Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250cc rr varmı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vale_rs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 kawasaki 636
    spor motoru seviyorum. almak istiyorum ama 125cc likler bana biraz küçük geliyor performans olarak. 600 lükler de maddi açıdan beni aşıyo şimdilik. merak ettiğim acaba 250cc rr makinalar gelirmi türkiye ye veya böyle makinalar üretiliyormu, bilgisi olan varmı? hyosung mudur nedir onu tavsiye etmeyin. honda, yamaha, suzuki, aprilia gibi markaları kastediyorum. teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    hyosung dan memnun olmayan ben duymadim şimdiye kadar ve iyi bir alternatif bence es geçme. onun dışında maalesef yok 250 cc racer. 125cc ama iki zamanli derbi(kaliteli bir ispanyol markasi) ve aprilia var racer motorlar, performans olarak tatmin eder. veya ikinci el honda nsr 125 bulabilirsen o da olabilir.(o da honda nin 2 zamanli racer i ama artik uretilmiyor)

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

B-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung dan memnun olmayan ben duymadim şimdiye kadar ve iyi bir alternatif bence es geçme. onun dışında maalesef yok 250 cc racer. 125cc ama iki zamanli derbi(kaliteli bir ispanyol markasi) ve aprilia var racer motorlar, performans olarak tatmin eder. veya ikinci el honda nsr 125 bulabilirsen o da olabilir.(o da honda nin 2 zamanli racer i ama artik uretilmiyor)
    ama arkadaşım servisten falan memnun olmayanlar var ben de o yüzden soğudum o motordan

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Evet ben servisten memnun değilim. İstanbul dışında oturanlara tavsiye etmiyorum.

250lik olmasa da daha performanslı olan aprilia rs 125 lerin ikinci elleri de makul fiyata alınabilir. Ancak yedek parça temini Hyosungu bile aratabilir.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    bu zzr 250 güzel alet bu veya cbr 250 olsa da burda alsak binsek.

Motosikleti
    2015 kawasaki 636
    cbr 250 olsa veya denk bi şey bekliyorum gelir diye. aprilia 125leri gördüm ama sıfırı 6.90 küsür euro. iki zamanlı da. ben 250 lik racer lerde kararlıyım inşl. gelir bizde bineriz.
    http://www.youtube.com/watch?v=aknSV0zsA5U

http://www.motomax.com.tr/urungoster...=SUPER%20SPORT

pardon düzeltiyorum 2006 aprilia 125 fiyatı 5.925 euro.

yunus emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaşlar bişi sorcam...honda cbr 125 mi aprilla 125???
    inanmıcaksınız bu aprilla 125 ilk defa gördüm aklımdada cbr 125 war ne dersiniz???

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    aprilia rs 125 2 zamanlı 30bg 180-190 kmh gören bir alet. bir race olmasa da race en yakın replicadır, cbr 125 bununla kıyaslanamaz.

250 lik olupta race denebilecek motor yok değil:

kawasaki nin ülkemize hiç gelmediğini düşündüğüm üretimden kaldırdığı zxr250 modeli var: 4 zamanlı,2 silindir, turbolu, 45 bg.

veya 250 liklerin en kralı diyecebileceğim aprilia nın mükemmel görüntüsü ile rs 250 si var. 2 silindir 2 zamanlı, 74 bg.

dostum sacmalama aprillia 125 rs ile cbr 125 i ayni kefeyemi koyuyorsun, ben gebzedeyim farki gormek istersen buyur gel ve misafirim ol gorursun rs harika benim 98 model bir tane var harika birsey baska hicbir 125 lik onunla kiyaslanamaz

yunus emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    peki 2 side 125 olduğu halde nie aprilla onu merak ediyorum yani arkdaş demiş ki 180-190ı buluyor bildiğim kadarıyla cbr 125 en son hız 150 kmh fln...bunu anlamadımm

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    ne 150 si 130 bayır aşağı 140 anca.
    aprilia rs 125 2 zamanlıdır yani daha kuvvetli ondan bu kadar süratli gidebiliyor.

çavuşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr 125 13 hp , aprilia 125 ise 29 hp işte fark bu.hemde buyuk bi farkk

Motosikleti
    2015 kawasaki 636
    125 aprilia yı bilyorum iki zamanlı olduğundan 4 zamanlılara göre fazla yiyor. benim aradığım iki zamanlı ve 150 cc. böyle bi motor gelirse önümüzdeki dönemlerde çok şahane olur benim için. mesela şu zxe250 modeli güzelmiş

benim aradığım 4 zamanlı ve 250 cc. yanlış söyledim

Forumdan Uzaklaştırıldı eRRsin-45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yunus emre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki 2 side 125 olduğu halde nie aprilla onu merak ediyorum yani arkdaş demiş ki 180-190ı buluyor bildiğim kadarıyla cbr 125 en son hız 150 kmh fln...bunu anlamadımm
    Sevgili yunus emre, 2'side 125 likse neden aprilla anlıyamadın dimi?

Peki sana bir örnek vereyim, anlarsın.

Neden harley R6'yı geçemez? Harleyler 1300 CC civarlarında, R6'da SADECE 600. :D

CC ile alakası yok kardeşim, fark beygir ve motorun ne yönüyle yapıldığıdır.

erol_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bende 125 cg vardı sattım ne alayım sizce 150 hondamı yoksa ne bişeyler yazarsanız sevinirim teşekürederim...

red - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250 mct (metal fırtına)
    race motor olarak suan en hesaplı olan motor hyosung ama ertugrul arkadasımızn basına gelenler beni cok düsündürdü daha önce ne oldugunu baska bir topikten okumustum

bu arada honda suzuki yamaha gibi markalar 250 lik motorlarnı türkiyeye getirmiyorlar her yıl böyle söylentiler cıkıyor ama motor gelmiyor...

ben sana hyosungu öneririm hyosung deyip gecme motoru incele derim önce...

merhaba

selam nasılsın . eger ilgilenirsen .250cc hyosug um .var düşünürsen .satıyorum .05436972753

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    Alıntı B-king adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama arkadaşım servisten falan memnun olmayanlar var ben de o yüzden soğudum o motordan
    gördüğüm kadarıyla kozyatağında oturuyosun istanbulda ve kozyatağında o motorda servis sorunu çekmezsin eğer bu motoru düşünüyorsan göztepe minibüs caddesindeki NBC MOTORS a uğra derim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler