Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlk motorsiklete bindiğiniz an?

Motovento
    REKLAM ALANI
    E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abımın mobyletını surmustum baskada hatırlamıyom

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    ilk kendi motoruma bindiğimde 1999 yada 2000 falandı hiç unutmuyorum.. karpuz kabuğu görmüş eşşek gibi sırıtyodum yolda giderken

ilk motorumu çok küçükken ben eyüpten geçerken annem görmüştü 7-8 motoru kullanabiliyodun ama kısa mesafe beni zorla oraya götürmüştü orda binmiştim

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    valla ben abi ilk motor sürüşüm honda todayle oldu evi aramışlardı dediler buyrun motorunuzu alabilirsiniz diye ruhsat filan çıkmışdı işte her neyse gittim aldım motoru bi basarsın gaza dedim eyvahhhhh altımdan kaçıyorr öyle bi acemilikle bugünlere geldik

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konuyu görünce tekrar içim cızladı çok kötü bi anımı hatırlattı bana
    ilk motorun kullanmak diilde ilk bindiğiniz an olduğuna göre konu bayaa eskiye gitmem gerekecek, ilkokul 2-3 çağlarında komşunun evinin önünde mobilet derdik pedallı pırpır eden en iyileri peugeot olan şeylerden vardı, orta sehpa üzerinde dururlardı, onlardan birine çıkmış pedalı çeviriyodum o sırada kardeşimde arka tekerle ilgileniyomuş ve başparmağını zincir-dişli arasına kaptırdı. devamını anlatmayayım parmağı ve ardından yaşananlar kötü şeylerdi.., (ha aklınıza vahim bişi gelmesin şu anda el ayak toplam 20 parmağı var çok şükür)
    May The Force Be With You

Motosikleti
    Suzuki SV 650s
    ben ilk kez iki yil önce sürücü kursunda honda cb500 sürmüstüm

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bende 2-3 yıl önce yiğenimin hurda bi mobileti vardı.arka sokaklarından 1 tur dönüp geldim baya zevkli gelmişti bana.nerden bilirdimki şimdi kendi motorum olacağını
    ondan başka tecrübem olmamasına rağmen motosiklet bayiinden motoru aldım.eve kadar kendim getirdim.ilk trafik deneyimim(motosikletle) böyle olmuştu.motoru alalı nerdeyse 3 ay olacak 4000 km ye yaklaştım ve hiç kaza yapmadım Allahıma şükür....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu görünce tekrar içim cızladı çok kötü bi anımı hatırlattı bana
    ilk motorun kullanmak diilde ilk bindiğiniz an olduğuna göre konu bayaa eskiye gitmem gerekecek, ilkokul 2-3 çağlarında komşunun evinin önünde mobilet derdik pedallı pırpır eden en iyileri peugeot olan şeylerden vardı, orta sehpa üzerinde dururlardı, onlardan birine çıkmış pedalı çeviriyodum o sırada kardeşimde arka tekerle ilgileniyomuş ve başparmağını zincir-dişli arasına kaptırdı. devamını anlatmayayım parmağı ve ardından yaşananlar kötü şeylerdi.., (ha aklınıza vahim bişi gelmesin şu anda el ayak toplam 20 parmağı var çok şükür)
    senin anıyı okurken geldi aklımaaa
    yaş 4 yada 5 babamın mobilet evin bahçesinde
    babam koydu motoru bana da bin tenbih bin me diyeee
    tabii ben oyuna dalmış duymamışım heralde
    tam binmeye çalışırken bamm gümmm
    soluuğu hastanede aldıydıkk
    sol kol alçıda
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    ben ilk bi scooter a bindim
    kendi scooter ımdı
    daha önce hiç binmemiştimm motora
    motosikleti teslim almaya bi arkadaşımla gittim, onun arkasına binip ev,m,n yakınlarındaki bi arsaya gittik hemen üstüne atladım öle bi gidip geldim
    soora arkadaşı arkama alıp sahile
    büyük keyifti benim için
    en güzelide haala o keyiften hiç bişey eksilmedi
    motosikletin bu yanını seviyorum çok
    yıllardır hep aynı zevki aynı tadı alarak binebilmem
    gerçek aşk bu olsa gerek
    GKN MOTORS

Burak927 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr , yamaha nouvo
    ilk kez arkadaşla birleşip peugeot 103 mobilet almıştık ilk kez o zaman sürmüştüm az kalsın kaldırıma çıkıodum

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Çok eski tabi bana gore eski tahmınım 13-14 yıl once konyaya gitmistik tatil için koyden uzaga bı yere mac seyretmek ıcın kahveye gıttıgıızı hatırlıyorum otomobılle donuste bızım tanıdıklardan bırınde java vardı ben hala kım oldugunu bılmıyorum sen benımle gel ben goturuyım senı koye dıye bı teklıfte bulundu, bende lastıklerı ve motoru olan herseye asık oldugumdan ve piskilet harıc 2 tekerleklı bıseye bınmedıgım ıcın kabul ettım, cok ıyı hatırlıyorum selesı kadıfe kumaslı beyaz bı javaydı. Aman Allah ım o nasıl bıseydı aklımı basımdan alan o hız ruzgar java nın egsozs sesınden surucuye sesımı duyuramadıgım o java benım hala hayalımde kısa bı fragman gıbı egsozsları acık beyaz bı JAVA

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk motosiklet deneyimim 11 yaşımdayken mobilet üstünde oldu.korkuyla karışık heyecan diyelim.ama yok böle bişi önceden bisikletle dağ tepe pedal basıp yorulmaya alışmışım kendiliğinden gidiyo bu melet.mutluluğuma diyecek yoktu.

15 yaşımdaykende ilk vitesli motor deneyimimi amcamın 91 model mz 251 etz si ile yaptım olmaz olmaz demeyin oluyo vallatabii o zamanlar nerde 125 lik çançinçonlar.bitek tanıdık bi abinin cgl si vardı başka görmedim şahsen.Allaha şükür kaza fln yapmadan vitesli motoruda kavramış oldum.ama mz bambaşka birşeydi unutamam mz i.köy yollarıda olmasa bu zevkten mahrum kalıcam yani Allahtan bulunduğumuz yer sakin.şimdi ise kendi vitesli motorumuzu alcaz die beklioz böle işte

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler