Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Çin Malı Motora Binenler, Motorcu Değil midir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    her sosyokulturel zihniyet farklı olanları reddetmeye dışlamaya meyilli zaten bizim farkımız suruden ayrı olmamız o bunu diyo su sunu diyo gibi cekincelerimiz olmaması gerekir ben motorcu hayat felsefesini benimsediysem mopet bile kullansam motorcuyumdur ayrıca her motoru olan motorcu olmaz.. ben cinmalı alıyorum diye baskasının yaptıgı yorumları dinlemek kale almak zorunda degilim ister cinmalı motor alirim istersem sokaga cuval giyer cıkarım kimseyi ilgilendirmez.. ayrıca o adam 10 milyarlık motor alır sonra motoruna adam gibi davranmaz ama benim 2 milyara alicagim motorun degeri onun 10 milyarlık motorundan daha agır basar gözüm gibi bakarım.. baslık bayagı bir eski ama bu konu her daim zihinlerde.
    [COLOR="Red"][B]
    Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Motorun ne malı olduğuyla motorculuğun ne alakası var,motorculuk ruhla alakalıdır ne markaya nede cc ye bakar çok biliyolar kıytırıktan motorcu onlar kardeş sen bakma öyle konuşanlara halt etmiş onlar.

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    niye hortladı gene bu konu. ben okuyunca kötü oluyorum cinlerim tepeme geliyo bilgisayar ekranına kafa atasım geliyo sıkıntıdan

kesinlikle bu işin motosikletin marka modeliyle alakası yoktur arkadaşların dedıği gibi bi kere herkesin kendine göre bütçesi var alabileceği motosiklet var bunun içinde kimseye böyle birşey söylenmez çin malı kullanan motocu değildir falan her kimse söyleyen çok saçmalamış

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    bencee motorunun markası modeli önemli diil !!!

bende çin maı motor kullandım 1 sene ozaman motorcu diilmiydim!!!

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    yav ne kadar marka delisi bi millet olduk.
    kotun ne marka, ne pazardanmı aldın ııyyyy
    birisi bi tshirt hediye getirir,bune yaa markası bilem yok viiyyy
    motorun ne marka,çin malımı böyyyyk
    lan ne kadar gösteriş budalası marka delisi bi millet olduk arkadaş
    daha öncede çin malı motora bindim şimdikide çin montajlı ,markada kullanmam beni yadırgıyanıda hiiiç sallamam .marka takıntılı dejenere insanlara duyurulur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    çin malı motor diye motor değilmi? ben 8 9 aydır grand eagle 250 ye bınıyorum motorumda hıc bı sorun vermedı... üstelik motorda okadar yanlamama rağmen bilen bilir burada... kazam dışında birşey olmadı motorda... çin motora biniyosan motorcu değilsin ölemi? hangi MANTIKSA BU=))

dragstar72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTARXVS650 KAWASAKİ ER-6F YAMAHA XJ6
    Elitist yaklaşımlar bunlar. önemli olan motorun cinsi ne kadar ettiği değil binenin motorcu ruhuna sahip olup olmamasıdır. Bildiğim kadarıyla ruh ta parayla alınıp satılmıyor. Sen o arkadaşa! boşver motorcu arkadaşım...

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Valla gına geldi artık bu bir takım insanların çinli motora binenlerle olan sıkıntılarından..
    ekonomik bir durumdur bu sonuçta..
    bende yakında bir mondial 150 zc alacağım inşallah. insanlar ne derse desin.

kafanda kaskın, cebinde ehliyetin varsa.. kapı gibi motorcusun arkadaş..

(vaybeee.. eski mesajlara bakarken bunu gördüm. mondi demişim ama sonra vazgeçip kanuni aldım

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alkadras'ın dediği gibi;
    kaskı ve ehliyeti olan, motosikleti olsun olmasın motosiklete binen ve kullanmayı bilen(hatta bilmeyip sadece artçı takılan) herkes motorcu olarak sayılır bence.

ortalıkta motosiklet sınıfları ve markalarına göre tavır yapanlar her zaman olmuştur, hep de olacaktır. işte onlar motorcu değildir, şekilci modifiye arabacıdır

Motosikleti
    honda titan ; asya 150
    motorcu farklı bir konu çin motoru binenler değildir diye bişey söylenemez.......ama çin malı ööööööööööööö uzak olsun

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler