Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hüzünlü bi hikaye ve soru?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de üniv mezunu olarak özel bir hastanede 356 ytl alıyorum.
    10 yıldır bu işi yapıyorum, istanbul ve ankarada en büyük hastanelerde çalışıp memeleketime (mersin'e) döndüm ve burnumdan geldi. benim en büyük şansım sözlümün de motosikleti çok seviyor olması. ve biz nişan paramızla yüzük almaya çıktığımızda motosiklet alıp eve döndük. hala sözlüyüz ))
    sıkma canını hepimiz aynı sayılırız. allah büyüktür. ben de hiç motor alamıcam filan derken, bir günde motosikletim oldu... hayat süprizlere gebedir ;))
    tebrik ederim .... çok güzel açıklamışsın mevzuyu.....
    avcılar/istanbul [COLOR="RoyalBlue"]0 rh (-)[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı Keane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aylık 300YTL ye çalışan bunun 100YTLsi yola giden Bilgisayar Programcısı ve Teknik Servis De çalışan biri Cross almak isterse ne olur? bence hüsran olur allah rızası için bi akıl verin nası ben motor alıcam yaa
    doğrumu bu?
    yeni bir iş bul yada evde yat

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Gokhan2433 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooo ssk olmayan yerde hiç durmuycan.Ssk sız işmi olurmuş bakın önemli gelmez şimdi ama geleceğiniz için güvence ben bu sene başlattım yaş 17 de.eğer düzgün giderse 36 yasında emekliyim.Bence sen bi yanlısın içindesin yasın falan kaç,yol paranı bile vermiyolar nasıl bir iş bu anlamadım git hamallık yap daha çok para var.

36 yaşında nasıl emekli olmayı planlıyosun....ssk dan olamassın....Benim 17 senelik prim yatmış ama 53 yaşında olabiliyorum...şu anda zaten yatırmıyorum...Yaşı bekliyorum artık.....

36 yaşında doldurabilirsin primini ama 60 dan önce olamassın bence iyi bir araştır...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    300 ytl ye çalışıyorsan , sektör değiştireceksin arkadaş.... bırakacaksın programı hardware yi , software yi adam gibi para verilen bi işe gireceksin başka çaren yok.

Öyle güzel günler gelecekle gidecekle bu işler olmaz....

En kolay bulunabilecek ve her zaman personel istihdamı olan güvenlik sektöründe bile neredeyse senin aldığın paranın iki katı ücren alan insanlar var.. Git başvur , hiç değilse hayat şartların normal olur.

300 ytl yi yaz stajı yapanlar bile almıyor....
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

sılwes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    krd.öncelikle allah lolaylık versin.ama bir tavsiye sektör değiştir.farklı işlerle
    uğraş.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 V-Strom
    Aslında 100 ytl yola verdiğini düşünürsek aslında 200 ytl kazanıyorsun. Bu para ile bilgisayar sektörü olmaz. Bence orada harciyacağın zamanın yarısı ile iş arasan daha iyi bir iş bulabilirsin. İşe alımlar eylül ve şubat aylarında daha çok oluyor.

Güvenlik sektörü kendini geliştirmen için zaman açısından güzel bir fırsat olabilir. Ayrıca bankaların serverları kontrol etmek için network elemanları oluyor. O sektörlere bakabilirsin. Ama 200 ytl'ye çalışıp kendini harap etme gözünü seveyim.

Ayrıca cross motor demişsin ama kışın cross çok kullanışlı olmuyor. En ufak bir ıslaklıkta kaymaya başlıyorsun. Ayrıca eğer köprü geçiyorsan yol parası otobüs parasından fazla bile olabiliyor.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Sen gene iyisin...

Adamlar asgari ücretle çalışıyorlar....Geçen sene 2 side ev aldı...Yemin ediyolar biriktirdik diye....Ben inanamadım ama biriktiirmiş işte...Ne yedi ne içti nerde yaşadı.....

Memleketimde bazı şeyler imkansız diil...

Bende ilk motorumu aldığımda 26 milyon taksitle 110 milyona almıştım...Maaşım 25 milyondu...1 milyonu nerden bulduğumu 6 ay boyunca ne yediğimi hala anlayabilmiş diilim...

Bak mondial ayda 75 ytl taksitle motor veriyor.....Bence araştır....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    dostum arkadaşlar gibi önce iş bulmalısın diyorum. istanbulda arkadaşlar belki yardımcı olurlar. kolay gelsin
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    Ramzey QM125T-10V
    Arkadaşlar walla yardımcı olabilen warsa sevinirim istanbul anadolu yakasında bilgisayar sektöründe tanıdığı olan varsa ve yardım dokunmabilecekse acaip sevinirim bu arada msjlarınız için sağolun

Bradley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 150 T
    Sevgili dostum bende bilgisayar programciligi okudum Ve suan Dayımın insaat firmasinda caylara ve bilgisayara bakıyorum ..Ve bende 240 ytl alıyordum ..Pesinati 340 ytl telefonu satip verdim geri kalanda 130 ytl *12 ay olmak üzere motor aldim ..Ayligimdan geriye kalan da benzin ve sigaraya veriodum ben aldim ...ama aylar geciyo motor eskidi hala ben bu aralıkta son insaalah teksit oduyorum Ama degdimi dersen degdi ...Bence sende taksitle al ......

Motosikleti
    Aeon 180 cc ATV - 125 cc Dorado Scooter
    bir donanımcı olarak bir programcının bu kadar ucuz çalışmasına inanmıyorum. eğer bu şekilde çalışıyorsan ya stajyersin ya da bir bilgisayar programını yeterince bilmiyorsun demektir. bir web sayfasının bile yapımının 100 - 300 USD olduğu bir piyasada kusura bakma ama bedava çalışıyorsun

Motosikleti
    Keeway Focus 125
    SSK olmadan ve asgari ucretin altinda maas vererek adam calistiran bu tur yerleri
    Calisma Bakanligina sikayet edin arkadaslar. Kimsenin gozunun yasina bakmazlar.
    Bu adamlarin , senin topladigin o PC lerin her birinden en az 50 $ kazandigini dusunursek , gunde 10 PC den ayda(25 gun olsun) 12500$ net para kazanir.
    Bide sana verdigi degere bak. OOf of neler soylemek geliyo icimden ama ayip olur burda. Yeni bir is bul ama bu adamlari sikayet etmeyi de ihmal etme ki bunun gibilerin akli basina gelsin.
    Saygilar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler