Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tüm motosiklet ehliyeti soru ve sorunları

Motovento
    REKLAM ALANI
    rüzgarın sesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya neyapıcaz biz sizle ama bendede ehlliyet yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sılves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok ama alıcam bir tane choopper
    ehliyet yok motor yok tecrübe yok ya ben napım arkadaşlar cevap verin yani karamsar oldum iyice

Alıntı borty adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar

Sertifikasını,evraklarımı verip ehliyetimi alamadan yitirmiş biri olarak zaten motora korka,korka biniyorum,ve hiç karşılaşmadığım kadar polisle karşılaşıyorum,tam teçhizatlı olmama ve süper düzgün çeridimde tın tın giderken anaosla beni sağa çekmek için anons yaptılar ama duymazdan geldim,ve bugünlerde bir sürü arkadaşın çevrildiğini öğrendim,ötvden sonra genelde ehliyetsiz binilen motorlarda büyük bir ceza yazma potansiyelini görmüş olsalar gerek,kuşlar söyledi

Motorculara bol bol ceza yazın denmiş,söyleyen yunus peygamberin yalancısıyım,

aman ha sakın ha

ehliyetsiz motor kullanmak 600 ytl
    ehliyet masrafı toplam 250 ytl

benden uyarması
    _guncel_ tutulması gereken bir konu ...

numaniko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 600 Diversion F, PCX 125
    ya herşey iyi güzelde keşke ehliyet kurallarına göre verilse iyice eğitimi yapıldıktan sora verilse. dün fuardaydım. hondanın eğitim seminerindeki sorumlu kişi söyledi. kendisi kaç senedir racing kullanıcısı olmasına rağmen ingilterede 5 kez ard arda başvurduğu 600cc ve üzeri motorlar için ehliyet alamamış. bizde ise sürücü kursuna yazılıp alamayana bile zorla veriyolar. o yüzden bence ülkemizde ehliyetin plastik bir karttan malesefki farkı yok.
    Hayat, hâyâl..

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Arkadaşlar siz siz olun ehliyetsiz kullanmayın.Burada arkadaşların başına çok şey gelmişti. Önceki forumları okursanız..Şiddet ile öneririm ne yapıp edip ehliyeti alın.Fiyat konusunda önbilgi vereyim.(B sınıfından a2 ye geçişten bahsediyorum)Oldukça makul bir fiyata ehliyet alabilirsiniz.Diğerlerini bilmem ama ben 130 ytl kursa ödeyerek anlaşmıştım.Ama totalde 300 e yakın haberiniz olsun.Ekstra harcamalarınız olacak sağlıktır sabıka kaydıdır.sınav parası falan ...kolay gelsin Tabiki profesyonel eğitim veren yerlerden bahsetmiyorum.Sadece motor kullanıpta ehliyet alacaklara bahsediyorum.(hoş ben bilmeden almıştım 2 kere denedim baktım kullanıyorum.)
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Motoruma da ehliyetime de bu hafta kavuştum. Çok mutluyum. 18 şubatta sınava girmiştim. Yaza hiç bir korkum olmadan motor sürerek gireceğim.
    [SIZE="2"][COLOR="Red"]ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun[/COLOR][/SIZE]

merkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 600cc
    valla ben yazıldım motoru büyültünce lazım trafikciler rahat bırakmıyor aldım gitti

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    bende de ehliyet yok haber vereyim dedim

gokhanerciyes68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trafikte Ehliyet Çıkarma işlemleri??

MErhaba arkadaşlar, ben sonunda yazılı sınavı ve direksiyon sınavını geçerek sürücü kursundan belgeyi aldım. Bunu şimdi istanbul-Bostancı da Trafik şubesine götürmem gerekmiş.
    YErini bilen ve bana tarif edecek olan var mı? Bide belgeleri trafiğe ulaştırdıktan ne kadar zaman sonra çıkıyor bu ehliyet??
    Teşekkürler

burakoksuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm gökhan hayırlı olsun aynı sınavlardan bende geçtim.
    b ehliyetimi aynı yerden almıştım yanlış hatırlamıyorsam kadıköy-pendik minibüsleri önünden geçiyor.ama yanlış yönlendirmiş olmayayım bende tam olarak bilmiyorum.
    YAŞLANARAK DEĞİL YAŞANARAK TECRÜBE KAZANILIR.ZAMAN İNSANLARI DEĞİL ARMUTLARI OLGUNLAŞTIRIR.

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    mesai başlangıcında orda ol. 5 gibi gel al diyolar.

bilgin olsun benden iki zarf ile pul istemişlerdi bende sabah sabah bulmak için uğraşmıştım bi kırtasiyede bulmuştuk ama oda bildiği için heralde iki zarfa çok para istemişti elin mahkum ama. yani yanında zarf bulundurursan senin için iyi olur. pulu da söylemişlerdi ama kaç paralık pul istediklerini unuttum şimdi
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Ya site olarak beraber A2 kampanyası düzenleyelim diyoruz ses yok?Sitenin yarısından fazlasında ehliyette yk hatırlatayım

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Oh 215.Güzel, bir yerlere varıyoruz...

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    ahanda bende varım bu listeyi polise vermezsiniz dimi

CBR600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR BEAT RR
    BENDE VARIM MOTORUMDA VAR HERTÜRLÜ MOTORU DA KULLANIRIM AMA EHLİYETİM YOK... THE POWER AF DREAMS ??? HONDA HAYAT ONDA ....
    ---------------- CBR 600 RR ------------------

Motosikleti
    1000RR06
    Alıntı CBR600RR adlı üyeden alıntı
    BENDE VARIM MOTORUMDA VAR HERTÜRLÜ MOTORU DA KULLANIRIM AMA EHLİYETİM YOK... THE POWER AF DREAMS ??? HONDA HAYAT ONDA ....
    ---------------- CBR 600 RR ------------------

en yakın zamanda almanı tavsiye ederim
    Acımadıki, acımadıki

gokhanerciyes68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok saolun arkadaşlar, ama hala yarin tam da neresi olduğunu anlamadım. Bilen yok mu bunu allah aşkına?
    Bana sürücü kursunda 3 fotograf götür dediler. Zarf ve pulu da sizden öğrendim.
    Bide mesaiiler kaçta başlıyor onu bileniniz var mı?
    tekrardan saolun, görüşmek üzere

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Bende ehliyetimi Bostancı trafikten aldım. Benden zarf yada pul istemediler. 3 resim istiyorlar doğru. Benim B ehliyetim vardı A2 almak için gittiğimden önce bir yazışma yapmaları gerekiyordu. Yani ilk gittiğimde sadece yazışma için kaydımı aldılar cevabı yarın gelir dediler(B ehliyetimi Maltepe Emniyetten almıştım :D ) Ertesi gün tekrar gittim, yazışma cevabını aldım, dışarıda emniyetin bahçesinde bir kulübeden motorlu taşıtlar bilmeme ne derneğinin yerinden 1 milyon karşılığı 2 tane evrak aldım onları doldurdum, nufüs kağıdı fotokopisi çektirdim, vezneye bir harç yatırdım sonra memur beye hepsini verdim oda gerekli işlemleri yaptı. Ertesi gün saat 3 ten sonra gelmemi söyledi. Tekrar gittim eski ehliyetimi verip yenisini aldım. Hepsi bu.

Bu arada Bostancı Trafiğe Pendik - Kadıköy minibüsleri ile gidemezsin çünkü yeri minibüs caddesinde değil Bağdat Caddesinde.. Bostancı tren istasyonuna yakın ve önünden Bostancı - Taksim ile Bostancı - Kadıköy sarı dolmuşları geçer. Ama Bostancı'dan kalkanlar Bostancıya gelenler değil.. Zaten Bostancıda sabit pazarın orda filan kimse sorsan tarif eder sana..
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

İstanbul zaten fiyat konusunda çok hesaplı , kampanya yaparsanız bilmem...

Biz eskişehirde 1.kampanyayı başarıyla tamamladık.Şimdi 2.kampanyaya geçtik!!

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sonuna kadar haklısın alıyoruz ehliyeti!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler