Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Hangi motor ve Nereye koymalı?Resimli

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    giallorosso

hocam resimlerini sana sormadan kullandık umarım bir sakıncası yoktu ayrıca sende senin boyda kiloda bayağı bir fazlaymıs benden.Ozaman bu motor beni uçurur üstünden benim boy 1,68 kilo 60kg
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    yok önemli değil reklamın iyisi kötüsü olmaz

motorun amortisör ayarı var ama alçaltılabiliyor ne kadar iniyor yere bilmiyorum.
    sonuçta bu motor ilk başlayan birisi için iri biraz benim ilk motorum değildi mesela
    seni cbr 125 yada ybr125 paklar

ayrıca birşey daha söliyim metehan sölemiş sana daha önce ybr almadım diye kafanı vurursun diye
    ben 125lik çin scooterla başladım görüntü için sırf daha sonra ybr125 i tanıyınca çok pişman olmuştum.

Motosikleti
    Alıntı giallorosso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok önemli değil reklamın iyisi kötüsü olmaz

motorun amortisör ayarı var ama alçaltılabiliyor ne kadar iniyor yere bilmiyorum.
    sonuçta bu motor ilk başlayan birisi için iri biraz benim ilk motorum değildi mesela
    seni cbr 125 yada ybr125 paklar

ayrıca birşey daha söliyim metehan sölemiş sana daha önce ybr almadım diye kafanı vurursun diye
    ben 125lik çin scooterla başladım görüntü için sırf daha sonra ybr125 i tanıyınca çok pişman olmuştum.
    bu yrb dediğim yamahanın kurye motoru dimi ya vallahi çok kararsız kaldım.Senin ilk motorun demek bu değil Hyosung.Peki sen ne ile baslamısdın çini olarak?KAç cc ile?3.motorunmu bu şimdi ?Banada şimdi gerek iriliğinden ötürü Hyosung baslangıç için biraz iri geldi.Önere bileceğin baska bir model varmı?Sanırım önerin yamaha yrb125 yada honda CBF 150 fakat honda biraz daha büyük sanırımonuda görmdim o yüzden yorumlardan kaçınıyorum farkındaysan ama kullananlar ve resimlerde gerçekten arkası uzun gözüküyor.
    2.el ucuz ve kaliteli olarak ne tavisye edersin peki öyle sorıyım Hyosung uda eledim hadi

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    elemeden önce bence gidip bak düşündüğün motorlara yakından
    2.motorum bu benim ilki salcano nun 125lik scooterıydı 370km yaptım onla sonra buna geçtim.
    ben ybr öneririm fiyatıda ucuz olduğu için görüntü için cbr diyolar ama sevmiyorum onun görüntüsünü fazla.senin düşündüğün motorları gidip tek tek incelemen gerekiyor

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    erdo 2002 sen mete ustayı dinle ha bana kalırsa git al bi tane cbf 150 2 sene sorunsuz bin ondan sonra büyüt
    sana da motor beeğendiremiyoz yaw
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdo 2002 sen mete ustayı dinle ha bana kalırsa git al bi tane cbf 150 2 sene sorunsuz bin ondan sonra büyüt
    sana da motor beeğendiremiyoz yaw
    cbf 150 baslığını (12sayfa) okudum ve kafam bu motora yattı doğrusu biraz uzuna benziyo ama tipine genelde kabahat bulmuşlar ama resimlerden hoş gözüküyor ee fiyatıda makul.Yeni idolum bu motor.Daha güzel ve uygun birşey çıkmazsa..

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    mete_han seni arkama alırım ve 150 den fazla yaparım cometle

Normal adamla 160 da basdım ama sen normal değilsin

Alet 4. vites 150 yapıyo lan nasıl ıkınırsan 145 dersin, cahil ayu seni

Ulan nasıl 250 cclik motor ıkınmadan 150 yapar kazmanot eyong. Benim makine 660 cc 160-170 yaparken kasıyor kendini. Görende duyanda senin aleti cift silindir 2 zamanlı replica racing zanneder..(For Example: Aprilia RS 250) 160 mış OHARA! yok 200! tamam hadi olaki yaptı! Ikınmadan .ssurmadan patlamadan catlamadan vidaları dağılmadan gömlek cizmeden segmanın anasını ağlatmadan redlineda 20 dk gitmeden mümkün degil o motor o hızı yapamaz.. (Bahse bile girerim) Kaç kilosun ulen sen? 35 mi? Ses kaydeden bir kamera ile çık tem'e bir video çek kendini pakla ayu yoksa cok dalga geçerim seninle.

