Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kavga-Kaza '' Özür '' !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Eve dönerken Her zaman kullandığım yoldan dönüyorum .. Tam ara sokaklardan birinde bi tane reno 19 bir den bir çıktı ki önüme yolun sol tarafından ilerliyorum ara sokakta kaldırımın hemen yanındayım '' Belediyemiz saolsun Kaldırım ile Yol Aynı hizada '' neyse o anda arabanın ön tamponu bana doğru yaklaşırken bende aniden direksyonu Gidonu artık nasıl tabir ederseniz Sola doğru kırdım birden zaten 1 . viteste 30 40 la gidiyordum bende bişey yok sadece Sol Aynanın ucu yan taraftaki bahçe duvarına deydi ufak bir çizik var ..

Velasıkelam Ben motoru hemen durdurdum . Adam el kol yapmaya başladı çıkardı kafasını direk küfür etti Suçlu benmişim gibi Ne bir korna ne bir sinyal Ayriyetten hız limitini aşmış ama ona göre suçlu ben ..

Neyse indim motordan o bana küfredince Bide el kol yapınca Kimsin Lan sen Bir kere insan olsan Çocukların ara sokaklarda top oynadığını koştuğunu bilirsin Yavaş Gidersin dedim o anda oda indi arabadan 25 30 yaşlarında biri üzerime yürüdü Geldiği gibi Birtane Patlattı bana tam karnıma bende dayanamadım kafamda kaskla birtane geçirdim ona Gümmm etti yere yapıştı. Arabadan diğer adam indi mahalledekiler cama çıktı. Bu arada yerdeki adam iyice ağzını bozdu İstiyorsan ara polisi dedim . şikayetçiyim senden dahada büyütelim olayı Senin gibi Şere.... ler yüzünden Birçok motorcu öldü Biraz dikkatli olamıyormusun . derken bende ağzımı bozdum ortam iyice gerildi. Mahalleden bir Abi geldi ayırdı bizi o sırada yanındaki Adam geldi kardeşim
    oğlum biraz sinirli şu oldu bu oldu derken birazda içkili polisi karıştırmaya gerek yok zaten uzun yoldan geliyoruz. Onun adına ben özür dilerim gel kapayalım olayı daha çok uzun yolumuz var bana ders oldu birdaha ona adam olana kadar arabayı vermicem ... falan deyince bende yaşına hürmeten tamam amca dedim taktım kaskı kafama bastım eve geldim ..

Belki bu yaptığım yüzünden bir çok kişi Bana kızacak Suçlusun diyecek Ayıp diyecek . Tabiri caiz ise Kendimide yırtsam Bin Defa '' Sabır Allahım Sabır '' da desem olmuyor insan bi yerden sonra sıtkı sıyırıyor gözü bişey görmüyor 20 dk kadar sürdü bu olay ne bir polis geldi
    ne de O mahalleden 1 kişi dışında gelen oldu .
    Herkes CAMA çıktı FİLM İZLER GİBİ İZLEDİ.

Ne Hale Gelmişiz... !
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    geçmiş olsun trafik magandasımı yok memlekette aynısına benzer benm başıma geldi ana yolda ilerlerken yan yolda geldiğimi gördüğü halde önüme çıkan öğrenci servisi çarpmamak için frenlere asıldım arkaya fazla asıldım galiba o refleks ile kaydırdım biraz tam vuracağım anda soluna geçtim korna çaldım vizörü kaldırdım abi dikkatli çıksana görmüyrmusun geldiğimi dedim el kol hareketi yapmaya başladı durdu yolun ortasında korna sellektör karıştırdı bastım gittim hiç muhattap bile olmadım değmezde zaten
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Hocam Bende muhattap olmayacaktım olmazdım zaten o anda nasıl böle bişey yaptım bende bilmiyorum okadar dikkatli olduğum halde okadar sabırlı davrandığım halde kendi kendime sakin sakin dediğim halde yinede indim o motordan neden indim ne geçiyordu aklımdan Hiç bir bilgim yok ama o vurmasa zaten ben vurmazdım o patlattı bitane bende artık iyice dağıldım bende patlattım bitane.
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Sonuna kadar haklısın kardeşim olay gözümün önünde canlandı.Arabasından inip kardeşim birşeyin war mı?özür dilerim felan diyeceği yere birde zeytinyagı gibi üste çıkıyor.Böyle insanlarla anlayacagı dilden konuşacaksın kardeşim ;)Bende senin yerinde olsam aynısını yapardım.Hem ilk darbeyi o vurmuş sana.Çizilen aynanın parasını bile alırdım ben olsam...

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Yaşadığın bu olay önceki olaylarından çok farklı,bu yüzden sana ne kızıyorum ne de ayıplıyorum kardeşim.Biri arabadan inip gelip bana da aniden patlatsa,emin ol hadi birader sen yoluna ben yoluma dedem.Yapman gerekeni yapmışsın,hem adama anladığı dilden cevap vererek,hem de yanındaki beyefendinin çağrısına olgunlukla cevap vererekBu arada kurşun falan döktür be kardeş,üzme bizi
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cok gecmis olsun, iyi de yapmışsınız..

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Madem alkollüymüş, keşke polis de çağırsaymışsın.

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı mınçıka_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşadığın bu olay önceki olaylarından çok farklı,bu yüzden sana ne kızıyorum ne de ayıplıyorum kardeşim.Biri arabadan inip gelip bana da aniden patlatsa,emin ol hadi birader sen yoluna ben yoluma dedem.Yapman gerekeni yapmışsın,hem adama anladığı dilden cevap vererek,hem de yanındaki beyefendinin çağrısına olgunlukla cevap vererekBu arada kurşun falan döktür be kardeş,üzme bizi
    Ya ön Tekerden ses geliyordu . Hatta forumda da sormuştum siboplardan Demişlerdi . değilmiş Nazarboncuğu çarpıyormuş Nazar boncuğunun yarısı kırılmış. ondan sabit durmuyor. :(

Valla son 1 haftadır bu Tekirdağ İyice Karşıtı Yaaa insan Aşağı inmeye korkuyor. Her gece Olay olurmu her gece Kavga kaza bıçaklama olurmu ? oluyor işte nasıl oluyorsa oluyor... :((((

oz.07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S gitti
    iyi yapmışsın, biz sustukça, "motorcu efendidir" dedikçe arkadaşlarımız bu büyükbaşlar yüzünden ölmeye devam eder. bi gün de sıra bize gelir, böyle ucuz atlatamayız.. Ben olsam bende aynı tepkiyi verirdim, veriyorumda.. Her gün evin önüne gelip kontağı kapatırken "oh be, bugünde motorun üzerinde geldim evime" diyorum.
    Geçmiş olsun..

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    İyi yapmışsın bencede. Hatta biraz daha tartaklasaydın.
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    sürücünün sığırlığı magandalığıyla ölçülemiyor ne yazıkki

entel dantel nazik dediğimiz ne insanlar gördüm sığır ötesi...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem alkollüymüş, keşke polis de çağırsaymışsın.
    Bende aynı düşünüyorum adam hem suçlu hem alkollü hemde üste çıkmaya çalışmış

Tamam yanındakinin yaşına hürmet demişsin ama bu davranışta bulunan adamın bi anda düzelmesi zor

Sen o halde üstüne gelene gerekeni yapmışsın geçmiş olsun

PEKTAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla az bile yapmışsın. adam yerden kalkınca bide kaskla kafa atsaydın ardından polis çağırsaydın zaten alkollüymüş hertürlü suçlu valla verceksin böle şerefsizlere cezasını.

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Alıntı Free_AnGeL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya ön Tekerden ses geliyordu . Hatta forumda da sormuştum siboplardan Demişlerdi . değilmiş Nazarboncuğu çarpıyormuş Nazar boncuğunun yarısı kırılmış. ondan sabit durmuyor. :(

