Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

ybr125 mi cbf150 mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Diyarbakırlıyım ama şimdi İzmirde okuyorum
    Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam hemşo...bende Ankara doğumluyum...Batıkentte Tillo yapı koopretifinde var akrabalar...az gitmedim metroyla oralara...

ben cbf 150 kullanıyorum...boyum 1.90 kilo 122...eğer kalıplıysan kesinlikle ybr düşünme...seleside küçük artcında varsa makina yalan olur...cbf kalıplıdır iyi çeker..cbr125 alacaksanda yazdıklarımı silerim...
    arkadaş tvs istiyor abi..hoşgeldin bu arada
    [B]O[/B]LMAZSA [B]O[/B]LMAZIN [B]O[/B]LMASIN:wiinkk:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

sanırım paramız yetersız alamıyoz apacheyı camur operasyonları baslamıs cbf ıyı makına ama sorun cıkartmıyo dıyen yalan soyler bana kalırsa tek kelıme ıle 125 150 cc lıderı tvs kımse kendını yırtmasın boşa

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedir bu apache ya.Çinli motorlardan farkı olmayan bir 150cc işte.İndia olabilir.Yamaha-Honda'ya uymaz.Apache'yi 1yıl önce burdaki bayii getirdi.1 yılda sadece 10tane satıldı.Cbf150 burdaki bayide 1yılda 80-90 tane sattı.Apacheyi test ettiğimde direk cbf150mi aradım.Vibrasyon var.Rahat değil.Ufak karamürsel sepeti gibi.İbre bozuk gösteriyor.Ha cbf150den +5km/h hızlı olabilir.Ama cbf150nin yanında duramaz.Cbf150 den üstün tek artısı +5km/h olması.Fakat Cbf150 çok konforlu,titreşim 0,daha kaliteli,honda,2,6lt. yakıtı var.Apache minimum 2,7lt. maksimum 3,3lt. yakıyor.Valla bu şartlarda gözü kapalı cbf150 derim..

senıgıdı mondıal zede sen zamanında yemıssın bı nane almıssın mondıalı her motoru mondıalmı sanıyon yahuu o motor cınlı degıl karamursel sepetı
    ogren bıraz pıyasayı
    hyosung250gtr

Diyarbakırlıyım ama şimdi İzmirde okuyorum
    Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı MURATCBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım paramız yetersız alamıyoz apacheyı camur operasyonları baslamıs cbf ıyı makına ama sorun cıkartmıyo dıyen yalan soyler bana kalırsa tek kelıme ıle 125 150 cc lıderı tvs kımse kendını yırtmasın boşa
    nickine ters bir görüş gibi geldi arkadaşım cbf nin eksi yönlerini anlatırmısın arkadaşa benim pek bilgim yok bi de paramız yetersiz diyecek adam zaten hiç konuşmasın çünkü diğer motorlarla aynı para cbr hariç
    [B]O[/B]LMAZSA [B]O[/B]LMAZIN [B]O[/B]LMASIN:wiinkk:

Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER 98Hp
    boy 182 kilo 82 ef ufak tefek sayılmam artçıda 158 e 55 olcak ama herzaman olmayacak.çoğunlukla tek bincem..
    HaYaT 3 ŞeYdeN ibaRetTir..DüN,BugÜn,yArıN..Dün maZidE kaLdı,yarın kaRanLık,GüN BugüN dür... GöNLüNcE DiLeDiĞiN Gİbİ YaŞa....

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    sabırküpü arkadaşım bu tvs de bahsedilen titreşime bi açıklık getirsene.sırf bu yüzden bende kararsızım..

yazdım daha once ama burdakıler neden se kabul etmıyo aldık bı cbf basıma bela olduu nasıl sattım bılmıyom yok mars motoru yandı haydaa 170 ytl verdım tamır cıye servıse yanı nerden baksan 12 13 tane far aldım ampul patlata patlata cıldırdım yanı ben zaten kapansa amenna kapatamıyonda lambayı devamlı yanıyo anaa bı baktım yag atmaya basladı bende gazla yavrum dedım ama keske zamanında apache alsaydım dıyorum cunku arka sokaktakı cocuk hala yanımdan gecerken sankı hanı honda ıyıydı der gıbı bakıyo bana aklıma gelıyo yanı baskası da gelmıs yok bu motor mukemmel felan dıyınce sınırlerım hopluyo dogal olarak mondıal arkadasımız neden boyle kınlı anlamıs degılım
    hyosung250gtr

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Honda CBF 150 al bu 3 motor içinde performansı en çok tatmin edecek olan CBF 150.Ayrıca Türkiye'de yedek parçası en ucuz olan motorlardan biri.

Hava soğutmalı olması yazın sorun olur mu uzun yolda, ya da devir göstergesi olmaması ne kadar eksi onu kullanan arkadaşlara sormalısın.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Sabırküpü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazık! Hala önerilenler arasında TVS Apache yok..Demek yine iş başa düştü

Arkadaşım tercihlerinin arasına cbr125, cbf150 ve ybr koymuşsun ama TVS Apache' nin aklına gelebilecek her türlü açıdan bu 3 motordan da 1 adım önde olduğunu söylemek benim sana söyleyeceğim ilk şey..
    1-Diğer modellerden daha güçlü
    2-Diğer modellerden daha sağlam.
    3-Hızlanma ve son hız konusunda diğer modellerden daha üstün.
    4-YBR hariç diğer modellerden daha ucuz yedek parçaları.
    5-CBR hariç en fazla diğer modeller kadar yakıyor.
    6-Diğer modellerden daha sportif daha estetik çizgilere sahip bir tasarımı var
    7-Yılın motoru olmak dahil bi dolu tasarım ödülü var.
    8-CBR yi tam bilmem ama diğer modellerden daha kaliteli parçalarla bezenmiş bir motor.
    9-cbf150 hariç diğer modellerden daha kalıplı görünüyor.
    10-Bütün bu üstünlüklere rağmen en ucuzları arasında, yani fiyat/performans oranı en iyisi Apache.

Bilmiyorum başka bir şey söylemeye gerek var mı istersen foto koyayım ama netten araştırırsan bayağı görebilirsin ama herşeyden önce en iyisi canlı kanlı görüp üzerine bir oturmak..

Dediklerimin bir tanesi yanlışsa, bütün söylediklerimi unut demek bir yalancıyım ben
    Bence de, bence de, bence de..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    yazdım daha once ama burdakıler neden se kabul etmıyo aldık bı cbf basıma bela olduu nasıl sattım bılmıyom yok mars motoru yandı haydaa 170 ytl verdım tamır cıye servıse yanı nerden baksan 12 13 tane far aldım ampul patlata patlata cıldırdım yanı ben zaten kapansa amenna kapatamıyonda lambayı devamlı yanıyo anaa bı baktım yag atmaya basladı bende gazla yavrum dedım ama keske zamanında apache alsaydım dıyorum cunku arka sokaktakı cocuk hala yanımdan gecerken sankı hanı honda ıyıydı der gıbı bakıyo bana aklıma gelıyo yanı baskası da gelmıs yok bu motor mukemmel felan dıyınce sınırlerım hopluyo dogal olarak mondıal arkadasımız neden boyle kınlı anlamıs degılım
    yaşadığın sorunları bilmemde marş motoruna niye 170 gayme veriyorsun oray ı anlamadım...garantiden değişiyo meret...benimki sadece temizlendi...içine toz kaçmış vs vs...ilk gün gibi sorun yok...

1 veya 2 kere patladı ön ampül...yağ olayı bende olmadı 15.000 deyim 15 aydır ne eksiltme ne akıtma ama olanı var yalan yok..

Ulen sabırküpü adam TVS demiyoki...bunlar arasında diyo...CBR 125 almasında ne alırsa alsın diyim o zaman...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER 98Hp
    ya harbiden düşündüğüm iki motordada hava sogutması var.yazın özellikle uzun yolda birazda sıkıştırısam, bana sorun çıkarmasın??
    HaYaT 3 ŞeYdeN ibaRetTir..DüN,BugÜn,yArıN..Dün maZidE kaLdı,yarın kaRanLık,GüN BugüN dür... GöNLüNcE DiLeDiĞiN Gİbİ YaŞa....

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda CBF 150 al bu 3 motor içinde performansı en çok tatmin edecek olan CBF 150.Ayrıca Türkiye'de yedek parçası en ucuz olan motorlardan biri.

Hava soğutmalı olması yazın sorun olur mu uzun yolda, ya da devir göstergesi olmaması ne kadar eksi onu kullanan arkadaşlara sormalısın.
    ne performansı yag bırak bu ıslerı surduk ıkısınıde 120 goren varsa banada soylesın cbf ıle
    hyosung250gtr

Motosikleti
    Alıntı nisans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya harbiden düşündüğüm iki motordada hava sogutması var.yazın özellikle uzun yolda birazda sıkıştırısam, bana sorun çıkarmasın??
    bu zamanda kalmadı artık soğutmayla alakalı sorunlar...mobilet değilki bunlar haco...kökle sıkıştır banamısın demez...

ne performansı yag bırak bu ıslerı surduk ıkısınıde 120 goren varsa banada soylesın cbf ıle
    120 grörmek istiyosan cbr 600 rr al bence...1.vitesde 120...cbf 110 son hız...ybr 105...tvs 120...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    120 goren varsa banada soylesın cbf ıle
    mesela ben gördüm desem sana inanmazsın sen görmez diyorsan başka mesele 120 degilde hatta 135 i

metehan abi yalova gezisinde bir cbr 125 vardı birde tvs vardı ama ikiside 110 geçemedi ve kullanan arkadaşlarda bundan yakınıyor,gitmiyor motor diyorlar...
    98 Beygir.....

yok ben zaten hyo aldım da anlamadıgım neden bu kadar ovulur o motor
    hyosung250gtr

Motosikleti
    yok ben zaten hyo aldım da anlamadıgım neden bu kadar ovulur o motor
    Allah sana zaten gereken cezayı vermiş arttık...aman kökleyipde sübap kestirme ...biliyosun mevzuları...artık HYO diye bir marka yok Türkiyede...

120 sevdasına motor alırsanız böyle kalırsınız ortada...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    120 grörmek istiyosan cbr 600 rr al bence...1.vitesde 120...cbf 110 son hız...ybr 105...tvs 120...

benim motör düzde 110 yapiyo yokuşta 115-120de sanki uçuyorum ybr 125

Motosikleti
    -
    cbf 150 derim bende .

hız yapmak ıstıyosa tvs alsın o zaman

karar vremiyorum ya ilk motorumu alıcam

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    ybr 125 kendi motorum 25 kere ybr hastasiyim 2 sene sonra bunu verip 0 km bi ybr daha alacam

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler