Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

lastik önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar lastik almayı düşünüyorum yzf r25 için foruma göz gezdirdim ve baktığım hiçbir kaliteli lastik piyasada yok fiyat bandında maksimum 8k ya kadar olan lastiklere falan bakmaya çalıştım ve burada
    Mitas sport force plus
    Anlas
    Micheline pilot street
    Rosso 2
    Gibi lastiklerin daha çok beğenildiğini gördüm.
    Rossodan vazgeçme sebebim ıslak performansını çoğu kişi beğenmemiş. Mitasın da stoklarında sıkıntılar var sadece anlas ve micheline var anlas beğenilmiş ama micheline hakkında da pek yorum bulamadım yarı yarıya bi sonuç çıkardı bulduklarım da. Kısacası size sorun şudur ben hem şehir içi sürüşler yaparım ve yaz sezonuyla birlikte artık uzun yollara da başlayacağım. Lastikte en önemli olan şey 10k kmde tutuşu birden salmasın uzun ömürlü olsun ve yağmurda gaz açma frene basmalarda kitleme kayma yaşamayayım tutuşu 10/10 olmak zorunda değil lakin kendisini hemen salmayacak lastik olsun önerilerinize açığım anlas nasıldır ya da micheline veya bu fiyat aralığında öneriniz var mı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

Arkadaşlar ekleme yapayım üstündeki lastikleri az bi ömrü varken aldım micheline pilot street ve tutuşu neredeyse yoktu tabiki 0 lastik gibi bir tutuş beklemiyordum ama kuru asfaltta 3. 4. Viteslerde bile gaz açtığımda teker sarıyordu ki çok bi km yapmamış bu lastik sizin micheline hakkındaki yorumunuz nedir ne kadar gider

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Michelin Pilot Street ıslak ve kuru performansı soğuk asfalt ve ayna gibi olamayan sıcak asfaltta gayet başarılı. Ama şehir içi ani duruşlarda sıkıntı yaşatıyor yine yolun durumuna göre.Lastik istediği kadar ısınsın ayna asfaltta tutmuyor salıyor.Ayrıca senin yaşadığın durumu bende yaşadım lastik km yapsın yapmasın 3. senesinde artık gidiyorum ben diyor.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Hocam kızma ama bu kaçıncı lastik konusu? Aramaya biraz inansak mı?

Rosso'yu beğenmezler çünkü R25'lere takılan Rosso II'ler diğer büyük ölçülerdeki Rosso II değil, başka alternatif bir lastik, Brezilya üretimi. Rosso III de var şimdi o ölçüde ama onlar ne ayak bilmiyorum.

Yazdığın lastiklerden hiç biri de 10k km üstü görecek lastikler değiller, eğer performanslı sürüyorsan.
    Motolastik'te Metzeler Tourance 11bin TL R25 için. Al geç uzun ömür anca ondan çıkartırsın.

Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kızma ama bu kaçıncı lastik konusu? Aramaya biraz inansak mı?

Rosso'yu beğenmezler çünkü R25'lere takılan Rosso II'ler diğer büyük ölçülerdeki Rosso II değil, başka alternatif bir lastik, Brezilya üretimi. Rosso III de var şimdi o ölçüde ama onlar ne ayak bilmiyorum.

Yazdığın lastiklerden hiç biri de 10k km üstü görecek lastikler değiller, eğer performanslı sürüyorsan.
    Motolastik'te Metzeler Tourance 11bin TL R25 için. Al geç uzun ömür anca ondan çıkartırsın.
    Yani forumda çok fazla okudum gerçekten lastik önerisi çok fazla istenmiş o konuda haklısın lakin sorun şu ki birçok lastikte stok yok ve ilk kez lastik alacağım bi fikrim yok hiçbirisi hakkında malum fiyatlarda çok uygun değil almışken güzel bir lastik almak istiyorum çünkü hiç yoksa 3 5 sene benle devam edecek bomboş yere forum açmak istemem ama stokları olan lastiklerde öneri istedim önerin için teşekkür ederim

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    5 sene seninle gidemez dostum bir lastik. Gider de, bir halta yaramaz.
    İkinci sezonu maksimum göreceğidir, ondan sonra ciddi şekilde performans kaybı başlıyor.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    hangi lastiği alırsan al ideal performans sunduğu ömrü iki sezondur en fazla.
    anlas / mitas kardeşlerin ömrü de genel olarak sezonluk ürünler gibi yorumlanıyor.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    110 140 veya 110 150 mitas sport force+

Ben Michelin pilot power kullaniyorum. Arkadaşlara katılıyorum taktiktan sonra 2. senede ilk sene performansini vermiyor. Fabrika çıkışlı dunloplar 25bin km gitmişti biraz zorlayarak

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    Son kez yaziyorum biktik biktik.
    10bin civari test birincisi bridgestone s22 alip takiyorsun.marka takintin varsa diablo rosso 4 veya metzeler m9 aliyorsun ama bu iki lastikde s22 den daha pahali.
    S22 den 1000tl daha ucuza mitas sport force var tavsiye ederim.
    Lastigi maksimum 10k km ve 2 yil tavsiye ediyorum.ucuncu yilda temkinli olmk kaydi ile kullanilabilir.ancak arka fren kaydirir islak peeformansi azalir.
    kulaktan kulaga soylenen pilot street almayin paraniza yazik.yazdigim lastiklerin yari peeformansini verir.r25 ve ustu peeformansli motorlarda uzer.
    Son olarak google bursa ridermoto tum markalarin bayisi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)