Valla son 1 haftadır bu Tekirdağ İyice Karşıtı Yaaa insan Aşağı inmeye korkuyor. Her gece Olay olurmu her gece Kavga kaza bıçaklama olurmu ? oluyor işte nasıl oluyorsa oluyor... :((((
    Ya dediğin gibi son zamanlarda her yer bir garip oldu.Senenin bu ayları milletin kafasına sıcak mı geçiyor ne oluyor anlamadımGeçen gün kırmızı ışık yandı durdum,tam yanımda kırmızı bir kartal durdu.Neyse kartalın içindekilerin bana tip tip sırıtarak baktıklarını hissettim.Usulca dönüp ben de baktım;Hayırdır arkadaşlar bir sorun mu var dedim.Şoförün yanındaki;Püsküller yakışmış dedi.Sünnet olduğumda hep böyle bir motorla gezmek istemiştim,fakirlik işte nasip olmadı dedi...Kan beynime sıçradı tabi.Önce bir la havle çektim.Sonrada;Ha bende sünnet olduğumda kırmızı bir kartalla gezmiştim dedim,hem de şoförün yanında oturmuştumAdam hiçbir şey diyemedi,zaten yeşil yandıAma motorumun elciklerinde bulunan püskülleri sökme kararı aldım...Yani diyeceğim o ki,son zamanlarda insanlarımızda bir gariplik var,sonu hayrola
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    dakar 05
    öncelikle geçmiş olsun.bence bu konuda sizin haksız olduğunuz bir durum yok.yalnız yanlış anlamadıysam adama kaskla vurduğunuzu ifade etmişsiniz.umarım bir daha başınıza böyle bir olay gelmez ama gelirse kaskla kafa atma gibi bir durum içine girerseniz dikkatli olun adamı öldürebilirsiniz.kaskala kafa atmak çok tehlikelidir yapılmaması gerekir çünkü ya katil olunur yada adamı ciddi hastanelik edersiniz,bilginiz olsun istedim.umarım bir daha kavga etmek durumunda kalmazsınız.güvenli ve dikkatli sürüşler...

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Yanındaki adam babası olmasa her şekide Polis çağırırdım . Ama adam Ben oğluna Olayı büyütelim polisi arayalım deyince babası hemen yanıma geldi işte adam ağladı ağlayacak. Oğlu zaten İşe yaramaz tuhaf bişey babası yanımda adam beni sakinleştirmeye çalışıyor. oğlu boylu boyunca yerde uzanıyor bana oradan laf atıyor babası kapa çeneni iki dakka diyor adam benim yanımda benim kadar oğluna isyan etti.

Bende dahada uzatmak istemedim durumu .. Babası olmasa orada görürdüm ben onu...

Alıntı ylc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun.bence bu konuda sizin haksız olduğunuz bir durum yok.yalnız yanlış anlamadıysam adama kaskla vurduğunuzu ifade etmişsiniz.umarım bir daha başınıza böyle bir olay gelmez ama gelirse kaskla kafa atma gibi bir durum içine girerseniz dikkatli olun adamı öldürebilirsiniz.kaskala kafa atmak çok tehlikelidir yapılmaması gerekir çünkü ya katil olunur yada adamı ciddi hastanelik edersiniz,bilginiz olsun istedim.umarım bir daha kavga etmek durumunda kalmazsınız.güvenli ve dikkatli sürüşler...
    Hocam Kaskla vurmak istemezdim ama Sağlam bitane patlatınca bana can havli ile kafa attım .. umarım birdaha başıma böyle bir olay gelmez uyarın için teşekkür ederim daha dikkatli davranmaya çalışıcağım bu gibi durumlarda.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Eline sağlık bende aynını yapardım.Babası olmasa haliyle yerden kalkamazdı.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eh iyi olmuş bence en doğrusunu yapmışın hatalı olduklarında özür dilemesini bilmeli insan

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    iyi olmuş eline sağlık ben her zaman biber gazı bulundururum yanıma çamlıca toplantımızda görmüşdü millet..bana aynı durum olsa sık gözüne 2 de patlat kaç

Motosikleti
    Toyota Verso
    evet senin evrakların tamam dı madem keşke polis çağıraydın da hem suçlu hem de güçlü olmayı göreymiş, alkollü araba kullanmaktan anındaişlem yapılırdı ve şikayetçi olurdun. Bu vesileyle belki bi daha alkollü araba kullanmaya hele ara sokaklarda hız yapmayı terkederdi.

Ayrıca bağırıp cevap verince adamın kavga edebileceğine, arabadaki diğerlerinin de ona destek olacağını, hatta kesici alet yada silah
    kullanacaklarına hazırlıklı olmalısınız. Burası istanbul, yollarda her türlü adam araba kullanıyor. Psikopat, cani yada mafia ruhlu adamlar her yerde karşımıza çıkabilir. Dikkatli olmak, hakkımızı arayacam derken kendimizi ciddi risklere atmak gerekir mi bilemiyorum.

Hakkını hatta kendini savunmak başka, kavgaya karışıp hakkını aramak (hatta zarar verip haksız duruma düşebilmek riski var) başkadır bence. Öfke baldan tatlı oluyor o zamanlarda, hele de haklıysak. Dikkat edelim biri hak, diğeri risk almaktır.

tabi o durumda sakin kalıp, sağlıklı düşünmek kolay olmuyor; bize buradan ahkam kesmek kolay geliyor elbette.
    Neyse geçmiş olsun, bununla kalsın inşh.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)