Dip Not: Sen daha anlat anlat 160 yaptım cift kisi hyosung Comet ile. Nah satarsın o motoru sen.. Son sahibi sensin olm kimse almaz o makineyi. Satılığa çıkar ilk ben çamur atacam makinene 160 dedi ya! GTR granajımı takıyorsun lan yola cıktıgında.

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Hiçte böyle bir yardım çağrısı görmemiştim. Garip.Adam tek tek uğraşıp resmini çekmiş.Önce bir motorunu al deneyerek gör hangi yer uygun diye kendin karar ver.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Lan yalana borcum mu var be ateş kırosu, alet 5. vites 10 bin devirde 160 km yapıo TEM otoyolunda, ve ben 63 kiloyum. Redline 11 bin devirde başlıyor bu arada

Hem kendi motorunla niye karşılaştırıyorsun, o bir enduro. 660 cc olması birşey, değiştirmez çünkü yapısı hız için değil. o motora yap bakem modifiye nasıl gidiyor

Ayrıca ateş ciğim araştırırsan cbr 250 nin 180 km/h yaptığınıda öğrenebilirsin

Ulan kaç günlük motosiklet bilginle konuş tamam sustum ben Gözümle görmeden inanmam o motorun kendini yırtmadan 160 yaptığına.. Video çek ama sesli olsun. Motorun neresinden ne ses çıkıyor hep birlikte duyalım. Paylaşım güzeldir Bence Sen 63 kiloyada o motorla TEM'de 160 yapa yapa titreşimden vücudundaki yağı eriterek düşmüşsündür Puhahaha

Kroymus. Len abuzittin önce avatarına sonra aynada kendine bak Ayrıca Mete_Han'ıma laf söyletmem ayu deme ona

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Suzuki Across - GSX250F 160 km/h

Len sana kim 160 yapan motosiklet örnegi ver dedi. Konumuz Hyosung GT250 Comet kendini yırtmadan 160 yapar mı yapamaz mı. Ayak yapma. Video çek Gaza gelip TEM'De bir yerdede patlama kendimi suçlu hissettirme.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ulan nasıl 250 cclik motor ıkınmadan 150 yapar kazmanot eyong
    Lafına karşılık bende örnekleri çoğaltıyorum , 250 cc makina o hızı yapamaz diosunuzya bende örnek verioyorum işte.

Ayrıca mete bana yakın, gelsin hemen çıkalım yola. Video da çekerim bi ara sırf senin için

Motosikleti
    bayağı bir yardımınız dokundu teşekkür ederim sorumla alakasız cevaplar gelmiş ve burayı söyleşi platformuna dönüştürmüşsünüz

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    kardeş sen bi hyosung al dert etme koyacak yeri sen önce bi al ondan sonra birazda para ayır bi alarmlı disk kilidi bi çadır bide alarm bide güzel bi çelik örgü kilit al evin önü kapı önü olsun bu malzemeler olduktan sonra birazda olsa hırsızın işi zorlaşır ondan sonrada allah kerim sen önce güzel bi hyosung al gerisi basit

d_diablo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT 600
    Bak simdi arkadasim once gidip kask, koruma, dizlik, mont yani anliycagin allah ne verdiyse full koruma butun ekipmanini aliyorsun genelde masrafli olduklarindan butun parayi motora yatirip cogunlukla ihmal ederiz ama olmazsa olmaz ; Ondan sonra butcene uygun seni uzmiycegini dusundugun ve tecrubene gore temizinden bir motor aliyorsuuun; Sonra daa ben apartmani gec derim komsunun cocugu carpar sutcunun ciragi kurcalar yasli teyzeler azarlar falan filan en iyisi bahcede uygun bir yere herhangibir demirciden yaptirabilecegin uzuunca ve ucunda halka olan bir kazigi kolay kolay cikmiycak bir sekilde yere cakiyosun sonra da saglam bir kilit ve en babacanindan 1.5 m zincir alip onunla kilitliyosun dikkat et zincir yerde surunmesin kolay kesilir mumkunse yukariya bir yere sabitle bittimi tabiki bitmedi internetten kisa bir arama yaparak xena alarmli disk kilitlerinden bulup takiyorsun bi de bunun ustune bircok motorsiklet bayisinden temin edebilecegin icinde celik tel orguleri olan saglam ici miflonlu ve kilitlenebilir bir branda aliyorsun bu kadar onlemden sonra yinede calinirsa zaten hirsizi bulursan bi motor parasi da sen ver ve alnindan op bu kadar azim takdire sayandir..
    [FONT="Comic Sans MS"][B][I]Yasamin degerini bil; Ot degilsin yeniden bitmezsin...[/I][/B][/FONT]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han seni arkama alırım ve 150 den fazla yaparım cometle

Normal adamla 160 da basdım ama sen normal değilsin

Alet 4. vites 150 yapıyo lan nasıl ıkınırsan 145 dersin, cahil ayu seni

Kapıcı Eyong...sen 160 yap comet'le düz yolda normal havada gör bütün site beni öpsün emi...

Ulan Keresteciler Sitesinde dura dura sende yakında TEMA'cı Hayrettin Karaca olacaksın allahın Kereste(si)ciler sitesi demirbaşı...

160 diyo Cometla ya...Ikına ıkına 160 a çıkıp birde sübap kestirme aletine...

sen 160 gör bende anırayım burada aaaiiiii...aaaaiii... diyee...hemde eşşekler gibi anırırım....Çift silindir olunca senin makina uzayamı çıkacak sanıyosun eyong menşeili üye...

İpini koparan comet alırsa olacağı bu tabi...Bilende alıyo bilmeyende alıyo...

Alıntı Ates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan kaç günlük motosiklet bilginle konuş tamam sustum ben Gözümle görmeden inanmam o motorun kendini yırtmadan 160 yaptığına.. Video çek ama sesli olsun. Motorun neresinden ne ses çıkıyor hep birlikte duyalım. Paylaşım güzeldir Bence Sen 63 kiloyada o motorla TEM'de 160 yapa yapa titreşimden vücudundaki yağı eriterek düşmüşsündür Puhahaha

Kroymus. Len abuzittin önce avatarına sonra aynada kendine bak Ayrıca Mete_Han'ıma

laf söyletmem ayu deme ona

baba sağol yav...bu kapıcı Eyong daha hayatı boyunca 10.000 km görmemiştir ama ağzı var işte...

Evet ben bir pandayım...Bana ayu demek naif hayvanlar olan ayulara hakaret ve saygısızlık olur...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda NC 750X
    baba sağol yav...bu kapıcı Eyong daha hayatı boyunca 10.000 km görmemiştir ama ağzı var işte...
    Metecim diğer başlıktaki öğrendiğin bilgilerden sonra dur bakam ne zman özür dileyeceksin.

Ulan yalancı çıkarıdnız beni be, ama en kısa zamanda sana ve ateşe özel bi başlık açıp tokatlıcam sizi. bekleyin yağmurlar geçsin bi

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metecim diğer başlıktaki öğrendiğin bilgilerden sonra dur bakam ne zman özür dileyeceksin.

Ulan yalancı çıkarıdnız beni be, ama en kısa zamanda sana ve ateşe özel bi başlık açıp tokatlıcam sizi. bekleyin yağmurlar geçsin bi

Özür dilemem anırırım abi.....aaaaiiiii diye böğürürüm...

Niye yağmurlardan sonra...Açık havada rampa aşağı bende ybryi sallayayım 120 den sonra boşa al sana iman gücüyle 140 150...vardır özel rampalar böyle dimdikaşağı...neyse kendine dikkat etde 160 yapcam diye allah korusun yani...

Ateş bu işleri biliyor...Senin motorun en son hızı 145 dir...150 yaparsa çok iyi rodaj yapmışsındır...151 den sonra motorun anasını ağlata ağlata belki yapabilirsin....Hele ki 165 yalan yani çüş yani...Allahdan kork be Kapıcı abi...

Ha birde lütfen şu an msn dedir komtan abimize sorsana...sitenin ilk Hyosungcularından...Daha dün aldın ve rodajı yapıp nasıl başladın uçmaya orayıda anlamadım...Bak aragazı alıp kökleme...Benzin akıtıyor zorlayınca...Ya da sübap keserse sorumluluk vicdan azabı çekemem...

Selamlar olsun sana Tokatlayıcı Olcay...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler