Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Çin Malı Motora Binenler, Motorcu Değil midir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    takmayın böyle aptalları...adam resmen motoruyla hava atmış salak işte...biz kardeşiz motorcuyuz,MT ciyiz.sorsan o ukalaya MT yi bilmez belkide.benimde motorum çin malı ama gayet memnunum.çinde olmasın malezyalı olsun ama önce insan olsun insan.... Allah affeder MT affetmez
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

motorcu;
    motorunu gonulden seven onunla vakit geçirirken mutluluk duyan, İyi ve kötü günde birbirine yardımcı olan bi gruplaşmadır.

içini ferah tutabilirsin,yanlış bi diyalog olmuş aranızda okadar.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    değerli Eyong,

bir konu ancak bu sözler ile özetlenebilir

18000km katetmiş bir MCT 250 kullanıyorum ve hiçbir sıkıntım yok .

Selamlar
    Özer

Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne insanlar gördüm altlarında motor yok, ne motorlar gördüm üstlerinde insan yok

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    benim motor
    tayvan malı ben sıyırdım
    lakin böyle bir insanı kaale alıpta buraya konuyu taşıman bile yanlış
    ama ne yazık ki bu düşünceye sahip insanlardan bu sitede var

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malı motorlar olmasa acaba japonlar fiyatları bu kadar aşağı çekerler miydi düşünmek lazım. bunun dışında motor kültürü giderek at biniciliği gibi aristokrasinin yapmış olduğu bir spor haline gelmesini engelliyor. her ne kadar o aristokrasi peşinde olan insanlıktan pek nasibini alamamış kişiler olsada
    Tuğrul abi gerçekten anlatmış. Bunun üzerine laf yoktur bence.
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

TheNeverEnd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 125 gy Cross Fire :)
    benim motorumda çin malı ama ben çok memnunum bakımı biraz daha özen istiyor ama 2 tekerin yaşattığı her hazzı veriyor bana hemde sayesinde motorun işleyişini ve tamirinide öğrendim ne motorcular var mobylet le geziyor ama motora hayatını vermiş onlar motorcu değilmi böyle bi ayrım yapılamaz motorcu olmak bence motoru sevgiliyi sever gibi sevmektir...önemli olan motoru severek kullanmak unutmayın.saygılar....
    [FONT="Fixedsys"][COLOR="DarkGreen"]Özgürlük, Andrenalin, Keyif, Macera, Paylaşmak The Never End...[/COLOR][/FONT]
    ::xicon_ev

Motosikleti
    gilera runner vxr 200
    bence o insan değil.hemde 25 kere insan değil

Motosikleti
    yamaha x-max ''06''

biz ne markalı soytarılar görüyoruz.....

Diyelim ki vatandaşın harley i var, ama kask yerine bandana ve ceket yerine tişörtüyle turluyor, kırmızı ışığı sürekli ihlal edip,anormal derecede şerit değişerek trafiğin düzenini bozuyor,hatta bazen yayaların üstüne bile sürerek
    özel bir imtiyaz bekliyor ,yolun açık tutulması için.
    Şİmdi bu vatandaş ta çinli değil ama serseriliğin markası var mı soruyorum size,anormal egzost patlatırsanız,sürekli makas yaparsanız,insanları bilerek korkutursanız işte türk toplumunun gözünde bırakın motorcu olmayı,sadece ve
    sadece it-uğursuz topluluklar olarak anılırız.
    Herşey insan da bitiyor MARKA DA değil.......
    binbasi nayman x-max ''06
    Yamaha Touching Your Heart.
    Safety First,then RIDE..!

birazblues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251
    Yahu şöyle düşün.. Adam çalışıyor çabalıyor, belki tüm birikimi ile bir motosiklet alıyor..
    Bir diğeri kılını kıpırdatmadan baba parasıyla makinanın en pahalısına biniyor.
    Hangisi motorcu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Alıntı derwish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor
    tayvan malı ben sıyırdım
    lakin böyle bir insanı kaale alıpta buraya konuyu taşıman bile yanlış
    ama ne yazık ki bu düşünceye sahip insanlardan bu sitede var
    Taiwan Çin'in eyaletidir zaten

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    iki tane tekerleği olan, motor gücü ile kendi kendine gidebilen aletlere Motosiklet denir.
    Yukarda tarif edilen alete pinerek onunla cebelleşmeyi zevk edinmiş insana da Homomotosikletus denir. Homosapiensden sonra evrimin son halkasıdır
    Paran Yoksa motora binme mantığı ile hareket edenlere ise kısaca Homo denir. homo yani İnsan ile başlayan Latince tamlamada henüz bir tamlama alamamış, evrim dışı olanlardır bunlar. Naendarthal var mesela. İnsansı diye geçer ve alet kullanmakta çok yetenekli insansı dır, nesli 150 000 yıl önce tükenmiştir. Bu soyu tükenen İnsansı bu gün yaşasa idi, evrimini tamamlamış bir Homomotosikletus olurdu eminim. bazıları evrim sürecinde gerekli sıçramayı yapamayarak tarihin tozlu raflarında yerlerini alırlar.
    Paran yoksa motor pinme mantığında olanların çoook önce nesli tükenmiş olmalıydı. O arkadaşı alıp, genetik laboratuarlarında araştırsan kesinlikle Öküz genleri ile karışmış bir mutasyon tesbit edilecektir eminim

Bilimsel ve basit yazdım ki ağzımdan gerçekte çıkmış olanlar anlaşılmasın
    Poturdak

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    Alıntı xnode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taiwan Çin'in eyaletidir zaten
    tüh sıyıramamışım
    ne bileyim aramızda çinli olduğunu
    üzgünüm arkadaşlar ben motorcu değilim

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Karakter zafiyeti olanlar, eksikliklerini sahip oldukları madde ile tamamlamak isterler. Ağızlarından çıkan da; boş ve hastalıklı kalbin dile gelmesidir. Bilmem, olayı tanımlayabildim mi
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki tane tekerleği olan, motor gücü ile kendi kendine gidebilen aletlere Motosiklet denir.
    Yukarda tarif edilen alete pinerek onunla cebelleşmeyi zevk edinmiş insana da Homomotosikletus denir. Homosapiensden sonra evrimin son halkasıdır
    Paran Yoksa motora binme mantığı ile hareket edenlere ise kısaca Homo denir. homo yani İnsan ile başlayan Latince tamlamada henüz bir tamlama alamamış, evrim dışı olanlardır bunlar. Naendarthal var mesela. İnsansı diye geçer ve alet kullanmakta çok yetenekli insansı dır, nesli 150 000 yıl önce tükenmiştir. Bu soyu tükenen İnsansı bu gün yaşasa idi, evrimini tamamlamış bir Homomotosikletus olurdu eminim. bazıları evrim sürecinde gerekli sıçramayı yapamayarak tarihin tozlu raflarında yerlerini alırlar.
    Paran yoksa motor pinme mantığında olanların çoook önce nesli tükenmiş olmalıydı. O arkadaşı alıp, genetik laboratuarlarında araştırsan kesinlikle Öküz genleri ile karışmış bir mutasyon tesbit edilecektir eminim

Bilimsel ve basit yazdım ki ağzımdan gerçekte çıkmış olanlar anlaşılmasın
    muzo bey olayı çözmüş özümsemiş teşhisi koymuştur...dikkate alına...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    shanary 110 cup
    ya arkadaşlar delinin biri kuyuya taş atmış ontane akıllı çıkaramamış bizimkide o misal çini japonu mu kaldı artık yaa boşverin bunları hani benim hiç motorum yok motorcu sayılmam mı herkez özgür istediği motora biner okadar ben ayda 600 ytl maaaş alıym gidipte honda suziki,yamaha alamam ki zaten bakımlarını yapamayız bikere kafaya takmayın bu konuyu bence gezin dolaşın

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    beyler bayanlar bu forum geçen sene açılmış yazmayın artık,(ben niye yazdıysam) ayriyetten onu diyen vatandaş (çin malı motora,kullanana motor ve motorcu demem) benim.. neyse anladınız siz onu.

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    yaw arkadaslar japon motorlar cok mu kalıtelı benım arkadasta honda var benım de mondıal 100 kh honda nadıren arıza cıkarır belkı ama 1 motor parası kadar cıkartıyor masrafı ee cınlı motor belkı sıksık arıza cıkartabılır ama parca ucuz ben mondımle 13000km yaptım halendaha bana yuklu bı masraf cıkarmadı hondaymıs japon mus bence cınlı daha ıyı parca sıkıntım yok maddı durumum cok ıyı olmadıgı ıcın bedava verseler japon almam neden bı bozulsa parcasını alamam cınlı motorumdan vede jawam dan menunum çinli
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    Arbetus Uzulme Sen Kardesim Bu Insanlar Insan Degil Ben Her Zaman Soyluyorum Motorcu A Dan Z Ye Motor Motor Kullanandir Yani Motorcu Motorcuyu Her Zaman Korur Ama Bazi Kendini Bilmez Arkadaslar Var Bole Aradan Yontulmus Kalem Gibi Cikip Laga Luga Ediyorlar Benim Asabimi Bozuyorlar Onlara Sormak Lazim Kendileri Motorcumuymus Altindaki Motorla Senin Benim Motorumu Kiyasliyor Motorcu Insan Motor Kiyaslamaz Ha Sohbet Ortami Olur Sorarsin Artilari Eksileri Varmi Bunlar Dogal Seyler Ama Insani Kucumser Gibi Konusmalari Cileden Cikartiyor Vurup Olduresim Geliyor Bazen
    Dostum Sen Yine Gururla Motorunun Markasini Soyle
    Bana Cok Soruyorlar Harley Davidson Mu Bu Diye Hayir Mondial Mct 250 Diyorum Vay Be Guzel Aletmis Diyorlar Hatta Durdugu Yerde Musteri Bile Cikiyor Ama Satan Kim Herseye Ragmen Motorumu Motorculari Ve Motor Askini Seviyorum

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar benimde motorum çin malı. Ancak Allah'a şükür ben böyle olumsuz yaklaşımlarla hiç karşılaşmadım. Hatta daha dün Beşiktaş - Ortaköy arasında 6-7 Harleyci abimiz karşı şeritten geliyordu. Büyük bir sıcaklıkla selektör yaptılar, elleriyle selam verdiler. Bu o kadar mutlu ettiki beni.. Çünkü gösterdilerki, cüzdanlarımızın değil, yüreğimizin büyüklüğüdür bizi biz yapan!!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

250 cc altı tüm motorlar çinde yapılıyo ztn bir nevi çin malı bence saçma bir topic

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler