Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask Tavsiyesi 14-17K Arası

Motovento
    REKLAM ALANI
    denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Merhabalar,mevcut kaskım 4. Senesini doldurdu en az 10 kere de düşürdüm.Her yeri çizik dolu vizör ü çizik içinde,vizörü tutan kısımlardan biri kırıldı vb. sorunlar var.Değiştirmek istiyorum tavsiyelere açığım aklımda scorpion r1 veya 1400exo var.Bu modelleri kullanan kişiler varsa tavsiye alabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,mevcut kaskım 4. Senesini doldurdu en az 10 kere de düşürdüm.Her yeri çizik dolu vizör ü çizik içinde,vizörü tutan kısımlardan biri kırıldı vb. sorunlar var.Değiştirmek istiyorum tavsiyelere açığım aklımda scorpion r1 veya 1400exo var.Bu modelleri kullanan kişiler varsa tavsiye alabilirim.
    Deniz Sen Kaş'da mı yaşıyorsun?
    denizz1 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj 150 NS Pulsar
    Bende Hollanda dan getirteceğim. Agv pista gp rr Carbon düşünüyorum. Buradaki agv k6s fiyatına alacağım büyük ihtimal. Hjc rpha da düşünüyordum ancak rüzgar sesi yüzünden tavsiye etmediler

Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deniz Sen Kaş'da mı yaşıyorsun?
    Evet hocam,9 ay Kaş-3 ay İstanbul şeklinde devam ediyorum.İstanbuldayım ancak Salı günü kaşa temelli dönüş yapmış olacağım,biliyorsunuz sezon yaklaşıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

Alıntı GemmaGustavo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Hollanda dan getirteceğim. Agv pista gp rr Carbon düşünüyorum. Buradaki agv k6s fiyatına alacağım büyük ihtimal. Hjc rpha da düşünüyordum ancak rüzgar sesi yüzünden tavsiye etmediler
    Rpha11 de gözüm var ama bakalım,yarın Hasanpaşa’ya gidip rpha11 ve scorpion serisini deneyip karar vereceğim.Haftaiçi uzun yola çıkmadan halletmiş olmak istiyorum.
    Levent bunu beğendi.

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    ikisi de çok güzel.bende hx1 var mükemmel sessiz hafif ergonomik konforlu.amerikada pist yarıslarında tavsiye edilen marka scorpion.hx1 dısında ona benzeyen covert fx var.her ikisi de yeni dizayn.mt ve scorpiondan baska kask kullanmadım baska marka tavsiye veremem.covert fx ve hx1 retro geciyor.
    r1 ve exo 1400 sport
    denizz1 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    20k ya kadar şiddetle rpha 11 tavsiye ediyorum.hatta rpha 12 geldi sanırım satılıyor almışken direk rpha 12 alırsan çok daha iyi olur.sessiz hafif kaliteli aerodinamik içinden buğu ve siyah cam çıkmasıda cabası

Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Bugün maalesef hava yağmurlu olduğu için gidemedim hasanpaşa’ya yağmur çamurda kask işiyle uğraşmayayım diye yarın bi sıkıntı olmazsa gideceğim bakalım hjc’yi gerçekten seviyorum,zaten şuanki kaskımda hjc cs15 ama biraz daha farklı bişeyler denesem mi diye düşünüyordum.Peki sizce 3-4 daha ekleyip schuberth s3 almak daha mantıklı olur mu?

Motosikleti
    bajaj pulsar rs200
    ls2 thunder gp areo kullanıyorum ben gayet hoş ve memnunum. Yanındaki ekstreleri de beni mutlu tek sıkıntısı şu eğer kamera takacaksanız ön tarafta havalandırmaları olduğu için eski ilkel yöntemle yapmanıza engel oluyor ya kaskın yanlarına takacaksın o da açı ve estetik anlamda sıfır ya da 3d yazıcı ile üretilmiş bir parça alacaksınız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)