Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Rkn 530 Adv hk.(tavsiye edermisiniz?)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CRF 250
    Ben almazdım, alacak tüm yakınlarımıda uzak tutar almaktan vazgecirirdim. 30 koysan CRF 250 Rally alırsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    başlıktan direk modeli aratınca sahibindendeki ilana geldim, 450.000 tl yi görünce hass**** be rıfat abi diyip kapattım,
    sonra mesajı okuyunca 225.000 tl ye fiyat verdiklerini duydum,
    web sitesindeki fiyat listesi sayfası:
    bayaa enteresan bir kumar aslında.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bugün standda bu motoru inceledim, fena durmuyordu. Fuar görevlisi sarışın kız yanıma gelip destek olup olamayacağını sordu. Ben de muhabbet uzasın diye sordum da sordum. Sonra ismimi yazdırdım alacakmışım gibi. Bir kaç güne ararlarsa "ne yaptınız alıyor musunuz?" diye o zaman mecburen kıvırıp yalan söyleyeceğiz.
    freasy ve espresso bunu beğendiler.

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyüük kumar.şu an piyasa hakim olmuş çin markaları bile satarken ağır zarar ettirirken adı sanı belli olmayan bilinmeyen neydi belirsiz bir makinaya bu kadar para bağlamak kumar.aslında bağlanır bağlanmaz değil ama ben bu motoru 7 8 sene sürecem diyorsan al kullan.2 3 seneye satarım diyorsan hiç bulaşma.kaldıki acele etme cf moto 450 uzun bacaklı modeli geldi git onu araştır yada himalayan falan daha alınabilir derecede ona yürü.
    Zaten 450mt için gittim fuara, ancak tahmini 325 bin tl fiyat olacak ve belli değil ne zaman gelceği hiç belli değil.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün standda bu motoru inceledim, fena durmuyordu. Fuar görevlisi sarışın kız yanıma gelip destek olup olamayacağını sordu. Ben de muhabbet uzasın diye sordum da sordum. Sonra ismimi yazdırdım alacakmışım gibi. Bir kaç güne ararlarsa "ne yaptınız alıyor musunuz?" diye o zaman mecburen kıvırıp yalan söyleyeceğiz.
    Fiyatı sorabildin mi abi.
    Bu arada yarın nasipse kırmızıya kapora veriyorum.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı jacob34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı sorabildin mi abi.
    Bu arada yarın nasipse kırmızıya kapora veriyorum.
    Bana da 225 mi 235 mi öyle bir fiyat verdiler. Ben de ilanlardaki satış fiyatı hakkında bilgileri olup olmadığını sordum. Bilgileri varmış ve bu kampanyanın fuara özel olduğunu söylediler. Kaparo veriyorsan hatırlı olsun, artık motorun eksisini artısını sen bizlere anlatırsın.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    500 cc motosiklet için fiyat çok güzel demekki neymiş 400k yerine 235k ya verince bile para kazanılıyor muş

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Ben kapora verdim. Ve 100 kişinin üzerinde bugün kapora gönderen vardı.
    Ya dolandirildik ya da iyi bi kumar oynadık. Hiçbir fikrim yok acikcasi
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    CL-X 700 Sport
    Avcılar da motosiklet tamiri ve alım satım ile uğraşan bir arkadaşım var bu markadan da satıyor bayağı bir pr çalışması yapıyor Fiyat olarak değişkenlik olması benimde dikkatimi çekmişti.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Nine'T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avcılar da motosiklet tamiri ve alım satım ile uğraşan bir arkadaşım var bu markadan da satıyor bayağı bir pr çalışması yapıyor Fiyat olarak değişkenlik olması benimde dikkatimi çekmişti.
    Gk Motors ise fuarda geldi yanıma, kendini tanıttı, kartvizitini verdi. Test etmek istersem destek olabileceğini söyledi. Bende olumlu bir intiba bıraktı.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Alıntı ugrcnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rks trv 242 mi ne vardı bir ara 1 sene sattılar gitti. Alanlara geçmiş olsun.
    yavru nc750 gibiydi
    ben almıştım. silindi piyasadan. rks gibi markalar 1 sene getiriyor bilemedin 2 yıl. sonra bizde de yok ki diyip uzuyorlar. rks den motosiklet alınmaz.

trv242 ye gelince: mini nc idi. çok güzel motosikletti. ama arkasında durmayan bir distribütörle yine mahvettiler herşeyi. rt250 ile aynı sonu paylaştı.

Motosikleti
    CL-X 700 Sport
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gk Motors ise fuarda geldi yanıma, kendini tanıttı, kartvizitini verdi. Test etmek istersem destek olabileceğini söyledi. Bende olumlu bir intiba bıraktı.
    Evet abi ta kendisi
    tommygun bunu beğendi.

aldınmı bilmiyorum ama gerekirse kaporanı yak kesinlikle bulaşmaa dost tavsiyesi ileride çok dua edersin

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Kırmızısı güzelmiş.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)