Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cappucino 50 Yokuş Görmüyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı maximusti, adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kamp gibisi yok abi, banyo ve wc biraz problem oluyor evet ama, yinede otel tatiline 10 basar.
    iki sene önce sakarya karasudan sinopa kadar 10 gün boyunca çadır ata ata kamp yapmıştık, (otomobille ama)
    bu sene de samsun - rize arası düşünüyoruz, bakalım kısmet.
    Gece güzel bir yerde demlendikten sonra çadıra girip uyumak gibisi yok , o kafayla otelin yolunu mu arayacaz :D gayet temiz kamp alanları var artık , son senelerde karavan sayısındaki hızlı artışla kamp yerleride çoğaldı gelişti , ücretli kamp alanlarının haricinde de özellikle sahillerde belirli yerlerde çadırda kalınabiliyor ki benim en keyif aldığım yerler buralardır ;)
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bu motoru bir arkadaşım alacağım diye tutturdu.. Beni de biliyor "ya gel ne olur bak iyimi akıl ver" dedi. Gittik aga satıcının adrese.. Bindim motora düz yolda gitmiyor meret , sen bayır demişsin..Eşşek gibi kasa koymuşlar o hacimli motor için aşırı fazla.. Birde satan arkadaş bu piyasada en büyüğü bu diye övüyordu..Arkadaşı güç bela oradan ayırdım. Anlattım tane tane tmm dedi.. Cidden aşırı büyük kasa ve bir o kadar ufak hacimli motor..Bendeki elektrikli abartmıyorum bundan iki kat daha performanslı. Sürülecek alınacak araç değil..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    Arora Cappucino 50
    Öncelikle foruma bir kaç gündür bakma fırsatı bulamadım ancak herkese verdikleri cevaplardan dolayı çok teşekkür ederim. @hachiko'ya katılıyorum. Satıcı ''en büyüğü'' şeklinde satıyor. Ancak benim gibi motordan anlamayan bu büyüklüğü ilk başta ''rahatlık, konfor'' sanıyor. Oysa motor gerçekten o gövdeye yetersiz geliyor. Ben motoru ilk aldığımda iş-ev arası olarak düşündüğüm için, çok yol yapma hevesim yoktu. Ancak gerçekten artık farklı bir şeye evrildi durum. Binmeyi ben kendim de istiyorum.

Son karar olarak, motoru satıp en azından eğer bulabilirsem temiz ikinci el 250, yada sıfır 125-150 bir şeye geçme kararı aldım. Özellikle 1. sayfadaki abilerin kamp muhabbetinden sonra canım çekmedi de değil şimdi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler