Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Musatti Marka Motosiklet Üreticisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muratti içen Musa isimli birisi kurmuş gibi bir izlenim veriyor.

Motorların sağlamlıgına vs. hiçbir yorum yapamam, ancak dıştan görünüşleri mükemmel. Harley'den vs. birebir almışlar gibi(!) resmen.

Fiyat olarak da yüksek bir tutar; pazara yeni girmiş yerli bir cruiser üreticisi kar olayını minimuma indirmesi gerekirdi.

Fuarda dikkat çekmiş baya.

https://musattimotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Scooter modelleri Arora ile aynı neredeyse hatta Adv 150 modeli bildiğimiz Arora Beatrix , zaten hiç biri o markanın değil ithal ediyorlar ama biraz komik geldi . En üstteki model 25 beygir ve 235 kilo baya bir ıkınacak gibi duruyor...

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Piyasa sebze çorbasına döndü.. Alacaklara taksit cazibesi sıfır cazibesi... Çöplük, başka birşey değil.
    espresso ve stubborn bunu beğendiler.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasa sebze çorbasına döndü.. Alacaklara taksit cazibesi sıfır cazibesi... Çöplük, başka birşey değil.
    Bunlar binmek için değildir kanımca 235 kg, 250 cc zira.
    Dark Pow modeli 50 yaş üstü ihtiyarlar için bahçeye koyup silip parlatacak hayal kurucak.
    Ah ulan şimde 20 yaş geç olacaktım diye
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Girişimcilik güzel şey de, RKS bayisi iken Maserati fontlarıyla Maserati benzeri isim ve İtalyan bayrağı kullanıp böyle bir site yapan firmaya benim güvenmem pek kolay değil.
    Kimiz neciyiz motosiklete nereden girdik bir hikaye dahi doğru olmasa bile bir şey anlatırdı. Bünyesinde dedikleri Altın Grup'a ait müthiş bir web sitesi var, ona bakınca durum daha da netleşiyor zaten.

https://altingrup.com/https://altingrup.com/
    espresso ve gurucuk bunu beğendiler.

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Ben bu insanları hiç anlamıyorum ya da bu insanların bildiği ve benim bilmediğim bir durum var. 340 bin tl’ye 250 cc 200 küsür kilo motosikletle piyasaya girmek ölü doğan bir garip hamle gibi geliyor. Rr da da pilder adında benzer bir model çıkmıştı, arka tekeri 300 v çift silindir ama 125 cc…sonra 250 liğini getirdiler falan. Misal şu güzel görselli makineler 600-800 cc aralığında ve yine 300-350 bin bandında olsa gerçekten akılcı bir girişim diyebilirdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)