Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Honda CBF150 Fiyatı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sezginmax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125
    Alıntı piyade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef aramızda sokak ağzı ve jargonunu bu site taşıyan insanlar var çok yazık ....
    Kesinlikle yanlış!!!Atasözüne atasözüyle karşılık asla kötü niyet yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    Alıntı sezginmax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle yanlış!!!Atasözüne atasözüyle karşılık asla kötü niyet yok

dostum terbiyeni takınırsan iyi edersin kimseye yolunacak kaz da diyemezsin isteyen istediği motoru alır ama honda'nın sana dokunan kısımları varsa onu bilemem burada hiç kullanmadığın motoru bu şekilde kötülemene izin vermem ben senin adamlar bu malı böyle getirmiş beğenen de bu şekilde beğenmiş tasası sana düşmez alan memnun satan memnun en azından honda'nın kalitesini herkes biliyor istediğin kadar kötüle kimse vazgeçmez almaktan honda kendini kanıtlamış bir markadır şimdiye kadar alıpda şikayetçi olanını görmedim ben bi tek sen varsın çıkıntılık yapan
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

hgunarbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650
    sezginmax motorda devirsaati okadar önemli değil ki ben yaklaşık 5-6 senedir vitesli motor kullandım ne arabada nede motorda deviri merak etmemişimdir zaten biraz kulağı olan arkadaşlar motorun devirinin kaç olduğunu sesinden bile anlar ayrıca şu anda benzin göstergesi olmayan motorlar var buna dikkat etmek bence iyi cbf 150 nin fiyatıdaçok iyi yılbaşından sonra 4500 den aşağı olmaz

Motosikleti
    Asya 125
    Alıntı egelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum terbiyeni takınırsan iyi edersin kimseye yolunacak kaz da diyemezsin isteyen istediği motoru alır ama honda'nın sana dokunan kısımları varsa onu bilemem burada hiç kullanmadığın motoru bu şekilde kötülemene izin vermem ben senin adamlar bu malı böyle getirmiş beğenen de bu şekilde beğenmiş tasası sana düşmez alan memnun satan memnun en azından honda'nın kalitesini herkes biliyor istediğin kadar kötüle kimse vazgeçmez almaktan honda kendini kanıtlamış bir markadır şimdiye kadar alıpda şikayetçi olanını görmedim ben bi tek sen varsın çıkıntılık yapan
    Sen benim anlatmaya çalıştığım şeyi anlamadın ama ziyanı yok anlamasanda olur.Honda ya kim laf etti acaba?Ben Honda kötü bi motormu dedim yoksa yurtdışındaki cbf 150 lerde devir saati var Türkiye ye gelenlerde yokmu dedim?Neyse daha fazla cevap vermiycem sana almışsın memnunsun ohhh ne güzel Güle Güle bin ne

Alıntı hgunarbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sezginmax motorda devirsaati okadar önemli değil ki ben yaklaşık 5-6 senedir vitesli motor kullandım ne arabada nede motorda deviri merak etmemişimdir zaten biraz kulağı olan arkadaşlar motorun devirinin kaç olduğunu sesinden bile anlar ayrıca şu anda benzin göstergesi olmayan motorlar var buna dikkat etmek bence iyi cbf 150 nin fiyatıdaçok iyi yılbaşından sonra 4500 den aşağı olmaz
    lütfen yazılanları dikkatli oku ben devir saatsiz motor kullanılmaz demiyorum!!!

İşte fark bu arkadaşlar Yapıcı Olalım
    TÜRKİYE YE GÖNDERİLENLER

DİĞER ÜLKELERE GÖDERİLENLER
    Sezgin_Max

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    O kadar da satışını etkileyecek birşey deil ki!
    AKIN FİDAN

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    evet türkiyeye haksızlık olmuş biraz
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    honda zamanında cg ile insanlara pahalı satıyordu şimdide eksik aksesuarlı motorları yine ucuz görünümlü satıyor. bizim insanlarımızda ne güzel alıyorlar. vakti zamanında tel maşa diyerek alay edilen markalar şimdilerde çook iyi markalar oldu. iyide oldu. italyan amerikan egemenliği bitti. şimdilerde çin malları beğenilmiyor onlarda biraz zaman geçince pahalanır. geriye ne kaldı yerli üreticiler. onlarda zaten 3 günlük düşünürler ve insanlara çinden ne kadar ucuzlarına gelen motor var getirirler. japon asıllı çin üretimi motorlara yarar. bizim üreticiler hala üretici olamadılar. her ne kadar bir firma alman markasını satın almış olsada alman mühendisliği ve titizliğini alamamış ne diyelim. düzelmeye kendimizden başlamazsak hiç bir yere varamayız
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    Alıntı sezginmax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen benim anlatmaya çalıştığım şeyi anlamadın ama ziyanı yok anlamasanda olur.Honda ya kim laf etti acaba?Ben Honda kötü bi motormu dedim yoksa yurtdışındaki cbf 150 lerde devir saati var Türkiye ye gelenlerde yokmu dedim?Neyse daha fazla cevap vermiycem sana almışsın memnunsun ohhh ne güzel Güle Güle bin ne

lütfen yazılanları dikkatli oku ben devir saatsiz motor kullanılmaz demiyorum!!!

İşte fark bu arkadaşlar Yapıcı Olalım
    TÜRKİYE YE GÖNDERİLENLER

DİĞER ÜLKELERE GÖDERİLENLER
    vallah türkiye'ye gönderilenler daha güzel duruyor bence sade ve öz bu konuda burada kapansın

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Konu tam olarak kavranmış değil sanırım.

Biz burada devir saatinin faydalarını ,zararlarını veya devir saatsiz , benzin göstergesiz motorsikletlerin varlığını tartışmıyoruz.

Bizim tartıştığımız konu . Cbf 150 nin yurtdışında devir saati ile satılırken , bize devir saatsiz bir gösterge tablosu ile gelmesi.

Yani bir anlamda Honda tarafından TR kullanıcılarının adam yerine konulmaması.

Neredeyse en pahalı Cbf bizim ülkemizde satılıyor. Benzin fiyatları malum. Vergiler almış başını gidiyor.Buna karşılık ülkemize gelen bir model eksik donanımın ile satışa sunuluyor.

Ben burada Cbf sahibi arkadaşlardan beklerdim ki ;

Hep birlikte Honda TR ye başvuruda bulunup , böyle bir uygulamanın neden kendiklerine yapıldığını , diğer Cbf 150 kullanıcılarından daha fazla ödeme yapmalarına rağmen neden eksik donanımla bu ürünü satın almaları gerektiğini honda ya iletmesini bekledim.

Hatta site moderatörlerine bir talepte bulunmalarını , arkalarına bütün motorsiklet.net ailesini alarak haklarını aramalarını düşünmüştüm.

Ancak okuduğum mesajların çoğunda Cbf 150 sahiplerinde bir pes etmişlik , boşvermişlik gözüküyor.

Eksik donanımı görüp böyle daha güzel diyip polyannacılık oyunu oynayanlar bile var.

Nerdeyse gelen cbf 150 lerde ayaklık olmasa diyecekler ki ;

"Motorumuzu çok sevdik hiç üzerinden inmiyoruz ki ayaklığa gerek duyalım."

Burada Honda tarafından Tr tüketicisine yapılan muamale ...

" Motor üzerinde honda yazsın , bi tekeri eksik olsun . bunların hiç sesi çıkmaz alırlar." düşüncesidir.

Cbf sahibi olmayanlar , olanlardan daha fazla haklarını savunur duruma geldiler en komik olay bu ...
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

Motosikleti
    Alıntı HAYALBUYSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu tam olarak kavranmış değil sanırım.

Biz burada devir saatinin faydalarını ,zararlarını veya devir saatsiz , benzin göstergesiz motorsikletlerin varlığını tartışmıyoruz.

Bizim tartıştığımız konu . Cbf 150 nin yurtdışında devir saati ile satılırken , bize devir saatsiz bir gösterge tablosu ile gelmesi.

Yani bir anlamda Honda tarafından TR kullanıcılarının adam yerine konulmaması.

Neredeyse en pahalı Cbf bizim ülkemizde satılıyor. Benzin fiyatları malum. Vergiler almış başını gidiyor.Buna karşılık ülkemize gelen bir model eksik donanımın ile satışa sunuluyor.

Ben burada Cbf sahibi arkadaşlardan beklerdim ki ;

Hep birlikte Honda TR ye başvuruda bulunup , böyle bir uygulamanın neden kendiklerine yapıldığını , diğer Cbf 150 kullanıcılarından daha fazla ödeme yapmalarına rağmen neden eksik donanımla bu ürünü satın almaları gerektiğini honda ya iletmesini bekledim.

Hatta site moderatörlerine bir talepte bulunmalarını , arkalarına bütün motorsiklet.net ailesini alarak haklarını aramalarını düşünmüştüm.

Ancak okuduğum mesajların çoğunda Cbf 150 sahiplerinde bir pes etmişlik , boşvermişlik gözüküyor.

Eksik donanımı görüp böyle daha güzel diyip polyannacılık oyunu oynayanlar bile var.

Nerdeyse gelen cbf 150 lerde ayaklık olmasa diyecekler ki ;

"Motorumuzu çok sevdik hiç üzerinden inmiyoruz ki ayaklığa gerek duyalım."

Burada Honda tarafından Tr tüketicisine yapılan muamale ...

" Motor üzerinde honda yazsın , bi tekeri eksik olsun . bunların hiç sesi çıkmaz alırlar." düşüncesidir.

Cbf sahibi olmayanlar , olanlardan daha fazla haklarını savunur duruma geldiler en komik olay bu ...
    kimsenin kimseyiadam yerine koymadığı falan yok bizler türkiye cumhuriyetinde yaşıyoz bizler böyle beğendik böyle aldık haksızlık vfalanda yok motor hakkını fazlasıyla veriyor biz yurtdışında yaşamıyoruz başka yerler bizi ilgilendirmez siz kullanmayanlarda bizim motorlarımızı savunmanıza ihtiyacımız yok bu konu burada kapansın sen de bence hondayı çekemiyorsun çünkü yamaha kullanıyorsun

Motosikleti
    YZF - R6
    O kadar basit ve ucuz düşünceye sahipsin ki.....

Hiçbir zaman hiçbir motoru küçümsemedim hayatımda. Sadece bazı motorlara gereğinden fazla paye verilmesine karşı oldum.

Benim yamaha kullanmam ile senin cbf 150 nin ne alakası var.
    heee mesela ben ybr kullanırım , senin cbf 150 motorum benim motor için rakiptir o zaman dediklerinbi derece mantıklı olur. Senin motorunun segmenti ayrııııı .... benim kullandığım motorun segmenti ayrııııı....

Ancak sen şimdi de motorum büyük cc li diye sizin motorları küçümsüyorum martavalını ortaya atarsın...

Bir de niye zırt pırt konu kapansın diyorsun ki ?

yazmak istemiyorsan yazmassın olur biter , sanane konunun kapanıp kapanmayacağından.

Laf olsun diye konuşma , konuştukların mantıklı ve makul olsun. burası bir forum , merkez kıraathanesinde muhabbet etmiyorsun.

Gözlerin kör olmuş bi şekilde anlamsızca saçmalayıp duruyorsun. Senin neyi nasıl beğendiğin önemli değil biz burada türk tüketicisine yapılan bir yanlışlıktan bahsediyoruz , sen ayrı telden saçmalıyorsun.

Sen bu kafayla daha çoook eksik donanımlı motor alırsın , sesin bile çıkmaz.

Verdiğin paranın hakkını almak demek o motorun seni gideceğin yere götürmesi demek değildir. ilk önce onu öğren....Avrupadaki tüketicilere böyle bir şey yapılsın yer yerinden oynar. işte zihniyet farkı bu....

zaten firmalar böyle bir şeye cesaret bile edemez avrupada....

Senin gibi zihniyette olan ve hiçbir şekilde eleştiriye tahammülü olmayan insanlara söylenecek tek söz var.

" TAMAM SİZ HAKLISINIZ SİZİN TAVUĞUNUZ HOROZ OLSUN."

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    yeri geldi hondaya bi tekme de ben vurayım :D
    zaten oldum olası sevemedim bu hondayı, ülkemizde yakaladığı satış başarısını hep kendi lehine kullanmış(zam yaparak) diğer kaliteli markalara bir üstünlüğü olmayan ama bazı çok tecrübeli(!) motorcular tarafından en iyiymiş gibi lanse edilen hafiften şişirme bir markadır.

Motosikleti
    Asya 125
    Milletçe birlik beraberliğimiz yok.Tarihte de böyleydi nice büyük Türk devletleri yine başka bir Türk devleti tarafından yıkılmışlardır.Asırlardır birliğimiz beraberliğimiz yok elin olu bizi kandırıyo biz burda onu anlatıyoruz adama bak hala kendisini haklı çıkartmaya çalışıyo Hondayı övmeye çalışıyo bize sanki Honda babasının malıGerek duymasan bile insan bi merak eder acaba bu neden böyle diye gider bi bayiye sorar en azından neden böyle olduğunun sebebini öğrenir ama nerdeee Gerçekten bu konu burda kapansın alan memnun.Alacak olan arkadaşlarda dikkatli olsunlar özelliğini bilmediğiniz araştırmadığınız motorsikleti almayın.Kim bilir daha hangi motorların özelliklerini kısıtlayıp yollamışlardır bize ileride onlarda açığa çıkar.Elin oğlu böyle özellik kısıtlamalı motoru satar size sizde aldıktan sonra motor hakkını veriyo gibi kelimelerle kendinizi avutursunuz.Bİ KEZ DAHA VURGULUYORUZ HONDA KÖTÜ BİR MARKA DEĞİL AMA YAPILAN YANLIŞ!!!!
    Sezgin_Max

Motosikleti
    O kadar basit ve ucuz düşünceye sahipsin ki.....

Hiçbir zaman hiçbir motoru küçümsemedim hayatımda. Sadece bazı motorlara gereğinden fazla paye verilmesine karşı oldum.

Benim yamaha kullanmam ile senin cbf 150 nin ne alakası var.
    heee mesela ben ybr kullanırım , senin cbf 150 motorum benim motor için rakiptir o zaman dediklerinbi derece mantıklı olur. Senin motorunun segmenti ayrııııı .... benim kullandığım motorun segmenti ayrııııı....

Ancak sen şimdi de motorum büyük cc li diye sizin motorları küçümsüyorum martavalını ortaya atarsın...

Bir de niye zırt pırt konu kapansın diyorsun ki ?

yazmak istemiyorsan yazmassın olur biter , sanane konunun kapanıp kapanmayacağından.

Laf olsun diye konuşma , konuştukların mantıklı ve makul olsun. burası bir forum , merkez kıraathanesinde muhabbet etmiyorsun.

Gözlerin kör olmuş bi şekilde anlamsızca saçmalayıp duruyorsun. Senin neyi nasıl beğendiğin önemli değil biz burada türk tüketicisine yapılan bir yanlışlıktan bahsediyoruz , sen ayrı telden saçmalıyorsun.

Sen bu kafayla daha çoook eksik donanımlı motor alırsın , sesin bile çıkmaz.

Verdiğin paranın hakkını almak demek o motorun seni gideceğin yere götürmesi demek değildir. ilk önce onu öğren....Avrupadaki tüketicilere böyle bir şey yapılsın yer yerinden oynar. işte zihniyet farkı bu....

zaten firmalar böyle bir şeye cesaret bile edemez avrupada....

Senin gibi zihniyette olan ve hiçbir şekilde eleştiriye tahammülü olmayan insanlara söylenecek tek söz var.

" TAMAM SİZ HAKLISINIZ SİZİN TAVUĞUNUZ HOROZ OLSUN."
    sen o zaman git avrupa'da yaşa türkleride küçümseyip durma kimsenin kimseye eksik donanımlı mal sattığı yok beğenen böyle beğendi ve aldı sen ayrıca eleştiri yapmıyorsun bu malı kötülüyorsun biz eleştiriye her zaman açığız ama motosiklet'ten anlayan insanların ve deneyen ondan sonra konuşan insanların senin gibi boş adamlar anca ortalığı karıştırırlar konuyu kapatalım dememin sebebi de topic'in amacıdır burada cbf 150'nin fiyatından bahsediliyor sen devir saatinden bahsediyon bilinçli tüketici ayakları yapıyorsun alanlar bilinçsiz bitek sen bilinçlisin zaten

Ohoo, ortalık karışmış bu başlıkta. Bi dakka beyler sakin olun yahu.
    Bakın benim bir çözümüm var. Honda ileride bu aletleri zamlı satacaksa eğer sanırım, devir saatli olarak satacaktır. Daha önce başka bşalıklarda da söyledim. Devir saatli gösterge geldiği gibi, canı isteyen (mesela ben) gidip yeni gösterge taktırır olur biter. Şu an da bu gösterge panelinin fiyatı falan da oldukça ucuz. Eh devir sattlisi de biraz fazla olsa ne olur, canı isteyen taktırır olur biter. Niye birbirinizi kırıyorsunuz yahu.
    Benim hayatımda ilk motorum, 1200km oldu ve devirle ilgili bir sorun yaşamadım. Bakıma girdi, kimse kötü kullanılmış falan demedi. Bunu almasam Çinli bir cruiser alacaktım ve onda da devir saati yoktu. Bunu bu kadar büyütmeyin bence. Almak isteyen alır. Bu hep böyle olmadı mı?
    Birlikle beraberlikle bu işlerin alakası olsaydı zaten şu an böyle gereksizlikleri tartışıyor olmazdık. Birlik beraberlik için ne konular var ama kimsenin umrunda değil. Takmayın kafanıza, gemisini yürüten kaptan olmuş. Zamanında çok daha hayati konular için bağırdık bir kaç kişi, ama herkes motoruna bindi gitti, umursamadılar.
    Herkese keyifli sürüşler.

Motosikleti
    YZF - R6
    nato mermer nato kafa buna denir....

Bak hemşerim al cbf 150 ni güle güle kullan. Biz ne anlatıyoruz sen nelerden bahsediyorsun.

Ne zaman türkleri küçümsedim.

Sen nereden anladın motorsikletten anlamadığımı ,veya senin benden daha fazla anladığını nereden biliyorsun.

Cbf 150 sahibi olunca motorcuların padişahımı oldun.

Motoru görmediğimi kullanmadığımı biliyormusun , bir tek honda sana mı getirdi bu cbf i başka kimsede olamaz mı ki ben sürmemiş olayım.

Kimin boş olduğu ortada .

Yazdıklarının elle tutar hiçbir şeyi yok. hep keseri kendine yontuyorsun , gerçekleri söylemek ve görmek zoruna gidiyor.evet bu motor eksik donanımla gelmiş demeye cesaretin yok, kıvırtıp böylesi benim daha çok hoşuma gidiyor diyip komik oluyorsun

Bi tutturmuşun beğenen beğendi lafını. sakız ettin foruma. Biz de demiyoruzki beğenenler geri versin motorunu.Diyoruz ki niye avrupadaki ürünün aynısı bize gelmez , niye bize gelirken sağını solunu tıraşlayıp gönderirler ürünü, bizim hakkınmız değilmi ayrupalı insanlarla aynı ürünleri kullanmak.

Ancak senin bunları kavraman bu yazdıklarınla zor gözüküyor. Hadi kardeşş sen al cbf motorun güzel güzel kullan , allah kaza bela vermesin.

Doğrular zoruna gittikçe de saldırganlaşma.

Motosikleti

Bak hemşerim al cbf 150 ni güle güle kullan. Biz ne anlatıyoruz sen nelerden bahsediyorsun.

Sen nereden anladın motorsikletten anlamadığımı ,veya senin benden daha fazla anladığını nereden biliyorsun.

Motoru görmediğimi kullanmadığımı biliyormusun , bir tek honda sana mı getirdi bu cbf i başka kimsede olamaz mı ki ben sürmemiş olayım.

Yazdıklarının elle tutar hiçbir şeyi yok. hep keseri kendine yontuyorsun , gerçekleri söylemek ve görmek zoruna gidiyor.evet bu motor eksik donanımla gelmiş demeye cesaretin yok, kıvırtıp böylesi benim daha çok hoşuma gidiyor diyip komik oluyorsun

Bi tutturmuşun beğenen beğendi lafını. sakız ettin foruma. Biz de demiyoruzki beğenenler geri versin motorunu.Diyoruz ki niye avrupadaki ürünün aynısı bize gelmez , niye bize gelirken sağını solunu tıraşlayıp gönderirler ürünü, bizim hakkınmız değilmi ayrupalı insanlarla aynı ürünleri kullanmak.

Ancak senin bunları kavraman bu yazdıklarınla zor gözüküyor. Hadi kardeşş sen al cbf motorun güzel güzel kullan , allah kaza bela vermesin.

türkleri ne zaman mı küçümsedin ikirde birde avrupa yı ve avrupalıları yüceltmenden dolayı türkleri küçümsediğin çok açık ortada

ben cbf 150 sahibiyim diye padişah değilim ama senin için fesat yamaha sahibi olduğun için hondayı çekemiyorsun ve böyle boş boş şeylerle adını karalamaya çalışıyorsun

ayrıca neden her seferinde avrupalılarla kıyaslama yapıyorsun madem yapıyorsun böyle boş şeylerle uğraşacağına biraz şu ülke için çalışda sen daha iyisini yap ayrıca sen bu gelenlere'de şükret bunlarıda göndermeyebilirlerdi adamlar ama sen şükretmeyi bilmiyorsunki sana daha da ne desek boş zaten

caberli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-PULSAR 200NS-NC700X-WOLF125-DOMİNAR

sakkin olun yahu

sevgili kardeşim devir saati olayıını neden büyütütosunuz ya hondacı olmadığın halde bir hondacıdan daha fazla önem vermen bu konuya beni düşündürüyor doğrusu zaten devir saati o kadar onermli birşey deği ama olsa daha iyi olurdu zararı değil faydası olurdu ama bu motoru alan adamlar demekki kendine güveniyo motoru sevmişler ki almışlar illada devir saati diye tutturan adam bence gidip ybr125 falan alırdı sanırım ayrıca devir saati olmaması belki de daha iyi bize göstergeye bakmamızı diilde motorumuzun sesine bakmayı onunla bütünleşmemizi kolaylaştırmayı sağlar yani herkes halindenmemnunken bence biize de susmak düşer...
    ''Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya istiyorum."

Motosikleti
    YZF - R6
    Neden insanlar kendi motorlarının dışındaki markalar hakkında konuştukları zaman "Fesat" veya nifakçı oluyor. Ben yamaha kullanıyorsam , bir honda veya ducati hakkında bir yorum veya fikir belirttiğim zaman neden "hain" damgası vurulur.

Egelim ;

Bu zaman kadar zihnin almadı anlattıklarımı , hala takılmış plak gibi senin cbf 150 ni çekemediğimi söylüyorsun. senin motorunun neyini çekemeyim ki. Kullandığımız motorların sıkletleri farklı segmentleri farklı. Bu tezine karşı bi tez olarak seninde "kedi uzanamadığı ciğere mundar der" psikolojisinde olduğunu söylesem ne dersin.

Zoruna gittiği için yine saldırganlaşmaya devam ediyorsun. Sen kimsin ki ülke için çalışıp çalışmama konusunda ferman verirsin. Edepsizlik yapma

Avrupa ile kıyaslıyorum , çünkü bu motor avrupadaki donanım ile satılmıyor burada.

Gelenlere niye şükredeceksin , öpücüklemi alıyor bu insanlar motorları. Para veriyoruz para.... Sen adam gibi hakkını ararsan , bilinçli tüketici olduğunu gösterirsen , iyi hizmet alırsın , malın iyisi gelir. Ancak senin gibi baştan kaybetmiş , ezikliğini kabul etmişler olduğu sürece honda , yamaha veya diğer firmalar bi tekerini söküp verse eyvallah der öyle alırsın motoru. Sen zaten 1-0yenik başlamışsın bu düşünceyle.

Caberli arkadaş ;

Ben hiçbir zaman hondacı , yamahacı , mıondialci olarak değil , motorcu olarak düşündüm ve yine öyle düşünüyorum.

Benim buradaki tepkimin nedeni.

Motorun tr ye eksik olarak gelmesi. Bu motor avrupada veya başka ülkelerde de böyle satılsa eyvallah.

Elin avrupalısının bizim insanımızı ikinci sınıf vatandaş yerine koyması problemin kaynağı. Bu yapılırken bazı cbf sahipleri polyannacılık oynuyor. problem bu.

Devir saaati diye tutturan canı ne isterse onu alır. Ancak Cbf in görüntüsü ybr dan daha güzel orası kesin.

Ayrıca bana motoru sevdiren , alet de 93 model honda vison dur. kınetic lerin babası yani. Egelim tahtalara bilya çakıp tornet yaparken ben vison da motor hayatımın emekleme safhasındayım.
    Bana motoru öğreten binbir kahrımı çeken de bi hondaydı. Onun için ben motor firmaları arasında grupçuluk , hizipçilik yapmam.

Motosikleti
    Neden insanlar kendi motorlarının dışındaki markalar hakkında konuştukları zaman "Fesat" veya nifakçı oluyor. Ben yamaha kullanıyorsam , bir honda veya ducati hakkında bir yorum veya fikir belirttiğim zaman neden "hain" damgası vurulur.

Egelim ;

Bu zaman kadar zihnin almadı anlattıklarımı , hala takılmış plak gibi senin cbf 150 ni çekemediğimi söylüyorsun. senin motorunun neyini çekemeyim ki. Kullandığımız motorların sıkletleri farklı segmentleri farklı. Bu tezine karşı bi tez olarak seninde "kedi uzanamadığı ciğere mundar der" psikolojisinde olduğunu söylesem ne dersin.

Zoruna gittiği için yine saldırganlaşmaya devam ediyorsun. Sen kimsin ki ülke için çalışıp çalışmama konusunda ferman verirsin. Edepsizlik yapma

Avrupa ile kıyaslıyorum , çünkü bu motor avrupadaki donanım ile satılmıyor burada.

Gelenlere niye şükredeceksin , öpücüklemi alıyor bu insanlar motorları. Para veriyoruz para.... Sen adam gibi hakkını ararsan , bilinçli tüketici olduğunu gösterirsen , iyi hizmet alırsın , malın iyisi gelir. Ancak senin gibi baştan kaybetmiş , ezikliğini kabul etmişler olduğu sürece honda , yamaha veya diğer firmalar bi tekerini söküp verse eyvallah der öyle alırsın motoru. Sen zaten 1-0yenik başlamışsın bu düşünceyle.

Caberli arkadaş ;

Ben hiçbir zaman hondacı , yamahacı , mıondialci olarak değil , motorcu olarak düşündüm ve yine öyle düşünüyorum.

Benim buradaki tepkimin nedeni.

Motorun tr ye eksik olarak gelmesi. Bu motor avrupada veya başka ülkelerde de böyle satılsa eyvallah.

Elin avrupalısının bizim insanımızı ikinci sınıf vatandaş yerine koyması problemin kaynağı. Bu yapılırken bazı cbf sahipleri polyannacılık oynuyor. problem bu.

Devir saaati diye tutturan canı ne isterse onu alır. Ancak Cbf in görüntüsü ybr dan daha güzel orası kesin.

Ayrıca bana motoru sevdiren , alet de 93 model honda vison dur. kınetic lerin babası yani. Egelim tahtalara bilya çakıp tornet yaparken ben vison da motor hayatımın emekleme safhasındayım.
    Bana motoru öğreten binbir kahrımı çeken de bi hondaydı. Onun için ben motor firmaları arasında grupçuluk , hizipçilik yapmam.
    edepsiz olan sensin senin konuşmalarını görende seni vatansever sanır oysaki toplumumuzda benzerine çok rastlanan her şeyi çok biliyomuş gibi davranan ama hiç bişeyi bilmediğini bilmeyen ben motorcuyum havalarına giren ama hiç bişeyden anlamayan tiplerden birisin sen honda vison kullanmış ok tamam yaşça'da büyüksün belki ama kıl yaşta değil baştadır bunu bilsen yeter ayrıca ben de şu an honda kınetıc var onun da tadını bilirim 93 model aprillia 'da ilk motorumdu ama ben hala senin gibi motorcuyum havaları yapmıyorum motorculuk motoru'nun olması değil o ruha sahip olmandır ama sen 'De bu ruhun olmadığını fazlasıyla görüyorum ve görmeyede devam edeceğiz ayrıca sen hala emekleme safhasındasın benim gözümde

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler