Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

hondaya bugun mail attim

Motovento
    REKLAM ALANI
    WarrioR SakO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende mail yazacam hondaya 600 lük silverwing bana yetmiyo acaba ne zaman 1000 cc silverwing cıkacak diye
    DREAM OF POWER SAKO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha konusmus ha yazmis kufur etmedigine gore ben bir problem goremiyorum (saptirmiyorum) + cevap verin demedim zaten istemeyen yazmaz. Anlatmak istedigim her yigidin bir yogurt yiyisi var insanlarin kendini ifade tarzlari kompozisyon derslerine imla klavuzuna uygun olmak zorunda degil bu kadar kategorize etmeyin boyle sohbet ortamlarini...

Ayrica siz de beni yanlis anlamayin anlatmak istedigim memleketin birinci meselesi bir adet "w" veya "z" yerine yazilan "s" harfinden ibaret degil, vatanseverlik hele bu hic degil.

Tamam mesela PM yoluyla uyarilip dogrusunu kullanma konusunda tesvik edilebilir insanlar ama abartip 3-5 kisi ayni anda turk dili hocasi formatinda okunan konunun bolunup vaaz verme fasli da de en az imla hatasi kadar goruntu kirliligi yaratiyor ben bunu anlatmak istiyorum (anlayana)

not: tabii ki bu basliga ozel yazmiyorum forum kullanimina yonelik genel bir ozelestiri olarak el alirsaniz sevinirim.

Ya valla bişey anlaşılmıyo mesajlardan... zaten vaktimiz kısıtlı okumak için fazla zaman harcayamıyoruz ki?

Benim vaktim değerli.... sırf vakit harcamamak için yapılıyorsa karşı çıkarım..Neden ben okumak için vakit harcıyorum ya...

Kimse kötülemek ders vermek niyetin de diil....Ricaydı....
    Kendisi bilir daha ne söyleyelim.....
    Tekrar çalışmasını takdir ettiğimi söyleyerek konuyu kendi açıma kapıyorum...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    abi warya cidden anlamiyorum . konu degil konu farkli konu motor hakkinda iyi kotu madem okuyamiyosunuz o zaman cevap wermessiniz.
    illa watan serlik turkiyeye sahip cikmak falan konulariysa ben sana alatayim
    tarih kitabini bi ac bak turkiyde dunyada islam dinini kabul etmek icin en uzun zaman harcacan yerdir doguda almis basini gitmis fakat turkler bir turlu kabul etmemis. turklerin islam dinini kabul etmesi 200 yil almis eger 200 degilde 50 yilda kabul etselerdi yunanlilar hristiyan olurdu. bizde yunanistan-turkiye survaviorda insanlarin kavgalarini degil yarismalarini izliyo olurduk.
    we cidden ben 24 yasindayim bu gune kadar bir cok forumda uyeligim war donanimhaberde 1.300 den fazla post atmisligim war ama bu konuda kimsenin sikayeti gelmedi. kimse problemde cikarmadi ama burda nedense problem oldu we forumdan sogudum resmen amma taktiniz turkceye ya anlamiyorum probleminiz nedir
    imzam yok parmak bassam olurmu

denden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 Evo 250
    konu tÜrkçe değil ki kardeş,

gel ingilizce konuşalım de, tamam konuşuruz

ama yazdığın dili düzgün yaz allaşkına

sen Valla yazacağına Walla yazıyorsun. Geleceğimiz önemlidir yazacagına "glcsm onmmsldir" gibi şeyler yazıyorsun

konuyu anlamıyoruz ne demek istediğini anlamaya çalışırken uğraşıyorz, hoş olmuyor gel düzgün yaz diyoruz

bize dünyanın en alakasız konularından, islamiyetten vs.. bahsediyorsun

yahu kardeş, allaşkına nasıl olur da dediklerimizi anlatamıyoruz? Biz de mi yanlış yazıyorsuz? ne alaka türkden islam dininden ?

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    adam gibi yazin ozelden uyar illa konuyu uzatip 1 sayfa sunu yap bunu yap demenin anlami ne abi 1 soylenir gecer amma uzattiniz adet donemindemisiniz neisniz

alp denden i almis arkadasina den den de alpi almis ya su topicte en az 5 er tane yaziniz war 1 tanesi benim acitigim tpic hakkinda yorum icermiyo ciiden ilginc insanlarisiniz harbi orjinal turksunuz abi
    imzam yok parmak bassam olurmu

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı kabuto adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ilginc insanlarisiniz harbi orjinal turksunuz abi
    1 hafta çabuk geçer hocam...Konun güzel...denden aragazı vermiş coşturmuş seni...bende çok geçtim bu yollardan...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Hakan02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Evet arkadaşlar Hondanın 250 cc lik modeli çok güzel ama ne yazıkki şu anda üretilmiyor öyle duymuştum.Eğer üretiliyorsa ve Türkiye' ye gelirse çok güzel satar ve çok güzel modeldir.

bide size bi resim örneği vermek istedim. Ben şahsen çok beğendim

A ROSE İS FOR A DAY BUT MY. LOVE TO YOU İS FOREVER!

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    2000 veya daha dusuk bir model sanirim kuyrugu arka tesisat felan eski moda
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Fena diilmiş...Göze de hitbediyor....

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Sesi nasıl acaba?

Hakan02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Evet arkadaşlar 2000 model altı bu motosiklet ama tam olarak bilmiyorum ama cbr 250 cc üretimden kaldırılmış diye duymuştum.Hatta dünya ülkelerinde sayılı ülkelere verilmiş avrupada bir yada iki ülkeye satılmış.Ve motor gücüde yeni kanunlara göre 40 hp den 30 lara çekilmiş diye biliyorum.

Ama 2005 lerde yada 2006 yılları arasında tekrar üretimi başlamış olabilir.Ülkemize gelse çok iyi olur..
    A ROSE İS FOR A DAY BUT MY. LOVE TO YOU İS FOREVER!

denden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 Evo 250
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 hafta çabuk geçer hocam...Konun güzel...denden aragazı vermiş coşturmuş seni...bende çok geçtim bu yollardan...
    Kötüyüm ben kötüyüm kötüyüüüm kötüyüüüümm

herkesi hasta ederrim ederiiim aah..

küfür ettirir, hakaret ettirir siteden uçturururm..

kötüyüm ben kötüyüm

bilmeyenler icin : http://www.youtube.com/watch?v=QV70UY0seLA

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    O kadar hassas da diilim aslında...Nedense noldum bierden bire anlamdım....Hep düşünüyorum acaba bıyıklının anketine he mi deseydim diye...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler