Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Varmısınız çalışmaya!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    arkadslar benım bı onerım var bı gazeteye yazı bırakalım yazı okunsun belkı ınsaflı bı buyugumuz okurda bıısıler yapar gerçekten boyle bısıden baslıyalım sız nedersınız??bugun baktıgımızda gazetelerde sıkayet veya ıstek yazıları sayfası var boyle bısıdenn baslıyalım olmadı toplanıp bı kanalı ararız zaten habercılerde haber bulmak ıcın can atıyolar boyle bısı yapalım bence....
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İHTİYAR'ın dediği gibi;başlangıç olarak bizim bir sivil insiyatif olduğumuzu kabul ettirmemiz gerekir.Buda ancak birlik ve beraberlik içinde olur.Fikirlerimizin herkesin kabul edebileceği formlarda sunabilirsek (en azından kendi içimizde) ortak bir tavır almamız ve rota çizmemiz kolaylaşır.
    Bence,bizi bir kamuoyu olarak görmeleri için mutlaka resmi bir kimliğe kavuşmamız -dernekleşmemiz- gerekir.Sonrada motosiklet kültürünü geliştirmemiz ve yaygınlaştırmamız gerekir.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İHTİYAR'ın dediği gibi;başlangıç olarak bizim bir sivil insiyatif olduğumuzu kabul ettirmemiz gerekir.Buda ancak birlik ve beraberlik içinde olur.Fikirlerimizin herkesin kabul edebileceği formlarda sunabilirsek (en azından kendi içimizde) ortak bir tavır almamız ve rota çizmemiz kolaylaşır.
    Bence,bizi bir kamuoyu olarak görmeleri için mutlaka resmi bir kimliğe kavuşmamız -dernekleşmemiz- gerekir.Sonrada motosiklet kültürünü geliştirmemiz ve yaygınlaştırmamız gerekir.
    Yani çalışma için,kurumsal bir kimlik ve adres lazım.
    Bu noktada hemfikiriz zaten http://www.motosiklet.net/forum/show...Cb%FCm%FCz%FCn
    Lakin birşeyler yapılana,ete kemiğe bürünene kadar boş durmayıp(yanlış anlaşılmasın kimse boş durmuyor)hiç değilse kişisel bazda bir şeyler yapabilmeli fikir ve projeleri ortaya çıkarabilmeli.
    Nedenmi,şurada 3-4 ay sonra yine geziydi eğlenceydi derken sezonu bitirip seçimi kucağımızda bulacağız.(ne ilginç bir anda aklıma ağustos böceğiyle karıncanın hikayesi geldi)
    Örneğin Romanya cumhurbaşkanının motor sevdalısı olduğunu biliyoruz,birde biz araştıralım şu anki vekillerin içinde motor sürücüsü veya A2 ehliyeti olan varmı.?
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Bence motosikletli bir halk kahramanı yaratalım.Potansiyelimizde mevcut.İyilik timsali,fedakar,cefakar ve vefakar.Dalga geçtiğimi zannedebilirsiniz ama insanımız seviyor böyle şeyi!
    Oğuz

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    ya abi zaten elalem hepten motora binsin demiyoruz biz sadece saygı istiyoruz kime sorarsanız sorun çoğu adam motosikletlileri fazla dikkate almıyor onun için bizim de bir araç sıfatında olduğumuzu belli etmek zorundayıız mesela tek şerit yolda azıcık kenara kaç adam hemen üstüne çıkacak buna benzer milyonlarca konu bunu halka anlatmak yalnız bu zamanlarda oluyor

Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence motosikletli bir halk kahramanı yaratalım.Potansiyelimizde mevcut.İyilik timsali,fedakar,cefakar ve vefakar.Dalga geçtiğimi zannedebilirsiniz ama insanımız seviyor böyle şeyi!
    Ahanda öneri,ÜMMET usta tanımayan kalmadı,ister sembol,ister lider,ister amigo deyin,zamanı bol her şehirde tanınıyor,halktan ve bizden biri.

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    ab ıcalısmak dedınızmı ben o ıste yokum
    MT ANTALYA

Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Büyük holding ve şirketlerin,hergün müşteri temsilcilerine verdiği binlerce araç trafikte verimsiz bir şekilde dolaşıyor,1-2 iş görüşmesine ulaşabilen kendini şanslı sayıyor.Halbuki bir miktar motor alıp parklarına koysalar,uygun yer,zaman ve mesafelerde bunların kullanımını sağlasalar.
    Örneğin ilaç firma temsilcisi vb.

Motosikleti
    piaggio x8 250 premium
    sn. ihtiyar

sonuna kadar her turlu organizasyona destek veriyorum. Liste yapmani öneriyorum. Beni yaz...

Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahanda öneri,ÜMMET usta tanımayan kalmadı,ister sembol,ister lider,ister amigo deyin,zamanı bol her şehirde tanınıyor,halktan ve bizden biri.
    İHTİYAR abicim süper bir öneri.Aslında benim aklıma direk gelmişti ama başka fikirleri kafadan silmiyelim diye sonradan yazacaktım.Ben kendi adıma birşeyler yapmaya çalışıyorum.İnşallah güzel birşey ortaya çıkar.
    Oğuz

Motosikleti
    CRF 250 L
    Devlet babacığımızın şehir içinde motosiklet kullanımını teşvik etmesi lazım trafik sorunu nispeten çözülür ve motor kullanımına standart getirilmesi lazım örneğin 125 cc altı motorların B sınıfı ehliyetlede kullanılabilmesi gibi en azından küçük otomatik veya yarı otomatik vitesler için bu şekil olmalıdır.

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    Karar alma yetkisine sahip olan kişileri seçmek için, motor almak için ayırdığımız zamandan daha fazlasını ayırmalıyız.
    kaos teorisi olabilir fakat Irakta olan durum belli ve iran ın gelecekte olması istenen durumda ortada. peki bu kadar karışık ortamda Türkiye nin diğerlerinden farklı olmamasını isteyenler var. sözde Milli Egemenliği savunan değil Özünde Milli Egemenliği benimseyen ve yaşayan insanların öne çıkarılması gerektiğini düşünüyorum. eğer Misak-ı Milli içinden bir parçanın bir şekilde gözden çıkarılması demek bütün yapının bozulması ve dağılması demektir. Kendimize sahip çıkalım.
    Demokrasiyi savunan siyasilerin kendi içinde demokrasiyi yaşayıp yaşamadıklarına bakalım. parti içinde demokrasiye tahammülü olmayan siyasinin Türkiye' de demokrasiye tahammülü yoktur.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler