Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CC yükseltme tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yuki ZN250T
    Merhabalar. Motosikletimi değiştireceğim. 250'lik skuterim var bi tane. Aklımdaki motor 650F'di aslında fakat korkmuyor da değilim, 250'ye kıyasla yüksek CC makina sonuçta. Debriyajlı/vitesli motor sürmeyi biliyorum, tecrübem de var az buçuk fakat dediğim gibi. Forumda bu konuda tecrübe sahibi büyüklerim yorum yapabilir mi, görüşlerinize ihtiyacım var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Araya iyi bir eğitimle bir 10.000 km düşük cc vitesli koyarsanız, ardından 650F'i alıp yine iyi bir eğitimle bence toparlarsınız. Şu anki durumunuzla bence Allah korusun tatsız durumlar yaşamanız çok olası. Başınıza şansa bir iş gelmese bile motora adapte olmanız, iyi sürebilmeniz epey zaman alacaktır.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yuki ZN250T
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araya iyi bir eğitimle bir 10.000 km düşük cc vitesli koyarsanız, ardından 650F'i alıp yine iyi bir eğitimle bence toparlarsınız. Şu anki durumunuzla bence Allah korusun tatsız durumlar yaşamanız çok olası. Başınıza şansa bir iş gelmese bile motora adapte olmanız, iyi sürebilmeniz epey zaman alacaktır.
    Yanitiniz icin cok teşekkür ederim. Dusuk CC oneriniz var mi acaba?

Motosikleti
    23" Triumph Trident 660
    Ben de 250 ve 300cc deneyimim ardından bana artık yetmeyeceğini düşünerek Trident 660 aldım.
    A ehliyetim olmadığı için şu an eğitim aşamasındayım. Kısmetse Mart ortasındaki sınava yetişicez.

Önerim bütçeniz dahilindeyse bu motora bakmanız yönünde olur

Motosikleti
    Yuki ZN250T
    Alıntı kAAN84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 250 ve 300cc deneyimim ardından bana artık yetmeyeceğini düşünerek Trident 660 aldım.
    A ehliyetim olmadığı için şu an eğitim aşamasındayım. Kısmetse Mart ortasındaki sınava yetişicez.

Önerim bütçeniz dahilindeyse bu motora bakmanız yönünde olur
    Butcem dahilinde hocam, degerlendirecegim tesekkur ederim. Sizin var mi tecrube icin 250lik oneriniz?

Motosikleti
    23" Triumph Trident 660
    Alıntı vFurky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Butcem dahilinde hocam, degerlendirecegim tesekkur ederim. Sizin var mi tecrube icin 250lik oneriniz?
    Vitesli tecrübem olmadığı için bişey diyemem. Kullanıcılardan yorum almak daha iyi olur.
    Sccoter derseniz öneri çok

Motosikleti
    Yuki ZN250T
    Alıntı kAAN84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vitesli tecrübem olmadığı için bişey diyemem. Kullanıcılardan yorum almak daha iyi olur.
    Sccoter derseniz öneri çok
    Yanitiniz icin teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)