Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ybr125 mi cbf150 mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Yaniii bu mu?
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Diyarbakırlıyım ama şimdi İzmirde okuyorum
    Motosikleti
    TVS Apache
    Bizimkisi 160 tan önceki model..150cc yani...Bizimkisi 13.5bg 160lık olan 15.2 bg...Ve 160lık türkiye ye gelmedi gelmeyecek...onun yerine üretilmesi planlanan 200 ve 250cc likleri gelecek..160lık ve 150liğin tasarımı aynı bundan emin olabilirsin bizimkisi dijital saat değil ama aynı güzel tasarıma sahip..Bir kere canlı görmeyi dene

Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw hangisini istiyosanız onu alın biri honda diğeri yamaha zaten 10.000 km sonra sıkılıp satıcaksınız kafanızı fazla yormaya gerek yok...
    amaç keyfi maksimum zararı minimuma indirmek kanımca
    Alıntı Boğaçhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaniii bu mu?
    evet dostum bu
    [B]O[/B]LMAZSA [B]O[/B]LMAZIN [B]O[/B]LMASIN:wiinkk:

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Alıntı Sabırküpü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizimkisi 160 tan önceki model..150cc yani...Bizimkisi 13.5bg 160lık olan 15.2 bg...Ve 160lık türkiye ye gelmedi gelmeyecek...onun yerine üretilmesi planlanan 200 ve 250cc likleri gelecek..160lık ve 150liğin tasarımı aynı bundan emin olabilirsin bizimkisi dijital saat değil ama aynı güzel tasarıma sahip..Bir kere canlı görmeyi dene

amaç keyfi maksimum zararı minimuma indirmek kanımca

evet dostum bu
    Ne diyeyim hocam, motosiklet hakikaten güzel. arada Apache'nin topic'ine göz gezdirdim. Alan, kullanan, memnun. Özellikle Malzeme kalitesiyle diğer uzak doğu ürünlerinden ayrıldığının belirtilmiş olması daha da ilginç geldi.
    Bu motosikleti incelemeye ve takibe aldım
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı Boğaçhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne diyeyim hocam, motosiklet hakikaten güzel. arada Apache'nin topic'ine göz gezdirdim. Alan, kullanan, memnun. Özellikle Malzeme kalitesiyle diğer uzak doğu ürünlerinden ayrıldığının belirtilmiş olması daha da ilginç geldi.
    Bu motosikleti incelemeye ve takibe aldım
    malzeme kalitesinin bariz yüksekliği neden ilginç geldi ki.. mümkün olamaz mı alan memnun kullanan da memnun 55000 yapan kuryeler var istanbulda 77000 yapan yine var..Bu söylediğim palavra değil emin ol..Hakkını vermese bu kadar seveni olmaz..Al bakam yakın takibe belki sana da alırız bi tane

Motosikleti
    yamaha ybr125
    sabırküpü bu özel mesaj gönderme durumu nasıl yapılıyo kardeşim beni bi bilgilendirirsen sevinirim
    inş. sesimi duyurabilirim

Motosikleti
    TVS Apache
    tamam kardeşim gördüm sana attım mesaj;)

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Ducatı diyorum... .
    Abi ducatinin piyasası ne civar bende düşünüyorum
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER 98Hp
    mete_han hemso ankarada dostlar var demişşin batıkentte. nerdeler.yada nerelerdeler,yada burda isimleri varmı,gerçi motoru daha almadım ama ank gidersem belki toplanma şansımız olur???
    HaYaT 3 ŞeYdeN ibaRetTir..DüN,BugÜn,yArıN..Dün maZidE kaLdı,yarın kaRanLık,GüN BugüN dür... GöNLüNcE DiLeDiĞiN Gİbİ YaŞa....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ducatinin piyasası ne civar bende düşünüyorum
    piyasası 15.000 den başlıyor...

Alıntı nisans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han hemso ankarada dostlar var demişşin batıkentte. nerdeler.yada nerelerdeler,yada burda isimleri varmı,gerçi motoru daha almadım ama ank gidersem belki toplanma şansımız olur???
    haco akrabalar var...motorcu değil yaşlı başlı kişiler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER 98Hp
    [haco akrabalar var...motorcu değil yaşlı başlı kişiler...[/QUOTE]

eheuhe ilahii :D nesyee tşk. edrim

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piyasası 15.000 den başlıyor...

haco akrabalar var...motorcu değil yaşlı başlı kişiler...

eheuhe ilahii :D nesyee teş ederim..
    HaYaT 3 ŞeYdeN ibaRetTir..DüN,BugÜn,yArıN..Dün maZidE kaLdı,yarın kaRanLık,GüN BugüN dür... GöNLüNcE DiLeDiĞiN Gİbİ YaŞa....

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

ulkumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151
    Bu kıyaslamaya apache de katılması lazım...Apache çok kaliteli bir motor...Yamahada çok kaliteli , hondanın bazı eksikleri var bu konuda... Ama ben yinede 1. tercihimi cbf150 den kullanıyorum... Honda cbf150 nin yakıt tüketimine 2 ltre dıyorlardı yalan oldu sanırım 3 ltre tuketıyor...Apache 2 litre yazıyor buda yalan olmasın ???
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder

Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı ulkumuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kıyaslamaya apache de katılması lazım...Apache çok kaliteli bir motor...Yamahada çok kaliteli , hondanın bazı eksikleri var bu konuda... Ama ben yinede 1. tercihimi cbf150 den kullanıyorum... Honda cbf150 nin yakıt tüketimine 2 ltre dıyorlardı yalan oldu sanırım 3 ltre tuketıyor...Apache 2 litre yazıyor buda yalan olmasın ???
    abicim konuyu güzel bi okursan bu kıyaslamaya Apache de girdi ve çok geçmeden kazandı arkadaş kararını verdi Apachenin 2 litre değil ama 3 te değil emin olabilirsin. 2.3 litre en mantıklısıdır

ulkumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151
    Bütün sayfayı okuyamadım ama apacheyi tercih ederse pişman olmayacağı kesin.. ne diyelim alırsa hayırlı uğurlu olsun
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder

Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER 98Hp
    evet başta ybr ve cbf ile başlamıştım ama araya apache girdi bende apache karar verdim...hondanın eksisi çok fazla apacheye göre

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı nisans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet başta ybr ve cbf ile başlamıştım ama araya apache girdi bende apache karar verdim...hondanın eksisi çok fazla apacheye göre
    en iyisini yaptın doğru seçim bencede apache

pozitif_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne ybr imiş ya

cbr -ybr

cg-ybr

şimdi cbf150-ybr

tek modelle hondaya meydan okuyor

Neymiş bizim YBR...

Tvs Nasıl Bı Motor Ve Fıyat Ne Performası Nasıldır???????

Motosikleti
    2005 uzay kafa ybr
    apache nin ybr125 e cbf 150ye meydan okuması için biraz erken değilmi hele ybr125e. bu konulara 3 5 sene sonra kesin cevap alabiliriz kanısındayım. apache kötü motor demiyorum ybr cbf dende iyi olabilir ama bu motoru kullanan 100 ve katları iken ybr ve cbf yi kullanan binler i kıyas edemeyiz kaç tane 50.000 km yi geçen ybr veye cbf gördün veya duydun kaç tane apache gördün kıyaslama yapabilirmisin bak sahibindene kaç km de motorları sorunsuz satıyorlar ybr dünya turu yapan motor hemde bir seferlik kişilik değil. ybr bu namını 8-10 senede her senesinde sorunsuz bir motor olarak yaptı. piyasaya yeni çıkmış bir motoru ybr veye cbf ile kıyaslamak mümkün değil, nekadar ybr ve cbf den iyi olsada

Motosikleti
    yamaha ybr 125cc
    bn yeni 2 ay önce de sein gibi kararsızdım tercihimi yamaha ybr den yana kulandım neden biliyonmu ben izmitliyim burda ki kuryeler genel de ybr kulanıyorlar ve kimseden bir sorunla karşılaşan görmedim ve duymadım gercekten cok istikrarlı ve güzel bir sürüşü olan motor bugün kartepeye cıktım motorla bir denemek icin inan hic bir sorun cıkmadı bide virajları öle rahat alış varki cokkeyifli ve rahat hic zorlanmadım güzel bir eemneme oldu bu motorla dünyayı gezebi,lirim inan ki abartmadan yazıyorum umarım kafanda biraz şekiler oluşmuştur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler