Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet eğitimi için hangi merkezleri önerirsiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    bedenenyanlış ruhendoğru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 r (olacaaakkk az kaldı geri sayımdayım!)
    arkadaşlar honda ve bmw hariç güvenli sürüş eğitimleri için hangi merkezleri önerirsiniz? Honda' ya iki kere ön kayıt yaptırdım ama kayıt için boşluk bulamadım ve açıkta kaldım. Bende iyi eğitim veren başka bi merkezde bu işin eğitimini almaya biran önce başlamak istiyorum. çünkü zaman geçiyor... az kaldı sayılır bebeğime kavuşmaya, o hayatıma girene kadar onunla iyi geçinmeyi ve üzmemeyi öğrenmeliyim
    bildiğiniz ve önerebileceğiniz yarler varsa lütfen yardımcı olun...
    ???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gelişim , emok ta aynı eğitimi (adac sertifikalı eğitmenler) veriyor
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Gelişim sürücü kursuna bir danışın isterseniz,onların farklı çözüm önerileri olabilir.

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelişim , emok ta aynı eğitimi (adac sertifikalı eğitmenler) veriyor
    neyse aynı anda yazmışız.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    [QUOTE=bedenenyanlış ruhendoğru;449775]... az kaldı sayılır bebeğime kavuşmaya, o hayatıma girene kadar onunla iyi geçinmeyi ve üzmemeyi öğrenmeliyim

Allah analı babalı büyütsün
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Motosikleti
    çok teşekkür ederim paylaştıınız için...
    ???

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    http://www.auto-drom.com/motosiklet.htm
    alternatif olarak aklında olsun.öyle gezinirken gördüm.
    bişey diill.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.honda.com.tr/motosiklet/pages/?page=egitim

Birde 'bmw' markasının bir sitesi var fiyatları aşırı. Lakin benim sana tavsiyem buradan birini bularak birebir eğitim alman yönünde olacaktır tamam sertifikalı eğitim bambaşkadır ama onca öğrenci arasında kaynamak iyice pratik yapamamakta var. Hatta başlangıç eğitimini kursta alıp sonrasını arkadaşlarından öğrenmek (makul bir ücret karşılığında ) güzel olur.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    sana da teşekkür ederim bıyıklı düşüncen güzel ama dediğin gibi"sertifikalı eğitim" zaten önemli olan! bir de zaten gerekli olan eğitimi aldıktan sonra, kendime " evet özel eğitim için bu kadarı yeter" dedikten sonra kendimi geliştirme ve daha fazlasını öğrenme kısmını arkadaşlarımın yardımlarına bırakıcam.
    ???

Motosikleti
    TEABANWAEY m1000r
    arkadaslar bu topık bı canlansın yenı baslayan benım gıbı arkadslara baska tavsıyesı olan var mı hep motor secımı hakkında yorumlar yapılıp egıtım yabana atılıyo onun onune gecmek için ülkemizin klasıklesen lafını tekrar edıyorum..
    'EĞİTİM ŞART' peki nerde??
    MÖTÖRÜM MÖTÖRÜM MÖTÖRÜMÜ VAR GALİ YÜCE YARABBİM:queen:

berkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 gri
    Ben honda da güvenil sürüş 1 e gittim gayet memnun kaldım. Tavsiye ederim. Bence orada öğrendiğin en önemli şey baktığın yere gitmen. Ben daha önce bu bilgiyi okumuştum ama insan motora ilk defa oturup sürmeye başlayınca alakasız yerlere bakıyo. Orada doğru yere bakış refleks haline geliyo diyebilirim.
    Bende şimdi ileri sürüş için gelişim süürücü kursunun motosiklet güvenlik eğitimine gitmeyi düşünüyorum.
    Yalnız hondanın pisti çok güzel. yol tutuşu çok iyi. Türkiye yollarında motoru honda da yatırdığın kadar yatırmanı tavsiye etmem

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    istanbul dışında gerçekten köklü kuruluşlar veya büyük marka diyebilceğimiz organizasyonlar yok denecek kadar yetersiz, senede birkaçkez yapılan yurtdışı merkezli organizasyonlar veya özel nitelikli diyebileceğimiz tek hocadan alınan eğitimler var nekadar yeterli tartışılır:(
    Ride your way

Motosikleti
    TEABANWAEY m1000r
    Alıntı berkman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben honda da güvenil sürüş 1 e gittim gayet memnun kaldım. Tavsiye ederim. Bence orada öğrendiğin en önemli şey baktığın yere gitmen. Ben daha önce bu bilgiyi okumuştum ama insan motora ilk defa oturup sürmeye başlayınca alakasız yerlere bakıyo. Orada doğru yere bakış refleks haline geliyo diyebilirim.
    Bende şimdi ileri sürüş için gelişim süürücü kursunun motosiklet güvenlik eğitimine gitmeyi düşünüyorum.
    Yalnız hondanın pisti çok güzel. yol tutuşu çok iyi. Türkiye yollarında motoru honda da yatırdığın kadar yatırmanı tavsiye etmem
    evet böyle motor egıtım merkezlerınden egıtım alan arkadaslar tecrubelerını paylasırsa daha verımlı bılgıler elde etmıs oluruz..
    tabı kı egtım almadıysanızda duyumlarınızı paylasın
    MÖTÖRÜM MÖTÖRÜM MÖTÖRÜMÜ VAR GALİ YÜCE YARABBİM:queen:

dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE
    http://www.suleymanmemnunmx.com

resim galerisindeki "6" nolu motosikleti kullanan çaylak benim
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Vespa Academy var.... ehliyet kursuna dahil olduğum süre bittikden sonra tekrar orda güvenli sürüş 1 almayı düşünüyorum ... Gelişim kursuna bağlı eğitim yeri güvenli sürüş için 1000 km şartı istiyo ne alakaysa ben 1000 kmyi yapsam eğitime hiç gelmem kendi tecrübemle örenirim ... Ne yapmaya çalışıyorlarsa...

Allah analı babalı büyütsün[/QUOTE]

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiyede motosiklet eğitimi diyince HONDA gelir ilk sırada. GS1 ve GS2 ye gittim hayatını kurtaracak bilgileri işinin ehli kişilerden öğreniyorsun.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vespa akademiye giden var mı seneye yaza honda olmazsa oraya gitmeyi düşünüyorum faydalımıdır honda dan iyimidir ne tür motosikletler ile eğitim verirler bilgi verecek bir arkadaş yardımcı olursa iyi olur

Bu arada konuyu hortlattığım için üzgünüm

foto_sentez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Derbi STX 150
    bu arada Yamaha da eğitimlere başladı diye biliyorum, geçenlerde internet sitesinde görmüştüm. Ayrıca Hezarfen Havaalanında da 1'er saatlik dilimler halinde kros eğitimi var, mutlaka tavsiye ederim...

GiS Akademi,uluslararası akreditasyonları çerçevesinde temel eğitimden başlayarak güvenli ve ileri sürüş eğitimleri veren aynı zamanda 14.000 metrekare eğitim alanı,sosyal tesis ve servis,garaj hizmetlerini yürürttüğ GiS Park tesisleri ile geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir.Binici eğitimleri'nin yanısıra ULUSLARARASI SERTİFİKASYONLU EĞİTMEN EĞİTMLERİ'de programlarının içerisinde yer almaktadır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler