Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kusursuz motor var mıdır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Re_math - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal
    Bu siteyi yeni keşfettiğim zamanlar daha önce adını duymadığım bir çok motorlar tanıştım ki bunların bir çoğuda çinliydi.Doğal olarak ilk alacağım motor da sürekli kararsızlık yaşıyordum, çünkü tam bir motora karar vermişken çıkardığı propblemleri okuyup birden soğuyordum.Daha sonra dedimki kendime madem ki sorun çıkarmayan! bir şey istiyorum o zaman biraz daha kasayım kendimi ve de bilindik marka motor alayım diye düşünmeye başladım.Bu doğrultuda tanınan motorlarla ilgili yazıları okumaya başladım ve anladım ki benim gibi bir çok kullanıcının istediği şekilde bir motor yok. Daha fazla para vereyim hiç sorun çıkartmasın istesek de mutlaka ama az ama çok sorunlar oluyor.Bu izlenimlerim doğrultusunda şu sonuca vardım: Motosikletçinin kusursuzluk arzusu motora olan ilgisinin daim olmasını sağlıyor.
    Kısacası şöyle bir şey söylesek yanlış olmaz sanırsam; Kusursuz motor yoktur,kusursuzluk beklentisi olan motorcu vardır.
    Motosiklet hakkında bildiğim bir şey var o da hiç bir şey bilmediğim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Zamanın birinde üretilmiş. Buralarda ecza depolarında çok kullanıldı hala kullanılmakta.....Ama zannedersem üretimi şu anda brezilyada devam ediyormuş. 179.000 km de olanı var. 1998 model. parçalarıyla kasaları motoru okadar özdeşmişki? Bendede geçen seneye kadar vardı.Çalınana kadar yani.1996 modeldi deişeni yoktu.

ewet adı honda kinetix nh100.......

Eğer bu gün honda üretse fiyatına bakmadan alırım.........
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Kusursuz motor hiç olurmu..kesinlikle olmaz...Boşuna dememişler her güzelin bir kusuru olur diye...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler