Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu sprey can ve mal kaybını önlermi !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar nette gezerken gözüme çarptı bu tip bir maddenin otomobillerde kullanıldığını biliyorum fakat ne derece faydası olur bu konuda bilgim yok daha önce kullanan yada bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum

açıklama :

Closer, Mikrofiber ve doğal kauçuğun eşsiz birleşimi ile meydana gelmiş Dünyada Lastik Patlaklarını önleyerek kalıcı yama yapan tek formuldür. Her lastik çeşidinde kesin olarak patlakları (10 mm) önler.
    Closer, lastiğiniz herhangi bir şekilde delindiğinde basınçlı havanın deliğe doğru hücumunun oluşturduğu kuvvetin etkisiyle, dönen lastiğin içerisinde, deliğe doğru hareket eder. Delik olan bölgeye geldiğinde burada basınçlı havanın da etkisiyle kenarlardan başlamak suretiyle delik üzerinde bir tampon ve doğal bir zırh oluşturur.
    Closer Lastik Zırhı ise kalıcı bir onarım sağlar. Lastiklerin 10 mm den büyük (3-5 cm ye kadar) patlaklarında ise patlayan bölgeye birikim yaparak lastik içindeki havanın dışarı çıkmasını önler.

bu spreyin fiyatı 23 ytl imiş

ilgili link :http://urun.gittigidiyor.com/CLOSER-...0QQidZZ2644307

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Bir ara bu tarz pasta cila reklamları da vardı. Hatta motor yağı reklamları vardı ki yok kum falan döküyorlar pistonlara hala çalışmaya devam ediyor vs...

Olamaz demiyorum ama ne kadar doğrudur orası tartışılır . Fiyatına göre yaptığı iş büyük
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

Snıf Snıf

Snıf Snıf Reklam Kokusumu Aldım Bendemi Bi Olay Var Yapma Mike Reklam Kokan Hareketler Bunlar.

Bu tarz spreyler zaten vardı. Evet faydası da kanıtlanmış.
    Fakat hangi markanın ne derece kaliteli olduğu düşündürür...

Bu tür spreyler,bazı otomobillerde stepne lastiğinin yerine veriliyor.Büyük yarılmalar olmadığı sürece küçük delinmeler için oldukça güvenli.Tabiki kalitesine güvenilir ürün olmalı

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cbalci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Snıf Snıf Reklam Kokusumu Aldım Bendemi Bi Olay Var Yapma Mike Reklam Kokan Hareketler Bunlar.
    Şimdi ben burada sana cevap yazsam tartışma alacak başını gidecek bu durumda bir mod arkadaşın bu tip polemik açacak yada konunun özünü saptıran mesajı editlemesi lazım geyik yapılcak yer var yapılmayacak yer var

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    pahalı bu. 10 ytlye bile bu tarz spreyler var. kullananlar çok iyi olduğunu söylüyor denemek lazım

ne geyiği hocam hiç sohbet bölümünde geyik yapılırmı ya

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    bbday reklamlara girmişsin
    bize bi indirim çekersin
    biz bundan kullandık bi işe yaramıyor yada biz beceremedik :(

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Evet piyasada var bu ürünlerden ama kiminin açıklamasını okudum lastik patlayınca sıkılıyor ve tamirciye kadar görtürüyor seni bu ilginç.
    Tatlı su motorcusu. Yamura çamura gelmez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler