Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tüm motosiklet ehliyeti soru ve sorunları

Motovento
    REKLAM ALANI

ya çok teşekkür ederim ama hani tahminimi yoksa gerçekten bölemi çünkü son iki sınav hakkım vardı ben bunlara girmek için hiçbişey yapmadım ne bankaya para yatırma nede başvuru filan yani sınav hakkımın yanması çok ilginç çünkü hiçbir teşebbüs de bulunmadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    bulunmadığın için yanıyor zaten, senin 2 sınava girme hakkın daha var ama sen herhangi teşebbüste bulunmuyorsun.

he yani geçen yıllar beni iptal ediyor anladım çok teşekkürler emeğine sağlık

Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    rica
    ............

slm arkadaşlar ben orta okul mezunuyum a2 ehliyeti almak istiyorum acaba alabilirmiyim. tşklr:
    emrah

Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Alıntı EMRAH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben orta okul mezunuyum a2 ehliyeti almak istiyorum acaba alabilirmiyim. tşklr:

henüz lise mezunları kanunu çıkmadı yani ehliyet alabilirsin. Ama yine de sitede üst taraflardaki reklamlarda gelişim sürücü kursu var, arayıp detaylı ve kesin bilgi alabilirsin veya internet sitelerine bakabilirsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Alıntı EMRAH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orta okuldan mezun olmamış olsan bile alabilirsin, mezun isen diploma, bitirmediysen tasdiknameyi noterden onaylı olarak sürücü kursuna vermekle işlemin başlamış olur..

Motosikleti
    05' CBR 125R
    az kaldi ehliyete az biraz daha sabir buggin..

Tesla.tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge SR4 Max
    Alıntı buggin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az kaldi ehliyete az biraz daha sabir buggin..
    Ben de bu dönemde alıcam inşallah ama hiç de az değil valla. Kasımın 25'ini bulacak. Motoru bile ehliyet olmadığından alamıyorum. 800 lira ceza gözümü korkuttu.
    Hayırlısı.
    Memleketin dahilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler! M.K.Atatürk

Motosikleti
    05' CBR 125R
    Alıntı Tesla.tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bu dönemde alıcam inşallah ama hiç de az değil valla. Kasımın 25'ini bulacak. Motoru bile ehliyet olmadığından alamıyorum. 800 lira ceza gözümü korkuttu.
    Hayırlısı.
    Ah kardeş ah 1 ayın kalmış ben 25 şubatta yazılcam kursa düşün halimi kaç ay var..

FlexMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    haftaya cumartesi sınavdayım dua edin bana

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    cumartesi benim de sınav var

Motosikleti
    05' CBR 125R
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesi benim de sınav var
    Alıntı FlexMan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftaya cumartesi sınavdayım dua edin bana
    başarılar ikinizede banada yakın zamanda nasip olacak inş.

ensar007x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dt 125r ybr 125/3
    ehliyet fiyatları istanbuldamı ucuz, yoksa antalyada mı pahalı anlamadım ehlıyet alıcamda bilgisi olan bi yardım edebılırmı nekadara patlar
    **dede** derki azraili gıcık etmek ıstıyorsan kask tak

Tesla.tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge SR4 Max
    Alıntı ensar007x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyet fiyatları istanbuldamı ucuz, yoksa antalyada mı pahalı anlamadım ehlıyet alıcamda bilgisi olan bi yardım edebılırmı nekadara patlar
    Başka forumlarda da okumuştum. Antalya'da 400 lira civarıymış. Burda (Muğla Ortaca, Köyceğiz, Dalaman) kurslar 3-4 hafta önce 100 lira kurs + 290 maliyetti. Şimdi kurs ücretini 350'de sabitlediler + maliyet tabi. İstanbul'da 150 liraymış, zaten hemen yukarda reklamı da var. Antalya tüm ilçelere tek tek sor. Keyfi tamamen rakamlar malum. Hatta Fethiye'ye de sor derim. Zaten kursa topu topu 4 kere gidersin, 1 kayda, 1 yazılı sınava, 1 direksiyon sınavına 1 de ehliyeti teslim almaya.

Cumartesi ben de yazılı sınavdayım. B zaten var bende. kurs önceden çıkmış sorulardan 1 tane verdi. 40 soruda 40 doğru yaptım. Aşırı kolay, tek kelime çalışmışlığım yoktur.
    Memleketin dahilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler! M.K.Atatürk

ensar007x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dt 125r ybr 125/3
    Başka forumlarda da okumuştum. Antalya'da 400 lira civarıymış. Burda (Muğla Ortaca, Köyceğiz, Dalaman) kurslar 3-4 hafta önce 100 lira kurs + 290 maliyetti. Şimdi kurs ücretini 350'de sabitlediler + maliyet tabi. İstanbul'da 150 liraymış, zaten hemen yukarda reklamı da var. Antalya tüm ilçelere tek tek sor. Keyfi tamamen rakamlar malum. Hatta Fethiye'ye de sor derim. Zaten kursa topu topu 4 kere gidersin, 1 kayda, 1 yazılı sınava, 1 direksiyon sınavına 1 de ehliyeti teslim almaya.

Cumartesi ben de yazılı sınavdayım. B zaten var bende. kurs önceden çıkmış sorulardan 1 tane verdi. 40 soruda 40 doğru yaptım. Aşırı kolay, tek kelime çalışmışlığım yoktur.
    çok saoğol allah kolaylık versin
    **dede** derki azraili gıcık etmek ıstıyorsan kask tak

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)

zaten b sınıfı ehliyet sahibi biri a2 ekletmek istediğinde sınavda sadece motor ve direksiyon sınavına giriyo başka sınav yok...
    bende 150 kurs ücreti + maliyet o da 300 lira civarı tutuyo

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    6 sene geçmiş konunun üstünden vaybee

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    Evet haftaya sınav kasım sonu gibide ehliyeti alcaz inşallah..
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

merhaba arkadaşlar bir sorum olacak ben a2 ve b ehliyet kursuna yazıldım ilk olarak b için sınava haftaya 23 ekimde gireceğim sonraki sınav aralıkta, sizce sınavdan sonra evraklarım hazır olunca hemen b ehliyetimi çıkartayım mı yoksa ikisini birdenmi çıkartayım? bi yerde iki ehliyet için ayrı ayrı dosya açacaklarını falan okudum, ayrı alırsam fazladan vereceğim sadece a2 yi çıkartırken 40 lira fazladan kart yenileme olacakmış stajer sürücü falan olayları var kafamı karıştırıyor ayrıca hergün bucadan ege üni. gitmekte çok sıkıcı bütün izmiri dolaşıyorum nerdeyse :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler