Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Rkn 530 Adv hk.(tavsiye edermisiniz?)

Motovento
    REKLAM ALANI
    jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Cümleten selamlar. Bu motor hakkında pek çok kötü yorum gördüm. An itibariyle fuardayım ve fiyatı çok ilgimi çekti. Çantasız 225 bin tl. Çantalı 235. Karta taksitte yapıyorlar. Şuan tam olarak böyle bir adv motor bakıyorum fiyatlar uçuk.çin olmayan bir tek himalayan yakaladım uygun fiyata ama karta taksit yok. Aklım buna gidip geliyor. Benelli uçmuş voge desen 400k diyor. Rks filan emsallerinde tüm çinlliler 350k ve üzeri fiyat. Motordan çok özellik beklemem de aşırı dandik mi acaba. Plastikleri filan kötü bu arada kafam iyice karıştı. Yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Sarı sitede 2023 modele 450 bin yazılan model mi bu? Nasıl bu kadar fark olabilir?

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Yanlışın olmasın 325.000 falandır. Sarı sitede 2. el 345.000 ten aşağı yok.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

Motosikleti
    Kymco AK550
    bu firmanın kafası çok karışık. 200'le 400 arasında bir fiyata satmaya çalışıyor aynı motoru. uzun süre sarı sitede anasayfada reklam vererek satmaya çalıştılar uygun bir fiyata. geçen gün instagramda 400 küsüre satmaya çalıştıklarını gördüm. normalde çinlilere kötü gözle bakmıyorum ama bu firna hiç güven vermiyor. 225'e alınabilir eğer taksit de yapıyorlarsa.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    eğer sana yanlış model fiyatı vermedilerse hemen al. hatta pazarlık yap çantaların fiyatını da düşürmeye çalış
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Motosikleti
    TVS RAİDER 125İ
    rks trv 242 mi ne vardı bir ara 1 sene sattılar gitti. Alanlara geçmiş olsun.
    yavru nc750 gibiydi

Motosikleti
    MT 03 (660)
    Getiren firma biraz kurumsallıktan uzak açıkçası. 225 olduğunu 5 kere sormuşumdur benimle birlikte bakanlar da şaşkınlardı. Anladığım kadarıyla sanal ortamda yüksek rakam yazıp fuarda satış şovu yapmayı hedeflediler. Açıkçası himalayan almaya niyetlendim kart geçmiyor dedikleri için çinlilere yönelmek zorunda kaldım. Yeni gelen 450mt zaten daha akıbeti hiç birşeyi belli değil. Ne diyosunuz 235 full aksesuar si farlı çantalı camlı filan alınır mı sizce?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Adamlar gaga olayına bambaşka bir boyut kazandırmışlar.

Cyan, espresso, mertowski ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MT 03 (660)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar gaga olayına bambaşka bir boyut kazandırmışlar.

https://i.hizliresim.com/oi5ia74.JPG
    Tommy amca bari sen birşey söyle. Bu rakamlar bana epey düşük geldi. Ben işin sadece yolda kalırmıyım sürekli servise gidermiyim boyutundayım. Önür türlü satar satmaz çok önemli değil. Sence alınır mı 235 e çantalı ? Acaba distribütör kaçacak mı son malları satıp

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı jacob34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tommy amca bari sen birşey söyle. Bu rakamlar bana epey düşük geldi. Ben işin sadece yolda kalırmıyım sürekli servise gidermiyim boyutundayım. Önür türlü satar satmaz çok önemli değil. Sence alınır mı 235 e çantalı ? Acaba distribütör kaçacak mı son malları satıp
    Şekil şukul güzel de almak bana yine de biraz riskli gibi geliyor. Sen beğenmiş, sevmişsen 235.000 TL fiyat ve karta taksit imkanı senin için uygunsa düşünme, al, geç. Bunlar Çin menşeili makineler, elbet Aliexpress'te iğneden ipliğe her parçası vardır.

Motosikleti
    MT 03 (660)
    Şekil şukul güzel de almak bana yine de biraz riskli gibi geliyor. Sen beğenmiş, sevmişsen 235.000 TL fiyat ve karta taksit imkanı senin için uygunsa düşünme, al, geç. Bunlar Çin menşeili makineler, elbet Aliexpress'te iğneden ipliğe her parçası vardır.
    Doğru diyosun valla. Blok sağlam gerisi en kötü dediğin gibi bekleriz parçayı. Sıfır motor ne olsa 2 sene götürür diye düşünüyorum. Fikirlerin için teşekkür ederim. Mat siyahına yazılcam gibi duruyor

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Doğru diyosun valla. Blok sağlam gerisi en kötü dediğin gibi bekleriz parçayı. Sıfır motor ne olsa 2 sene götürür diye düşünüyorum. Fikirlerin için teşekkür ederim. Mat siyahına yazılcam gibi duruyor
    Mat siyah kiri çok gösterir ve de çok kolay çizilir aman dikkat

Motosikleti
    MT 03 (660)
    Mat siyah kiri çok gösterir ve de çok kolay çizilir aman dikkat
    Bir renk söyle tommy amca konuyu kapatalım o zaman
    Yyd42 bunu beğendi.

abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Adam Wakizaki'ci. Yeşil der

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Zevkler ve renkler tartışılmaz ama kırmızısı çok güzel duruyor. Sen kırmızı olanı alınca, ortama gir, ne kadar nisa taifesinden arkadaş varsa hepsi üzerine sazan gibi atlayacak.

espresso, ofonazi ve arican bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Kırmızı olsun 10 kuruş fazla olsun diye bir söz var. Kırmızı iyidir.

hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Eğer cidden 235 TL ise ben kaçırmazdım. Riskse risk, yarı fiyatına geliyor neredeyse. Üstelik bu motor da tahminimce hergün yeni eklenen 500 lük lerin kopyası. Benelli Trk, Jawa, Voge, Arora vs klon gibiler. Trim parçaları bilmem ama motor aynı gibi, 47 bg lik 500, illaki uyar. 140 a cf moto, 170-180 e pcx satılıyor. Risk alınabilecek bir fiyat. Sadece çanta kombinasyonu 15-20 eder.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Motor bloğu ve egzoz direkt CB 500 serisi.
    O fiyata alıp, yedek parça olarak mı kullansak

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Benim tercihim 222ye d400ug alıp 12-13 lirayada çanta seti taktırıp kullanmak olurdu en azından satan bayii’yi 1 hafta sonra yerinde bulabilirmiyim diye düşünmem

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:29 ----------

Kendiniz demişsiniz kurumsallıktsn uzak,kafasına göre fiyat çekiyor diye bence anlamsız bi tercih

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    büyüük kumar.şu an piyasa hakim olmuş çin markaları bile satarken ağır zarar ettirirken adı sanı belli olmayan bilinmeyen neydi belirsiz bir makinaya bu kadar para bağlamak kumar.aslında bağlanır bağlanmaz değil ama ben bu motoru 7 8 sene sürecem diyorsan al kullan.2 3 seneye satarım diyorsan hiç bulaşma.kaldıki acele etme cf moto 450 uzun bacaklı modeli geldi git onu araştır yada himalayan falan daha alınabilir derecede ona yürü.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)