Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ön maşada leke nasıl çıkar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motoru yeni aldım satan arkadaş yıkamacıya vermiş teslim etmeden önce. Maşa da lekeler var ne kadar temizlik ürünü kullansam da silsem de kuruyunca gene beliriyor tavsiye ettiğiniz temizleyici var mıdır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kostik lekesiyse zor, çıkmayabilir. Yine de şansınızı bir metal parlatıcıyla deneyin derim ben.
    espresso bunu beğendi.

Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    FormulaX markasının XCP One diye bir ürünü var, kostik lekelerini çıkarttığını öne sürüyorlar. Denemedim.

Bir de Tetrosyl T-Cut diye bir ürün var, çevremde deneyip memnun kalan çok kişi gördüm. Ben denemedim.

Bu lekeler kostik mi ondan emin değilim yalnız. Belki sadece bir Metal Polish ürünüyle temizlenebilir gibi. Bunlar haricidne WD40 denediniz mi?
    espresso bunu beğendi.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Murat1064 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru yeni aldım satan arkadaş yıkamacıya vermiş teslim etmeden önce. Maşa da lekeler var ne kadar temizlik ürünü kullansam da silsem de kuruyunca gene beliriyor tavsiye ettiğiniz temizleyici var mıdır
    https://i.hizliresim.com/o2l80ul.jpg
    Bu Bajaj'ın satıcıları bu kadar mı ne sattıklarından habersizler? Motosiklet'in kostik içeren detarjanla yıkanmayacağını bilmiyorsa yapmasın bu işi.

Yine kaşam akşam sinirlendim. Kesin umurunda değildir, yıkattık ya deyip iyilik yaptığını düşünüyordur bir de, böylesine lafla anlatılmaz malesef böyle insanlarla aynı yeryüzünde yaşıyoruz.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Motosikletinizdeki bu lekeler kostik lekesi. Maalesef çıkarmak oldukça güç. Sıfır aldıysanız başka bir motorla değişimini isteyin. Özellikle ön maşada kullanılan malzemelerde anında reaksiyon yaratır bu kostikli ürünler.
    espresso ve mertowski bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler