Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RS200 Depo kenarı kılcal çatlak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bajaj pulsar rs200
    merhaba arkadaşlar ucuz etin yahnisi midir bilmem ama deponun yanında ufak bir kılcal çatlak oldu sizce bunu garantiye bildirmeli miyim ? ve sonuç alınabilir mi? hiç bir şekilde darbe almadı fotoğrafı yok su an elimde ama 2.5 -3 cm boyunda tankın kenarında direkt. fikirlerinizi bekliyorum ve benim kendi bir hatamla da olmus olabilir mi sizce

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Boya çatlağı ise önemli değil, garantiyle uğraşmaya değmez ama sac çatlamışsa acilen bildirmelisiniz.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Deponun üstündeki plastikten değil direk içindeki ana depodan bahsediyorsunuz değil mi?

Plastik titreşimden oluyor, garantiden düzeltmiyorlar diye biliyorum ancak ana depo ise direk bildirin garantiden değiştirmeleri gerekir.

zaten onlar sürekli olan şeyleri biliyorlar, kullanıcı hatası mı bajajın haltın mı anlıyorlar hemen

Motosikleti
    bajaj pulsar rs200
    hayır hocam deponun üstündeki plastikten bahsediyorum. Sonuçta bunun ne boyuta varacağını bilemiyorum yarın satmaya çalışırken sorun yaşar mıyım yaşamaz mıyım diye tecrübeli insanlara sormak istedim

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı mr10ur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır hocam deponun üstündeki plastikten bahsediyorum. Sonuçta bunun ne boyuta varacağını bilemiyorum yarın satmaya çalışırken sorun yaşar mıyım yaşamaz mıyım diye tecrübeli insanlara sormak istedim
    İkinci bir darbe yemediği sürece bir sıkıntı olmaz. Alan da zaten ikinci el alacağından çok önemseyeceğini sanmıyorum. Tutup da satış iptal olmaz. Fiyat düşürmeye değecek bir durumda değil. Nazarlık deyin geçin.
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Garantiye bildirmemek için nasıl bir sebep olabilir ki? Yaparlar, reddederler ayrı konu da; çok uzağında değilse motoru götürmek göstermek sana çok zulüm olmayacaksa bildir tabii ki.

Motosikleti
    bajaj pulsar rs200
    hocam sesle ilgili filan götürmüştüm.Neyi göstersek o kronik bu kronik :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garantiye bildirmemek için nasıl bir sebep olabilir ki? Yaparlar, reddederler ayrı konu da; çok uzağında değilse motoru götürmek göstermek sana çok zulüm olmayacaksa bildir tabii ki.

BoraKara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scrambler
    Hint, Çin, Tayvan malı motosikletlerin durumunu gördükçe inanın üzülüyorum. Genç arkadaşların hevesleri kırılıyor, maddi manevi yıpranıyorlar.
    Daha düşük hacim alın, gerekirse tarzınız olmayan modeli alın, scooter alın, ne alırsanız alın Japon olsun deyince linç geliyor malesef. Oysa niyetim kimsenin üzülmemesi, sorunla ugrasmadan Motosiklete binebilmesi.

Gecmis olsun çok.
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Nazarlık olsun boş verin, bu kadar ufak bir problem sizi endişelendirmesin. Satarken de alıcı adayı tiri viri yapıyorsa şey ettirsin gitsin kendine başka motor bulsun.

Baris411 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS125 (2024)
    Grenaj çatlağıysa eğer garanti ilgilenmiyor diye biliyorum. Eski yeni farketmez çoğu Pulsar'da yaşanmışlığı var bu olayın, sebebini ben de çözemedim

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı mr10ur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

Kronik ne demek?
    Kronik diyip garantiye sokmamaya mı başladılar?
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı Baris411 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grenaj çatlağıysa eğer garanti ilgilenmiyor diye biliyorum. Eski yeni farketmez çoğu Pulsar'da yaşanmışlığı var bu olayın, sebebini ben de çözemedim
    Tek sebebi titreşim. Zangır zangır titriyor motor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)