Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bir arkadaşı şikayet ediyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    motig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    f 650
    bu konun yu başka nereye yazayım bulamadım ama bize saygı duyulmasını istiyorsak trafik kurallarını da hiçe saymamalıyız şu plaakalı arkadaş( 34 tf 9488) izmir ankara yolunda tam olarak yerini bilemiycem ama kula yı geçince ankaraya doğru, öyle bişi yaptı ki biz ben eşim ve 1 yaşındaki kızım la arabada iken tahmini 4 aracı birbirine sokacak bişi yaptı 110 civarıgidiyordum ve önümde birdoğan 90 civarı onun önünde de bieski kamyonet 70 civarı gidiyordu haliyle solladım arkadan ama sağ şeritten hızla bi bmw bahsettiğim arkadaş çıktı doğanı sağladı ,doğan sola kırdı ben sola kırdım o da sola kırdı doğanın önünü kesti sonra benim önümekırdı bi de kamyoneti de solladı bastı gitti ,yetişip plakasını almak için baya bastım.iki kişi idiler.trafiğe de bildircektim vazgeçtim umarım bunu okur ve biraz utanır.çünkü geçince ne olduğunu farketmedi bile saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Geçmiş olsun öncelikle. Bu yazıyı diğer motosiklet forumlarına da yazarsanız birinde bulursunuz büyük ihtimalle bu vatandaşı
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Geçmiş olsun, evet malesef boylelerde var aramızda.

motorsikletprensi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx6R - Tvs Apache
    abi çok geçmiş olsun Allah korumuş yani böylesine bir şey denilmez kendi hayatını tehlikeye atıyor ama başkalarının hayatını tehlikeye atmaya ne hakkı var.

premier1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet, internet
    Büyük geçmiş olsun. Sanıyorum sizin bahsettiğiniz olay gidiş-geliş 2 şeritli yolda oldu.

İstanbul'da emniyet şeridinden biz kamyonları vs sağlıyoruz ama, artık burada bu bilinen birşey. Yani yolun durumu uygun...

Şehirlerarası iki şeritli yollarda mutlaka sollamak lazım. Sağlamak süper sakat bir olay..

Öte yandan kişi aniden bir aracın önüne fırladığını farkedince refleks ile ne yapacağını bilemez. Hele motor ile fazla haşır neşir olmamış ise..

Söz konusu arkadaş fahiş bir hata yapmış.. Allahtan bir sakatlık olmamış. Geçmiş olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler