Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Elcik ısıtma yüzünden akü biter mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Ritmica 100
    Selam gençler, mondial ritmica 100 motorum var yaklaşık 1 ay önce elcik ısıtma taktırdım ama aküyü değiştirmedim. Geçen gün marş yemedi mecbur ayak marşıyla çalıştırmak zorunda kaldım. Bugün ise ayak marşı da işe yaramadı. Ön far çok az, stoplar ise hiç yanmıyor. Sanki akü sonuna kadar bitmiş gibi. Sizce aküyü değişmeli miyim değişirsem ne almalıyım yoksa elcik ısıtmayı mı çıkarmalı mıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Küçük motorların statorları fazla elektrik üretmez far ile birlikte elcik isitma calistiginda sarj edemiyor olabilir fakat ölçmeden hic bir sey anlasilmaz test etmek lazim. Tüm bunlarin yanisira aküyü degisince çözülebilirde

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    elcik ısıtmayı bırak 1 tane pirinç kadar led bile aküyü afrika 1000 tenere 660 transalp 650 bitiriyor her 3 motorda da farklı zamanlar da kampta yolda kalındı bu motorın bile aküyü yiyip bitiriyorsa 150 cc nin aküyü çok değil birkaç saat içinde marş basmayacak kadar yer
    kendi motosikletimde 4 tane sis farı var uzun yol hariç yakmıyorum çünkü çektiği enerjiyi aküye geri koyması kolay olmuyor sonra en ufak soğuk hava da marş basmıyor
    zihnigonen ve Blaxklion bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler