Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Yamaha Rx 115 ve 135 'ciler Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI

bilmem motorun resimleri varsa anlaşırız neden anlaşmayalım ki sen benim msn adresimi eklesene .. by_life@hotmail.de bakarsın anlaşırız da sende 115 mi var king 135 mi var

antalyada 2006-2007 yılında çok vardı oradaki king lere çok iyi bakıyorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Antakya'da bunlar cok tutulur ve ıyı bakılır

Motosikleti
    Yamaha Rx-King

selamun aleykum

Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin aramıza arkadaşım nerelisin adın nedir tanıyalım seni biraz
    hoşbulduk kardeşim adım murat kastamonuluyum
    Kingin gidişine 115 in aragazına hastayım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    selamlar bende yeni katıldım rx almak istiyorum pek fazla bilgi alamadım yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    yamaha jc100
    Slm arkadaşlar bende 2T hastasıyım Ya racing ya 2T neyse benimde alimde çok güzel bi şase var üzerine Exrema isimli arkadaşın da yardımı ile bi RX115 yada RX135 motoru takmayı düşünüyoruz fakat ilk önce RX motoru bulmak lazım (yanlış anlaşılmasın komple motosiklet değil sadece motoru lazım) eğer bilen gören duyan elinde olan varsa haber verirse sevinirim.

Selam arkdaşlar

merhabalar rx ciler ben antalya dan yavuz mavı rx 115 ım var ama bu kıngler daha cok hoşuma gidıyor benım 115 satıp kıng almak için bi yardım istiyorum yaklasık 2 senedır bende motor ilgilenenlerıne kam10baby0.7@hotmail.com ulaşın

King_Onur_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bende önceden ybr wardı tam 3 sene bindim.ama aynı zamanda temiz king arıyodum sonunda herşeyi orjinal 12000 km de buldum ve hemen aldım kinge bindikten sonra ondan aldğım zewki anlayınca ybr de geçirdiğim 3 seneye acıdım walla.anlıycağınız kingden aldığınız hazı hiçbir motordan alamazsınız sesi gidişi tek tekeri herşeyi çok güzel bi motor

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu RX135'Ler kaç yapıyor beyler?..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

arkadaslar ne yapın yapın rx 135 e bının ve goreceksınız cok super harıka bı alet ama bıraz fazla yakıyo ayrıcada ankarada yedek parca sıkıntısı cekıyorum bulabılecegım bı yer varmı yardımcı olursanız sevınırım saygılarç....

motorrrrrrr

yamaha 115 e bir kere bindim hastası oldum gaza biraz dokundum 120 dedi hayalimde sadece o var ama 135 ide denemek isterim bu iki motor hakkında tüm bildiklerinizi benimle paylaşmanızı istiyorum haaaa birde almak istiyorum fiyat konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim 2000 modelin üstü hepsi uyar bana herkesten bildiklerini bekliyorum bu arada bir sürü motora bindim yamaha kadar kalite görmedim

King_Onur_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bnm rx king in yan kapakları çalındı.ve piyasada bulamıyorum nerden bulacağım hakkında bilgisi olan war mı

motorrrrrrr

dün yazmıştım bişeyler ama cevap gelmedi daha biliyorum biraz sabırsızım ama ne yaparsın işte 115 yada 135i çok istiyorum bi an önca motorun zevkini yaşamak istiyorum sıfırı hakkındada bilgi istiyorum telefonum 5438938198 msn adresim mmsstt_20@hotmail.com cevap bekliyorum şimdiden sağolun

motorrrrrrr

bana bilgi verecek hiç kimse yok mu yaaaaaaaaaaa

motorrrrrrr

sanırım arkadaşlar bilgi veremeyecek kadar bilisizler neyse yine de beklerim bişiler yaz manızı

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    arkadaşlar bugün rx 115 sürdüm diğer debriyajlılardan çık farklı 2 kişi kalkışta üzerinden atacak gibi oluyor
    lifan 100

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    slm herkese en son gecen sene yazmışsınız buraya oda kısa sürmüşüzüldüm şahsen bendede 135 war umarım bu topıkde yaygınlaşırız benmde dewır saatım bozuldu tel çalışıyo ama içindekı yaylardan söz etdıler sorunun yanı anlıyacağınız ıkıncıel 135 dewr saatı arıyorum şimdiden selamlar 135ci dostlara
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    arkadaşlar bende 2 gün önce yamaha Rx 115 aLdım gercekten cok memnunum cok seri ve hızlı bi motor hakkını verio herkeze kazasız sürüşler
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

gokhanxp arkadasım motorun cok guzel kıymetını bıl bu motoru 5 sene kullandım ve sattım cok ıyı bı motor cok serı bu motoru ancak kullanan kısı bılır nasıl bır motor oldugunu sana sormak ıstedıgım bı kac sorum war motorun plakası gozukmuyo bızım satıgımız motora cok benzıyo onun ıcın senden bır rıcam olacak bana ulasırsan cok sevınırım
    msn adresım: emrr___@hotmail.com

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    2 zamanlı sübapsız teke gibi kokan motordur:D namı değer ölüm makinası eğer cesaret varsa 170 e kadar dayanablirsiniz hava filtreleri açıldığında harika sesi çıkan motordur boooop bop 5 viteslidir en son 2003 modeli vardır.temizini bulmak zor temizleri baya pahalıdır.kapkaççılar çok kullanır hızlı be seri olmasından dolayı geçtiği caddeleri teke gibi kokutur:Dhala hayranı olduğum motordur

işte antalyada gerçekten çok temiz bir rx 135 motor bulunmazlardan

http://www.sahibinden.com/yamaha_rx_...XQQdisplayitem

parası olan arkadaşlar kaçırmasın her zaman denk gelmez

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    ayrıca bu motorum endonezyadaki kullananlları çoktur anormal şekilde modifiye edilmiş rx 115 ve 135 kinglerle harika şow yaparlar.türkiyeye gelmese bile hala herkesde hayranlık gösteren motordur sanırım

buda bizim arkadaşın 98 rx 115 160 görüyor airbrus lı

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler