıklarını fark edemedım ve sorma gereksınımı duymadım...

sonuc ne mı degısen parcalarım super calısıyor ılgı super ancak benım ıcımde hep bır tedırgınlık var acaba bana telefonda hazır dedıklerı ama bnım oraya gıttıgımde montaj yapılması hep ıcımde kusku yarattı aradan 20 gun gectı ve hıc ses cıkmayan motordan garıp garıp sesler gelmeye basladı...

amacım burada kımseyı kucumsemek veya kurumun potansıyelını dusurmek degıl... sadece benım gıbı bılgısı az olan motor sever arkadasların dıkkatını cekmek ıstıyorum... motorunuzu nereye ve kıme teslım edersenız edın motorunuzun muhakkak basında durun...

sonra benım duruumuma dusmeyın... acabalar yasamayın....

altan motor hakkındakı dusuncelerım ıse sudur... bır daha asla altan motora gıtmem ve suzukı turkıye dısprıtorlugunden rıcam bızlere daha fazla secenek sunmalarıdır... bır cok ılde sayılı suzukı servısı bulunmaktadır... ıstanbul gıbı bır yerde bır bırlerıne cooook uzak mesafelerde yetkılı servısler bulunmaktadır... bunların sıklıklarını ve kullanıcılarına alternatıf servıs ımkanları sunmalarını rıca edıyorum...

SAYGILAR...
    ENES

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler