Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125CC Alınabilecek Motor önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba, 100-110bin Tl bütçem bulunmakta 125cc alınabilecek motor öneriniz nedir?

Pulsar NS 125 almayı düşündüm. Yuki Gp2 görünüş olarak çok hoşuma gitti ancak QJ ve YUKİ vb. markalarında parça sıkıntısı ve satış konusunda sıkıntı çekeceğimi belirttiler.

Nmax 125 / pcx 125 çok öneriliyor. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyisi mi hepsinden birer tane al.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Pulsar ns 125 den Nmax 125 e.

Yuki gp2 den pcx 125 e ne alaka?

Pulsar NS 125 ile Yuki GP 2 veya Nmax ile pcx arasında kalsanız anlayacağım.

Hiç ciddi alıcı profili oluşturmuyorsunuz.

İyi ki araya bir iki bisiklet modeli de koymamışsınız.
    DickName ve fenna bunu beğendiler.

berkeusta01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125i
    Al yamaha ya da pcx kafan rahat olsun oydu buydu demezsin satacagın zaman da hemen elden çıkar
    fenna bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Liste fiyatından bulabilirseniz o paraya yeni Honda Cb 125F de alabilirsiniz. Hem yedek parça ve servis sıkıntısı yaşamazsınız hem de klasik Honda sorunsuzluğunu deneyimlersiniz.
    fenna bunu beğendi.

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar ns 125 den Nmax 125 e.

Yuki gp2 den pcx 125 e ne alaka?

Pulsar NS 125 ile Yuki GP 2 veya Nmax ile pcx arasında kalsanız anlayacağım.

Hiç ciddi alıcı profili oluşturmuyorsunuz.

İyi ki araya bir iki bisiklet modeli de koymamışsınız.

Çok bilgim olmadığı için danışmak istedim. Ancak çevremde herkes farklı birşey söylüyor. o kötü bu iyi bak pişman olursun vs vs.
    O kadar kafam karıştı ki sanırım kendi kafama uyan motoru alıp kendim deneyimlemem daha mantıklı...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı fenna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok bilgim olmadığı için danışmak istedim. Ancak çevremde herkes farklı birşey söylüyor. o kötü bu iyi bak pişman olursun vs vs.
    O kadar kafam karıştı ki sanırım kendi kafama uyan motoru alıp kendim deneyimlemem daha mantıklı...
    Kafanız karışacaktır, çok normal. Ben 2016'da 2. dönemimde ilk motorumu alırken Cbf mi Ybr mi Apache mi derken sıfır Rks Titanic S almıştım, en kötü 10-15000 km gider demiştim. Sizin de alacağınız motor muhtemelen geçiş motoru olacak, bir kaç ay sonra satıp daha kuvvetli bir şeyler bakacaksınız. O yüzden bence ince eleyip sık dokumayın, denk getirdiğinizi satın alın.
    fenna bunu beğendi.

Alıntı berkeusta01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al yamaha ya da pcx kafan rahat olsun oydu buydu demezsin satacagın zaman da hemen elden çıkar
    Öneri için teşekkürler. nmax ya da pcx almak sanırım en mantıklısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:04 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafanız karışacaktır, çok normal. Ben 2016'da 2. dönemimde ilk motorumu alırken Cbf mi Ybr mi Apache mi derken sıfır Rks Titanic S almıştım, en kötü 10-15000 km gider demiştim. Sizin de alacağınız motor muhtemelen geçiş motoru olacak, bir kaç ay sonra satıp daha kuvvetli bir şeyler bakacaksınız. O yüzden bence ince eleyip sık dokumayın, denk getirdiğinizi satın alın.
    Önerileriniz için teşekkürler. CB 125F ve honda marka motorlara göz gezdireceğim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)