Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tüm motosiklet ehliyeti soru ve sorunları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Tekirdağ da cumartesi yapıyorlarmış, edirnede pazar.. Sanırım il il ilçe ilçe değişiyor
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayın 30 unda sınav olacağı doğrudur yoğunluktan dolayı bu şekilde yapılmış 23 ünde bir parti 30 unda bir parti yapılacak BAŞARILAR panik yapmayın ağır olun ağırsınız diye kimse bir şey diyemez
    nası yane...
    ben bugun sınava giremedim daha doğrusu gidemedim zate ayağımda alçıdaydı fakat üstüne basamıyodum...şimdi bugun sınava giremeyenler 30 unda girebilir mi peki öyle bi şansımız varmı acaba...yoksa sadece bi merkezde mi olcak bu iş...
    ankarada öyle bi olasılık varmı acaba...

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    bugun sınava girdim, A2 direksiyon sınavına. SON DERECE kolaydı. "şuradan git, caddeye çık, 50 metre ilerden dön gel" den oluşuyordu. 93 almışım

Keşki yavaş hızda manevraları denetselerdi, keşki tehlikelerden bahseden mecburi bir film izletselerdi, vs vs..

-t
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bu konuda haklısın istersen ben sana bu konuyla ilgili video ve yazılar yollayabilirim urlanın neresindesin bir çayını içmek için uğramak isterim
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

bmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    bugun bende sınava girdim...
    açıkcası biraz tedirgindim ilk defa scooter kullancaktım
    sınav başlmadan bi tur attım 8 çizdik.. tamam dedim bu iş
    sınavda biraz heycan oldu ama ayağımı yere deymeden 8 çizdim bu işide hallettim büyük bir ihtimalle
    hayırlı olsun camiaya :

ersankuneri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150 siyah
    bende girdim bugun geeçmişim pazartesi arayacagım herhalde alırız 1 haftada bırde bısey sorucam trafık subede neler gerekıyo yada neler yaparsak uynaıklık olur bı ehlıyet alan abımız anlatasa ıncelıklerını...

ya beyler sınava giricem bende 14 ekimde yazılı direksiyon ne zaman bilmiyom ama vitesli motor olacakmış.nasıl oluyor sadece 1.vites falan dediler bi anlatın yaa (korku var inceden )

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Shape85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya beyler sınava giricem bende 14 ekimde yazılı direksiyon ne zaman bilmiyom ama vitesli motor olacakmış.nasıl oluyor sadece 1.vites falan dediler bi anlatın yaa (korku var inceden )
    eğer ist.daysan git gelişimden al. ben öyle yaptım ve bugün scooter kullandık. bi 8 çizdim olay tamamdır. we ayrıca çok saçma bi sınaw bu bakmıolar bile ne yaptıına.. hey gidi canım devlet büyükleri.. memurum işini bilio demişti biri zamanın da ama balık baştan kokar..

Biraz siyasi oldu ama söylemeden edemiyorum.. Çok severim ya siyaseti (!)

Bu arada ehliyet alacak arkadaşlar tırsmayın hiç bişe olmuo alamama gibi bi şansınız yok takmayın. Ama lütfen trafikte özen gösterelim kurallara ki herkese örnek olsun. Lütfen sinirlenmeden kurallara uyarak devam edelim ehliyet gördüğüm kadarıyla sadece ceza yememmek ve devletimize katkı olsun die alınıo bu ülkede..

Herkese kazasız belasız sürüşler...
    [I]Hiçbirşey imkansız değildir...[/I]

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Bende bugün sabah girdim ileri git gel dedi bitti komik bir sınavdı neyse herkese geçmiş olsun bu arada bana bir evrak verdi kurstaki yetkili kişi bende aldım sınavdan sonra tekrar benden aldı niye verdi niye aldı anlamadım şuan elimde hiç evrak yok en azından kurstan geçtiğimize dair bir belge alsak ehliyeti alana kadar en azından polis çevirmelerinde etkili olurmu? size verilen kağıtları ne yaptınız siz?
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok kardeş bende belge falan görmedim. Ama ayın 2 sinden sonra wericeklermiş belgeleri sonra gidip ehliyetimizi alıcaz inşallah..

Bu arada sınavları başarmışız polis çevirirse halimiz nice olur bilen duyan war mı? Ceza yersek saçma olur gibi gelio bana ama hiç bişeyide ispatlayamayız Adamı tutup kolundan kursa götürücek diiliz yaa
    [I]Hiçbirşey imkansız değildir...[/I]

ya beyler sınava istediğimiz motorla girebiliyormuyuz?

karabatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN AN 650 K11 / 1979 Jawa 250 classic
    Komisyon başkanı isterse girebiliyorsun istemesse giremiyorsun Diyorsunki motora alışık değilim bu motora alışırsın diyor.

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Shape85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shape85, bende 14 Ekimde Ankarada gireceğim sınava , forumlarda sordum direksiyon sınavı için 22 Kasım diyolarlar. Genelde direksiyon sınavı 1 ay sonra olurmuş yazılı sınavdan

Forumdan Uzaklaştırıldı zydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GN250
    bana sınav büyük ihtimalle 30 eylül dediler ? daha önce 23 eylül demiştiler ama neden ertelediler bilmiyorum

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    banada 7 ekim oldugunu soylediler
    bu iş de var bir iş
    ben bi kursa gidip olay cikarayim

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    Sınava bugün girdim sonunda ve bitti bu bekleme süreci.Çok sıkılmıştım artık beklemekten.Şimdi de elimize geçmesini bekleyecez bir süre tabii...

kasımda nasıl gireceksek sınava yaa kar kış hayırlısı bakalım

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    sınavda yağmurun azizliğine uğradık. iki aday yağmur yüzünden kayarak motordan düştü. ben de neredeyse düşecektim. slalom yaptıktan sonra yapılan tam dönüşte honda activia(ilk kes kullanıyorum) kafadan kayar gibi oldu ama açıyı genişleterek durumu kurtardım. Ama benim kadar şanslı olmayan arkadaşlar da vardı.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

ooff off şimdi böyleyse kasımda nasıl olur peh

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Kurstan belge alabiliyormuyuz ehliyete hak kazandık diye yolda çevirirlerse en azından ehliyeti bekliyoruz diye cezadan yırtarız
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler