Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni alacağım motorumu getirmek için sürücü arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Arkadaşlar bu hafta içinde gelecek olan jinlun 250 motorumu kendim kullanmayI hiç bilmediğim için bostancI bayiden Gebze'ye getirebilecek tecrübeli bir arkadaş arIyorum. Kendisini evinden arabayLa aLIp tekrar evine arabayLa bIrakacağım. Bu konuda bana yardImcI oLAbiLecek bi arkadaşp buLabiLirsem çok mutLu oLcem.. Hadi motorcu kardeşlerim, yardImInIzI bekliyorum.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

merhaba cenkmenderes, öncelikle motorun hayırlı olsun, iyi günlerde kullan. heybeliada da yaşıyorum. bostancı ya geçmek benim için sorun olmaz. bana gebze de soğuk bir kola ısmarlamıya söz verirsen motorunu getiririm . arabana gerek yok bence tren yada dolmuş ile gel ben götüreyim . ben de dolmuş ile dönerim. çok bir yol değil.

Motosikleti
    ADALI benim cep telefonu numaram *********.. bana bi çağrı yapsana konuşalım..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adalı helal olsun sana eğer marmariste yaşamıyo olsam bende aynı şeyi yapardım her ikinizide eğer marmarise yolunuz düşerse beklerim mail adresim var profilde her gün düzenli kontrol ederim eğer illa israr ederseniz kola ....ama bira daha hoş olur diyorum
    ha bu arada motorun hayırlı olsun

selam BBRR, takdirin için tşk. aslında bu normal olanı ama hayatta o kadar azaldı ki iyi niyet, karşılaşınca etkileniyoruz. aynı frekansta insanların varlığını hissetmek güzel. geleceğe umudum artıyor sayenizde

Motosikleti
    ADALI ile konustum telefonla.. Sanırım sorun çözüldü. Burdan kendisine çok teşekkür ettiğimi belirtmek istedim ... ADALI abimiz saolsun varolsun bu konu çok kısa sürede çözüm buldu.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    cenkmenderes, sorun çözüldüğüne göre telefon numaranı silelim ki, sorun olmasın. Bana kalırsa sakat bir durumla karşılaşmamak için telefonlarınızı özelden paylaşın, zira forumlarımız üye olmayanlar tarafından da izlenebiliyor ve dünyanın bin bir türlü hali var
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    AS 150 T
    Doğrusu cenk, senin yaptığın da en az adalı'nın ki gibi takdire şayan. Maalesef senin durumundaki birçok kişi, bu işi kendi çözmeye kalkışacaktır. (yanılıyorsam, yanılgımı memnuniyetle şimdiden kabul ediyorum). Motorun hayırlı olsun. Kazasız, dertsiz, tasasız.
    Dostlukla.

kanat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili cenk menderes,
    Bikaç gündür yogun oldugum için motosiklet.net'e cok nadiren hatta hiç giremiyordum. Mesajını şimdi gördüm, eger adalı ile programlanma sorununuz olursa, ben Bostancı Jinlun bayisine 10 dkka mesafede oturuyorum, ben de sana yardımcı olmak isterim.

Bir iş için yarın sabah şehirdışına çıkıyorum, cuma sabahı tekrar İstanbuldayım.
    Cep telefonumu istersen özel mesajla yollarım, istediğin zaman arayabilirsin..

Bu arada senin işinle Jinlun'da kimle çalışıyorsun? Tamer mi, Ertugrul mu?

vreon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mavi YBR 125
    Doğrusu cenk, senin yaptığın da en az adalı'nın ki gibi takdire şayan. Maalesef senin durumundaki birçok kişi, bu işi kendi çözmeye kalkışacaktır
    +1

adalı helal olsun sana
    +1

cenkmenderes; yeni motorun hayırlı olsun. Alışana kadar aman dikkatli ol, trafikten uzak dur...
    Vreon Krantulor
    Okan Kılıç
    Havada Karada Yurtta Cihanda itinayla uçulur :bestmt:

Forumdan Uzaklaştırıldı Sertouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun scooter
    işte arkadaşlar ben buna insanlık ve motordaş vede motor kültürü derim adalı helal sana cenk kardeş motorun hayırlı olsun

Motosikleti
    çok teşekkür ederim arkadaşlar. burda konuşuyoz muhabbet ediyoruz eğleniyoruz ama yeri geldiğinde birbirimize yardIm etmeyi, sorunlarını çözmeyi de bildiğimizi görmek çok güzel.
    kanat: sanIrIm ADALI ile programlamada bir sorunumuz olmayacak ancak sen yinede ne olur ne olmaz bana özel mesajdan telefonunu verirsen konuşuruz. Motoru getirme konusu hallolmus da olsa madem o kadar yakInsIn bostancI bayisine belki sende gelirsin gittigimiz gün hem tanışmış oluruz. Ben sana özelden atIyorum telefon numaramI..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler