Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tüm motosiklet ehliyeti soru ve sorunları

Motovento
    REKLAM ALANI
    vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    ya arkadaşlar benimde pendik lisesinde.... beni geçerken maltepeden alacak bir yardımsever arıyorum motorumu hafta sonu arkadaşa vericem söz vermiştim (tamda gününe denk gelmiş).

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    motorize gitmek isteyene servis çekilir.

diyecek olsam diyorum hani nasıl bir tepki doğururdu şuracıkta?
    moto-servisçiliğin de nabzını ölçmüş olurdul hem.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

bikehoper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT-250(zeki,çevik ve ahlaklı)
    arkadaşlar aracı ehliyet veya diploma kullanmıyor;ekmeğini harhangi bir aracı kullanarak kazanacak insandan;ne trafiğe nede topluma bir zarar geleceğine ben inanmıyorum;çünkü mesleğine ve emeğine kimse ihanet edemez.Asıl zararı ben oldum,yada okudum ukalalığıyla veya aşırı güveniyle caddede gezen cahillerden veya canavarlardan görüyoruz.En anlayışlı ve usta şoförler hep kamyoncu veya otobüsçü diye adlandırdığımız gruptan çıkıyor;ama okul harçlığı için veya babasının arabasında çalışan taksici grubunun ben daha trafikte tekerlekli veya motorlu bir araca yol verdiğini görmedim.Canımı ve malımı emanet ettiğim sürücünün enaz lise mezunu düzeyinde eğitimli ve kültürlü olduğunu bilmek benide çok mutlu eder;ama lütfen şunuda unutmayalım;bugün yurdumuzda ilkokul mezunu valilerimiz,emniyet amirlerimiz,başkomserlerimiz ve bürokratlarımız var;bence değişim üsten alta doğru başlamalı ve bütün topluma yayılmalı;merak ediyorum o zaman bu partileri kim seçecek,bu televizyonları kim seyredecek ve litresini 3ytl den kim benzin alacak...
    Eğitimli,saygılı ve anlayış dolu bir yaşam sizinle olsun
    motorsikleti, felsefesini hissederek kullanabilen herkes özgürdür ve kardeştir.

Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R&R
    yaw arkadaşlar kurs bana daha belli değil diyo ne iştir.herkez okulunu biliyo giden bakan bile var...
    Sessiz ve derinden ....

p£linn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tüm arkadaşlara merhaba ben pendik lisesi mezunuyum herkeze tavsiyem pendiğe trenle gitsinle çünkü c.tesi pendiğin pazarı okulları bulmakta zorlanırlar motorla,trenden indikten sonra binersiniz bi taksiye çok daha rahat edersiniz bence

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    İlçesi PENDİK
    Bina Adı PENDİK LİSESİ
    Bina Adresi HAT BOYU CAD. ÇAMLIK MEVKİİ NO:16

ben son 2 senedir açık ogr. davasına anadolu yakasındaki bir çok liseye girip çıktığım için biliyorum burayı da hatta geçen sene bi sınava girmiştim burada. direk giderim buyuk ihtimalle. henüz acemi oldugumuzdan artçı da alamıyoruz kusura bakma vipSeyahat

bulusma varsa uyarım.

bir de thunder >

Bina Adı KAYNARCA ŞEVKET SABANCI LİSESİ
    Bina Adresi FEVZİ ÇAKMAK MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO:36 PENDİK

pendik koprusunden sonra e-5 ten devam ediyorsun. kaynarca ya gelince dalıyorsun semte, e-5 ustundeki tarafta kalıyor bu lise. pendik ilçe sınırında ama merkezle alakası yok dostum.

Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R&R
    Alıntı camadan adlı üyeden alıntı
    eywallah arkadaşım eline sağlık..

PENDİK LİSESİ
    HAT BOYU CAD. ÇAMLIK MEVKİİ NO:16

ya yuh ya..topkapıdan pendiğe..zaten ordan da ben konyaya gecerim heralde.git gel konya altı saat diyolar neden dendiğini bilmiyorum hem niye dediklerini öğrenmiş olurum.
    Sessiz ve derinden ....

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    arkadaşlar pelinin söyledigi gibi 8 temmuz cts oranın pazarı arabayla gelecekler sahil yolundan gelsin okulun alt tarafı sahile dogru olan yerlere yada yakınlarına park edebilirler

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı -MUSTURAKİ- adlı üyeden alıntı
    yaww bu ne faydalı bir topiktir bu ne hoştir

serkan 79 gardaş benimkide aynı okul terorde pendikte gircek biz beraber gitcez istersen senide alabiliriz burdan gidecek adam çok galiba teror'un okulda faruk demirbağ ilk öğretim okulu
    Allah senden razı olsun tuttugun altın olsun

dreamboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

slm

merhaba arkadaşlar bende pendik merkezilköğretim okulunda girecem.gitmiş gelmişliğim var oraya ama okulu kestiremedim.Başka girecek olan varmı orda?

wiseguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM850
    Hehehe, sınava motorunuz ile gitmeyin arkadaşlar. Her yerde kuzu çevirmeler sizleri bekliyor olacaktır ) Piştiye gerek yok di mi Sanırım benim de Pendik^te...

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı
    abi ben okulları haritadan buldum işaretledim sizinki kolayda benimki biraz sapa bi yerde kalıyo sabah erkenden kalakar hep birlikte gideriz
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    tamam olur ben sabah 8 gibi ataköy metronun oralarda beklerim sizi

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı
    gardaş hakkımda ne düşünüyorsan allah sana bin katını versin

yav yaparız bi organizasyon senle birlikte üç kişi olduk alalım bi arkadaşımızı daha dörtlüyelim hadi bakalım kalkıyo pendiğe bir iki haydeeee bakırköy yenibosna vs tarafından varmı gelen son bi kişi kardeşim ücretler bozuk olsun lütfen haydeee kalkıyo bir iki haydee

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    İlkokul mezunu olmayanlara haksızlık oldu şimdi de Onlara da versinler "Eğitim şart" diyenler bu lafı Cem Yılmaz'la aynı kafada söylüyorlarmış

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living

ehliyet sınavı için 50 ytl istiyorlar

Bugün gittim sınava nerde gireceğimi öğrenmek için fakat tüm sinirim tepeme çıktı adam bana 25 ytl sınava giren öğretmenler 25 ytl de direksiyon sınavına giren kişiler için toplam 50 ytl ödemem gerektiğini söyledir. Bende böyle bir uygulama olmadığını bu uygulamanın kalktığını bildirdim fakat ısrarla bu uygulamanın olduğunu söyleyip durdu sınava giriş kartımı alamadım iyiki yazıldık kursa donumuza kadar soyuyorlar böyle bir uygulama varmı gerçekten ben kalktı diye biliyordum bu sınava giren adamlar devleten para almıyorlarmı ben niye vereyim onların paralarını böyle saçma uygulamamı olur ben yasal olarak ne yapabilirim çok sinirliyim şuan.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

amore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    milli eğitime bağlı sanırım kurslar, www.meb.gov.tr ye gir şikayet ve istek gibi bi şecenek var oraya yaz yada direk dilekçeyle basvur yada önce bi bunları yaparım diye tehtit de edebilirsin.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gelişim ne diyo buna ...varmı yokmu böle bi kesinti...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Gelişim yok diyordu galiba bende ona dayanarak zaten attım tuttum kursta ama yok adamlar vermiyor sınava giriş kartımı
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler