Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kışın motor alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Re_math adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili dishy arkadaşım ( şimdi sen sevgili de dersin ya ? neysse hassasiyetini anlıyorum ve de sana hak verip düzeltiyorum.

bir de beetle 65 arkadaşım bu sezonda uygun olduğunu düşünürken dishy ve de ertugrul öz arkadaslarımızda tam aksini düşünüyor (kış sezonu ve yaz sezonu fiyatları arasında) hala kararsızıö.
    Teşekkür ederim,yok sorun değil.Hitap şeklin güzel

Yalnız ben aynısını düşünüyorum,yazı bekle...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Bal gibi de alınır...
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Re_math - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal
    bu arada dishy arkadasım yaz sezonu derken kastın temmuz falan degıldır degıl mı? yaz sezonundan kasıt mart nisan diye dusunuyorum. yanılıyorsam eger duzeltın
    Motosiklet hakkında bildiğim bir şey var o da hiç bir şey bilmediğim.

çin malı almassan bırak kalsın karın yamurun altında hiç birsey olmaz

MEACULPA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Merhaba, Motor hastalığı bir kere vicuda nüfuz etmeye görsün, seninde dediğin gibi insanın uykuları kaçıyor. Nitekim benim de kaçtı çok zaman ve en sonunda hayalimdeki motoru 20 gün önce aldım. Sadece beş kez binebildim o da akşam mesaiden sonra. 10 gündür de yatıyor garajda, havalar böyle giderse de epey yatacağa benzer. Ancak fırsatını bulursam aynen yollara revan olurum yani. Bence hevesini fazla bekletme, uykularını daha fazla kaçırmadan bir motor edin. Bizim şirketin bulunduğu İş merkezinin hangar gibi kapalı garajı var. Batıkent civarlarında oturuyosan, kışın kapalı yerde muhafazası konusunda yardımcı olabilirim sanırım. Çok ucuza bulmalıyım, kelepir olsun diye de fazla kendini sıkma. Sevgili kayınpederimin çok sevdiğim bir sözü vardır: "Pahalıdır vardır bir hikmeti, ucuzdur vardır bir illeti." diye. Ucuz mal alırken her zaman iki defa düşün derim. Saygılarımla.

Re_math - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal
    sevgili meaculpa ilgi ve de alakana tesekkurler. simdi evden honda bayisine cıkmayı dusunuyorum. evet batıkent cıvarlarında cumhuriyete cok yakın oturuyorum. çin malı almayacagım, honca cbf 150 almayı dusunuyorum.eger alırsam senınle ırtıbata gecerım.
    Motosiklet hakkında bildiğim bir şey var o da hiç bir şey bilmediğim.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Re_math adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada dishy arkadasım yaz sezonu derken kastın temmuz falan degıldır degıl mı? yaz sezonundan kasıt mart nisan diye dusunuyorum. yanılıyorsam eger duzeltın
    Valla Ankara'yı bilemeyeceğim ama Antalya'da Mart ayı geldi mi heryer Motosiklet dükkanı oluyor.Yapılan kampanları bir görsen,36 ay taksitler,kefilsizler vs..Benim düşüncem yaz-kış olayını bir kenara bırakalım,binmeyeceksen alıp da bi köşeye koymanın anlamı yok...

Motosikleti
    BMW R1200GS '08 & Piaggio X9 250 '06
    Ben 3 hafta önce aldım. Piaggio'lara yeni zam gelmişti, eski fiyattan bulduğum için kaçırmadım. Bence piyasayı takip et, uygun birşey yakalama şansın yüksek.

Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnış düşünüosun, ölü sezondayız die motor fiatları düşmedi.Aksine yazın talep o kadar çok oluo ki bin çeşit kampanyalar başlatıolar.+ Kullanmayacaksın madem kii ilk motorum diosun muhtemelen küçük bişi alırsın.Alıp kenara koymanın bi anlamı yok.
    Son birşey imzan da motorsiklet demişsin, o motosiklet olacak
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim derken
    + Dilimizi düzeltmeye çalışmak takıntı değil, keşke herkeste takıntı haline gelse... Belki bişeyler değişir...
    Dilimizi düzeltmeyi takıntı haline getirmen çok güzel de, sadece motosiklet'i doğru yazmakla bitmiyor bu iş.
    Ör: Yalnış değil, yanlış olacak - düşünüosun değil, düşünüyorsun olacak - fiat değil, fiyat olacak gibi...

Motosikleti
    SUZUKİ GN 250
    biraz daha bekle fiyatlar muhtemelen biraz da düşecek bak ben de cross honda 500 vardı satım racing alaca mocak şubatı bekliorum ilk mtorunsa hele pişmek için cross düşün derimmmmm

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı pyro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dilimizi düzeltmeyi takıntı haline getirmen çok güzel de, sadece motosiklet'i doğru yazmakla bitmiyor bu iş.
    Ör: Yalnış değil, yanlış olacak - düşünüosun değil, düşünüyorsun olacak - fiat değil, fiyat olacak gibi...
    Doğru,biraz daha dikkat....

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı pyro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben diyecektim vazgeçtim.Neyse sen söylemişsin.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

bud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150 34 EH 2231 Kara Ejderha
    bence sen bu vakti bol bol araştırma yapmaya ayır. paranı falan denkleştir. daha bu ölü sezon bir kaç ay sürer ne de olsa.
    şubat sonu falan gibi alırsın.

ama bu havalarda motora binmek gerçekten zor ve zahmetli. hem bir sürü aksesuar gerektiriyor. hem de tehlikeli.
    [url=http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=334281#post334281]Melabaa![/url]

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    özellikle 2.el fiyatları düşüyor. ben de kışın alacağım kısmetse. biraz daha beklemek lazım sanırım.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

DOKAR (RR) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR modelleri
    Al arkadaş kar edersin devletin koymuş olduğu anti damping vergisini yerli montaj yapacak firmaların ödemeyecek olmasına ramen fırsatı değerlendirip fiyatlara sezonda zam yapacaklar,durumun müsaitse şimdiden al.

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    ocak şubat gibi de motor alabilirsin ve kışın motorunu koyacağın yere bir palet koy ve onun üzerinde dursun sağlam bir branda ilede güzel bir koruma sağlarsın... yağmurlar hiç dinmessede aradabir kontağı açıp gaz verirsin... şimdiden hayırlı olsun...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    ben olsam almazdim gereksiz yere sezonda bir sene yasli motora bineceksin satarken de farkedecek bu tabiiki
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler