Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bir gence böle yapılırmıydı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alpinalo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar benim işim insanları dag bayır gezdirmek dag ve doga rehberligi yapmaktayım ve iş geregide her hafta kampa gidiyorum ama keşke bu hafta gitmeseydim. bu hafta sonu yedigöllere kampa gittim yolda motorları gördükce içim gidiyodu ohh ne güzel motorlarıyla kampa gidiyolar falan diodum kamp alanına geldigimde bi baktım motorlar geldikce geliyor ardı arkası kesilmiyor sornadan ögrendim megersem emok un organizasyonuymuş ve 90 civarı motorcu toplanmışlar onlarla beraber haberim olmadan güzel bir kamp gecirdim motorcu abilerimle . şimdi dieceksiniz ne güzel işte sen nie bu durumdan hoşbut degilsin ? hemen anlatayım ben şu sıralar motor almak için bi tarafını yırtan biri olarak o motorları görünce içimin yagları eridi ben motorlara bakmaktan kampla ilgilenemedim düşünsenize bi etrafınızda 90 tane motor ve bunnar bmw sinden tut hondasına yamahasına her tür enduro orada ve hepside tertemiz ve neredeyse son modeller inşallah her yerde onlardan görürüm yada inşallah en kısa zamanda motoruma kavuşurumda onlarla bende gezerim
    enduro olayı cidden süper bişi zaten banada en uygun alet lütfen beni endurolandırın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Tamam olur,bir dakika bekle sihirli değneğimi alıp geleyim.
    Bu ara da diğer arkadaşlara da haber verelim belki onlar da istiyordur
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sabreden derviş muradına ermiş arkadaşım inşl hayalindeki enduroya kavuşursun
    [ ELAZIĞ-MT ]

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı alpinalo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enduro olayı cidden süper bişi zaten banada en uygun alet lütfen beni endurolandırın
    Haklısınız.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

alpinalo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaaaa istiyorum istiyorum bu arada size bahsettigim kampın fotolarını bi arkadaş yeni bi forum olarak acmış onun cbr yide inceledim orada tabeke ilk başta bi müddet sonra onu gözüm görmez oldu koydugu fotolarda nedense ben yokum keşke bende olsaydım orada süper fotolar var bakın ben enduroma kavuşunca sizlere her hafta tutr yaparım unutmayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler