Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MTS - MT KASK BENZERLİĞİ

Motovento
    REKLAM ALANI

MT ile MTS kask isim benzerliği yüzünden fark edilmeden MT yerine MTS alan insanlarla dolu. Bende yeterince bilgi sahibi olmadığım için sizlerin konu hakkında bilgilerinizi paylaşmanızı rica edeceğim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco AK550
    mt ve mts benziyor gerçekten. konu ile ilgili paylaşabileceğim bilgi bu. ben karıştırmam ama yine de.

Motosikleti
    Bajaj 150 NS Pulsar
    Mt blade kaskım dot ve Ece sertifikalı. Sharptan 4 yıldız almış durumda. Mts ise sadece Ece sertifikası var diye biliyorum

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    at izinin it izine karıştığı şu günlerde ekipmanlarda marka çeşidi arttı. rekabet var. insanlar şaşkın. Hep dış güçler...

Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    at izinin it izine karıştığı şu günlerde ekipmanlarda marka çeşidi arttı. rekabet var. insanlar şaşkın. Hep dış güçler...
    :D güzel yorum

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GemmaGustavo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt blade kaskım dot ve Ece sertifikalı. Sharptan 4 yıldız almış durumda. Mts ise sadece Ece sertifikası var diye biliyorum
    bende mt blade var sanıyordum dün baktım mts blade imiş. mt'nin kendi blade'i mi var?

Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

TheGokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Bildiğim kadarıyla mts, mt nin çakması. Herhangi bi sharp testi yok diye biliyorum mts de.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)