Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MOTORLA POLİSE YAKALANDIM

Motovento
    REKLAM ALANI
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @batucan
    bir çok ehliyetsi bir çok ehliyetliden daha iyi ve dikkatli kullanıyor bi kere ehliyetsizler hata yapıp polise yakalanmamaki için daha dikkatli..
    Ben de uçak kullanabilirim. Bu gidip THY deki bir yolcu uçağını kullanıp onca insanın hayatını tehlikeye atma hakkını bana vermez. Her aracın kendine özgü kullanım kuralları vardır. Her aracı kullanırken dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Eğer ehliyet diye birşeye ihtiyaç duyulmasaydı trafik kazaları şu an olduğundan yüzlerce kat fazla olurdu. Çok yanlış bir düşünce. Savunmak yersiz
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ariftoteles, +1

Motora bin binme diyen yok, ama kapali alanda trafige cikma.

KuradiLammas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arada B sınıfı ehliyeti olanların 125cc lik motor kullanabildiklerini öğrendim, aslı var mıdır?

gelisimsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arakadaşlar bizim sürücü kursumuz var ama bi halta yaraamz, kapısından bile geçmeyin...

İmza:

gelisimsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meclis içişleri alt komisyonda benimsenen maddeler;

A1 sınıfı sürücü belgesi ile 125 cc lik motorsiklete kadar kullanılabilecek.Daha üst cc ler için A sınıfı sürücü belgesi alınacaktır.Son zamanlarda yayılan B sınıfı ile Küçük hacimli motor kullanılacağı gibi bir madde yoktur.Ehliyet değişimleri ilgili trafik bürolarınca ücretsiz olarak yapılacaktır.Ve eğer yasa bu dönemde kabul görürse malesef yeni ehliyet alcaklar artık stajyer ehliyet sahibi oluyor.....

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R

yardım

merhaba bii soru sormak ıstıyorum.benım yasım 17 motor kullanmak ıstıyorum.duyduguma gore 50 cc lik motorlara ehlıyet ıstemıolarmıs??? bu dogrumu.....

Motosikleti
    MONDIAL 50 TT
    Ben de var arkadaşım 50cc..Ama yok öyle birşey.En azından şimdilik.Olursa yaşadım zaten.Sen ehliyet isteniyor şeklinde düşün ve ona göre kararını ver.Çıkarsa fayda olur.
    Asfalta yapışmadan motorcu olunur mu ki?

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bilgisayar,futbol ve motor
    boy, savunmuyorum hiç bir zaman ama herkeste bi anda ehliyetsizlerin üstüne binmesin diye söylüyorum.
    okan4037, daha yasa kabul edilmedi
    KuradiLammas, aslı yoktur. promethus bu konu hakkında yazı yazmıştı istersen bi ara
    Herbalife ürünleri için pmden mesaj atın
    35 BTU 55

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    En güzeli kurallara uymak ve dikkatli olmak. Bizim polislerin ne zaman nasıl davranacağıda belli değil yani...
    Ehliyetim war kafam rahat dikkatli kullanıyorum cok dikkat ediyorum ama karşıdaki sürücünün ne kadar dikkatli olduğunu bilemessin.

Bende Motor ile polise bir kere yakalandım Ehliyetsiz kullanmak yüzünden Motoru parka cekse bir Ehliyet fiyatına denk gelirdi sanırım.
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    ben size bi olay anlatim ehliyet hakkında gülün bu komikliğe
    sürücü kursuna gittim A2 almak için kadın bana motosiklet kullanmayı biliyonmu dedi ben hayır bilmiyorum dedim (aslında biliyom ama olsun) sonra onu öğrenmen lazım dedi iyi dedim öğrenirim siz öğretmiyonuzmu dedim yok dedi bunların anlaşmalı olduğu bi hoca varmış bu adam belli bi miktar para ödeyince size öğretiyomuş hehe komedi ozaman kurs parasının içine koy bu ne ticareti böyle kızdım kadına ve savunması şöyle oldu "biz zaten bilenlere ehliyet veriyoruz hep" nasıl oluyo dedim herkes anasının karnında öğrenip burayamı geliyo dedim kadın güldü bana delimi ne her neyse 200 ytl kur ücretiymiş üstüne üstlük bide 150 YTL direksyon dersi için vercekmişim komediye bak B sınıfı aldım daha ucuza geldi valla
    sonra burda arkadaşlar da diyorlarki ehliyet alın sonra kullanın ya abicim nasıl alcan bilmeden bisiklete bindim bunuda sürerimmi dicen kendi kendine ya kendimizi kandırmayalım lütfen bu bu şekilde öğreniliyo istanbulda böyle en azında 12 kursa sordum o kadından sonra hepsi aynı .ok yazıldım birine ta ekimde alıcam A2 yi nasıl olcak peki o zamana kadar bilmeyen bi insan nasıl öğrencek arabada giderken kuryeleri izleyerekmi

LÜTFEN AYAKTA UYUYUP OTELE PARA VERMEYELİM !!!

(yazdıklarımda kimseye karşı bir kasıt yoktur ama türkiye burası gerçekler acıdır)
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    ben bu isten hıc bısı anlamadım.belkı bılırsınız;kanuni nın bı modeli var atv 50 ona ehlıyet istemıyolar ama aynı 50 cc lık scooter e ıstıyorlar.simdi desem atv lere ehlıyet istenmıyor ama olede deıl otekı atv lere ehlıyet ıstıolar.bırı bunu acıklasın valla canım sıkılıo bu ıse........

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    ben bu isten hıc bısı anlamadım.belkı bılırsınız;kanuni nın bı modeli var atv 50 ona ehlıyet istemıyolar ama aynı 50 cc lık scooter e ıstıyorlar.simdi desem atv lere ehlıyet istenmıyor ama olede deıl otekı atv lere ehlıyet ıstıolar.bırı bunu acıklasın valla canım sıkılıo bu ıse........

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler