Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yok daha neler!

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bu fiyat doğrudur!

Ama bana gönderen arkadaş offline oldu. Nereden bulduğunu öğrenemedim... Bilgisi olan varsa yazsın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    foglamp51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6
    arkadaşım ben bundan hiç birşey anlamadım fiyat kaçmış ne olmu?

tamam arkadaşım pardon daha yeni çaktım ama o paraya mümkün deyil o paraya bu motoru getirsinler ben 4 tane alıyım

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    viper kardeşim o arkadaki eksozun olduğu ve ledlerin olduğu motorun kıç kısmından bahsediyor
    o motosikletin fiyatı d eğil
    hiç heveslenmeyin...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

yahu bu motorun maketinin fiyatı olmasın sakın.hani şu kutudan çıkıp ta kendin yapıştırarak yapıyorsun ya!

bence de o motorun fıyatı degıl arka tarftakı egsozfıyatı gıbı geldı o fıyata o motoru bı ruyanda bıde google da gorrusun

Evet , ben de köfteyi şimdi çaktım. Arkadaki egsozun , led in olduğu bölüm olabilir....

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    ya bu dogrudur. bazı internet sitelerinde birsuru seyin satısı boyle yapılıyor. mesela www.ebay.com die bi sitede PDA li + kamerali + internet erisimli telefonları 300 -400$ a bulabiliyosunuz. fakat soyle birsey var ki, bu motosikletin fiyatı, 'ebay' da oldugu gibi, acık arttirma fiyatı olabilir.

sistem de soyle..
    bu motoru gercekten bu fiyatla acık arttırmaya cıkarıyolar fakat satış gunu mesela ilan gunuden 3 gun sonra. yani acık arttırma 3 gun devam ediyor. 800$ 810$ ... her dakika teklif degisiyor. ben oyle bir siteden 81 dolara hallice bi tel aldim, acaip karlı olunabiliyor..

her gun amerika da milyonlarca kisi bu siteleri ziyaret ediyor, neden orası? cunku bu tur sitelerin cogu malı postalamak icin bolge sınırı koyuyor, sadece amerika adresine postalayabiliriz falan diyorlar. oh, adamlar da belese aliyorlar herseylerini.

arkadasınız varsa yurt dısında yasayan, size yollayabilecek, gidin once ebay a uye falan olun. ya da benzeri sitelere. sonra int uzerinden aliminizi yaparken de arkadasinizin adresini verin. sonra o gelirken getirsin ya da postalasın falan filan. fakat telefon icin bunu deneyecekseniz, yurt icinde kullanmanız icin yapmanız gereken islemler var.
    1.gumruk vergisi odeme(turkiye' deki ederinin %10 u.)
    2.vergi makbuzu ve formuyla Dunya Ticaret Merkezi' ne telefonun kaydını yaptırma (ucretsiz)
    3.varsa internet erisimi icin servis saglayıcınıza(trcell-telsim-aria) kayıt yaptırma (bu da ucretsiz)

uzun is ama oldukca hesaplı.
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    cbr 1000 lere özel eksoz takıyorlarmış. O nun fiyatı.

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu dogrudur. bazı internet sitelerinde birsuru seyin satısı boyle yapılıyor. mesela www.ebay.com die bi sitede PDA li + kamerali + internet erisimli telefonları 300 -400$ a bulabiliyosunuz. fakat soyle birsey var ki, bu motosikletin fiyatı, 'ebay' da oldugu gibi, acık arttirma fiyatı olabilir.

sistem de soyle..
    bu motoru gercekten bu fiyatla acık arttırmaya cıkarıyolar fakat satış gunu mesela ilan gunuden 3 gun sonra. yani acık arttırma 3 gun devam ediyor. 800$ 810$ ... her dakika teklif degisiyor. ben oyle bir siteden 81 dolara hallice bi tel aldim, acaip karlı olunabiliyor..

her gun amerika da milyonlarca kisi bu siteleri ziyaret ediyor, neden orası? cunku bu tur sitelerin cogu malı postalamak icin bolge sınırı koyuyor, sadece amerika adresine postalayabiliriz falan diyorlar. oh, adamlar da belese aliyorlar herseylerini.

arkadasınız varsa yurt dısında yasayan, size yollayabilecek, gidin once ebay a uye falan olun. ya da benzeri sitelere. sonra int uzerinden aliminizi yaparken de arkadasinizin adresini verin. sonra o gelirken getirsin ya da postalasın falan filan. fakat telefon icin bunu deneyecekseniz, yurt icinde kullanmanız icin yapmanız gereken islemler var.
    1.gumruk vergisi odeme(turkiye' deki ederinin %10 u.)
    2.vergi makbuzu ve formuyla Dunya Ticaret Merkezi' ne telefonun kaydını yaptırma (ucretsiz)
    3.varsa internet erisimi icin servis saglayıcınıza(trcell-telsim-aria) kayıt yaptırma (bu da ucretsiz)

uzun is ama oldukca hesaplı.
    destan yazmışsın ama ..
    malesef öyle bişey değil bu arkadaki led stop lambalı+eksozun olduğu özel grenajın montajlı olan fiyatı..
    bilgilendirmen için a yrıca sağolasın...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    ben 4000$ a harley gordum. max 10,000 km de. sıfırları da cok pahalı degil.. malesef onlar kolay alıyorlar. boyle de bi gercek var.

(yazdim destan. gerekir diye )
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bie egzoz fiyati ile korkuttun bizi adamlar yeni teknoloji egzos yapmislar sadece fiyati o iste.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    egzos fiyatı .....egzosta güzelmişşş haaaa...
    [COLOR="Black"][FONT="Comic Sans MS"]RİDE THE WINDS OF CHANGE[/FONT][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler