Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

125cc motor için çanta önerileri bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS RAİDER 125İ
    teşekkür ederim hocam.(çantam geldi. Bu kadar sağlam bir şey beklemiyordum şahsen. sl45 aldım.1800tl)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS RAİDER 125İ
    Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında camın kendisi kadar bağlantı aparatları da önemli. Apache RTR200 de kullanmak için GP kompozit dominar cami almıştım ama bağlantı elemanlarının şekli daha uygun olacağını düşünerek aynı camın Benelli 249s için olan versiyonunu aldım, sadece bağlantı elemanları farklı.
    Yerine tam uymadığı için bağlantı elemanlarına ufak bir ekleme yapmam, uzatmam gerekti ancak henüz boş zaman bulup tamamlayamadım. Aynı camı Raidere montaj yapmayı planlıyorum. Sonuçlandırırsam bilgi eklerim.

Pulsar vb camı takan arkadaşlar da bağlantı demirlerinde ufak tefek şekil değişikliği yaparak uyduruyor bilginiz olsun.
    Efendim cam takabildiniz mi? Pulsar camı aldım. Montaj elemanlarına 2 delik açarsam kolayca olacak. Vakit bulamadım.
    Çanta demiri aldım taktım. Hikayesini yazarım. SL45 Çantasından memnun kaldım. Markete giderken kaskla montu koyuyorum içeride sivil geziyorum. Çıkıncada ekipmanları giyiyorum poşetleri koyuyorum Süper (bu başlık altında açıklayıcı güzel resimli bir özet yazacağım) Önce 2 delik açmam gerek

Alıntı ugrcnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efendim cam takabildiniz mi? Pulsar camı aldım. Montaj elemanlarına 2 delik açarsam kolayca olacak. Vakit bulamadım.
    Çanta demiri aldım taktım. Hikayesini yazarım. SL45 Çantasından memnun kaldım. Markete giderken kaskla montu koyuyorum içeride sivil geziyorum. Çıkıncada ekipmanları giyiyorum poşetleri koyuyorum Süper (bu başlık altında açıklayıcı güzel resimli bir özet yazacağım) Önce 2 delik açmam gerek
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
    Ben montaj bir yana motora binmeye bile zaman bulamıyorum bu aralar.
    ugrcnd bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS RAİDER 125İ
    bende yeni 500km oldum

Motosikleti
    TVS RAİDER 125İ

pulsar camıda aldım fakat takmaya fırsat bulamadım.
    espresso, Ranke ve mertowski bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Motor güzel olmuş. Tam da Trakya'da köfteci turları yapmaya hazır gibi çıkmış fotolarda.

Motosikleti
    TVS RAİDER 125İ
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor güzel olmuş. Tam da Trakya'da köfteci turları yapmaya hazır gibi çıkmış fotolarda.
    Ramazan ayında olmasak Edirne çiğer için yolaçıkacağım.istanbulda balık ekmek.çanakkalede kaşarlı menemen falan öyle gezicem.
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ramazan ayında olmasak Edirne çiğer için yolaçıkacağım.istanbulda balık ekmek.çanakkalede kaşarlı menemen falan öyle gezicem.
    Allah kabul etsin. Çanakkale'de nerede menemen yiyorsunuz? Bu bildiğimiz Samsun işi Çakallı menemeni mi?
    ugrcnd ve espresso bunu beğendiler.

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Az daha gel, İzmir Sarnıç'ta kaymaklı menemen var.

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Şu İstanbul çevresi motosikletle köfte güzergahlarına ve İstanbul'un sürekli motosiklet kullanmaya elverişli havasına çok imreniyorum doğrusu. Havalar ısınsın, ahdim olsun Beyeşehir'e Yaka Manastır da balık yemeye, Afyon da sucuk ekmeğe ve Antalya da Aksu köfte piyazına gideceğim.

Motosikleti
    TVS RAİDER 125İ
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kabul etsin. Çanakkale'de nerede menemen yiyorsunuz? Bu bildiğimiz Samsun işi Çakallı menemeni mi?
    Abi bildiğin menemen. Kaşarlı. Ekmeği bandığın zaman uzayan. Ağzını nasıl açacağını bilemessin ya öyle birşey. Domatesi güzel oluyor Çanakkalenin.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı jonvolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu İstanbul çevresi motosikletle köfte güzergahlarına ve İstanbul'un sürekli motosiklet kullanmaya elverişli havasına çok imreniyorum doğrusu. Havalar ısınsın, ahdim olsun Beyeşehir'e Yaka Manastır da balık yemeye, Afyon da sucuk ekmeğe ve Antalya da Aksu köfte piyazına gideceğim.
    1-2 ay önce Denizli'den yola çıkıp Keçiborlu-Yalvaç-Ereğli üzerinden Mersin'e gitmiştik arabayla. Bu rotada da çok güzel virajlı dağ yolları vardı. Bir de Konya'da sanayide "Gonya tandır pide" diye bir yerde pide yemiştik ki efsaneydi. Bak o pide ve yanındaki turşular için bile Konya'ya gelinir.

https://maps.app.goo.gl/E9Jvay1HY6rt4EML7

Motosikleti
    TVS RAİDER 125İ
    Alıntı mertowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az daha gel, İzmir Sarnıç'ta kaymaklı menemen var.
    Usta anne ,anneanne İzmirliyiz. Yapardı ananem. Hep birşeyleri kendi yapardı. Yanında incir reçeli. Yine bağçedeki ağaçtan.
    Zeytin yapardı, yağını yapardı eski bir makine vardı ağır ağır sıkardı. Hızlı olursa ısıdan yağ yanıp kararıyor.
    Ellerinizden öper 85 küsür yaşlarda.yugoslavya göçmenlerinde. Biberciyiz biz
    mertowski, tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Abi bildiğin menemen. Kaşarlı. Ekmeği bandığın zaman uzayan. Ağzını nasıl açacağını bilemessin ya öyle birşey. Domatesi güzel oluyor Çanakkalenin.
    O zaman amme hizmeti olarak tercih ettiğin mekanın ismini bekliyoruz.

Motosikleti
    TVS RAİDER 125İ
    O zaman amme hizmeti olarak tercih ettiğin mekanın ismini bekliyoruz.
    Abi bulamam şimdi feribottan inince biryerdeydi.5 sene oldu gitmedim. Tost, manemen falan yapan bir dükkandı. Çanakkaleli olan varsa yazsın
    (birşey)turan parkı vardı.lapsekide feribottan inince sağa doğru gidince gitmeden üzgünüm tarif edemem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:04 ----------

memnune cafe ve et ızgara.İnstagram sayfalarını bile bulduım.
    ramazan için 3 menü hazırlıyorlar. 425 tl falan demişler.
    serpme kahvaltı tost falan halen var sanırım. İsim ile devir olmuş olabilir
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Abi bulamam şimdi feribottan inince biryerdeydi.5 sene oldu gitmedim. Tost, manemen falan yapan bir dükkandı. Çanakkaleli olan varsa yazsın
    (birşey)turan parkı vardı.lapsekide feribottan inince sağa doğru gidince gitmeden üzgünüm tarif edemem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:04 ----------

memnune cafe ve et ızgara.İnstagram sayfalarını bile bulduım.
    ramazan için 3 menü hazırlıyorlar. 425 tl falan demişler.
    serpme kahvaltı tost falan halen var sanırım. İsim ile devir olmuş olabilir
    Çanakkale'li deneyimli üyemiz -Black- bizi elbet yönlendirecektir.

Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    1-2 ay önce Denizli'den yola çıkıp Keçiborlu-Yalvaç-Ereğli üzerinden Mersin'e gitmiştik arabayla. Bu rotada da çok güzel virajlı dağ yolları vardı. Bir de Konya'da sanayide "Gonya tandır pide" diye bir yerde pide yemiştik ki efsaneydi. Bak o pide ve yanındaki turşular için bile Konya'ya gelinir.

Motosikleti sizlerinkisi gibi yol motosikletine çevirmem gerekiyor. Scooter ile şehir içi süperiz ya da 100-150 km lik mesafelere git gel fena değiliz lakin uzun yolda daha rahat bir motosiklete ihtiyacım var. Tracer 700, V-strom 650 türü birşeyler almam gerek. Lakin başka şeyler çıkıyor kendi keyfime para harcayamıyorum. Hayırlısı inşaallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Dediğiniz yerde defalarca Tandır böreği yedim. Konya usulü kavurmalı küflü peynirli böreği çok severim. Tandırda börek pişirilince ortasına bıçak ile bir yarık atılır. Ve kenarda erimiş olarak bekletilen tereyağı kepçe ile böreğin içinde dökülür. isteyenlere yanına erimiş tereyağı bandıra bandıra yemeleri için de getirilir. Üzerine tatlı olarak helvalı Tandır böreği yenir. Ama yemekten kalktıktan bir 15 dakika kadar sonra kan lipidlerinin zirveye vurduğunu işaret eden insanın ensesini zonklatan bir his oluşur. Gonya Tandır Evi şiddetle tavsiye edebileceğim bir yerdir.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı jonvolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti sizlerinkisi gibi yol motosikletine çevirmem gerekiyor. Scooter ile şehir içi süperiz ya da 100-150 km lik mesafelere git gel fena değiliz lakin uzun yolda daha rahat bir motosiklete ihtiyacım var. Tracer 700, V-strom 650 türü birşeyler almam gerek. Lakin başka şeyler çıkıyor kendi keyfime para harcayamıyorum. Hayırlısı inşaallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Dediğiniz yerde defalarca Tandır böreği yedim. Konya usulü kavurmalı küflü peynirli böreği çok severim. Tandırda börek pişirilince ortasına bıçak ile bir yarık atılır. Ve kenarda erimiş olarak bekletilen tereyağı kepçe ile böreğin içinde dökülür. isteyenlere yanına erimiş tereyağı bandıra bandıra yemeleri için de getirilir. Üzerine tatlı olarak helvalı Tandır böreği yenir. Ama yemekten kalktıktan bir 15 dakika kadar sonra kan lipidlerinin zirveye vurduğunu işaret eden insanın ensesini zonklatan bir his oluşur. Gonya Tandır Evi şiddetle tavsiye edebileceğim bir yerdir.
    Ben Tomygun ile köfte turuna çıkınca xmax 250 ile çok da geride kalmıyorum. Tabi onlar kadar rahat gitmiyorum ama yine de gidiliyor, sizinki xmax 400, bu güçsüz kalıyor sorunu da fazla yaşatmaz, eldeki motorla da çok güzel gezebilirsiniz yani çekinmeyin, xmax çok rahat olmasa bile en azından yolda bırakmayacak sağlam bir motor.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben Tomygun ile köfte turuna çıkınca xmax 250 ile çok da geride kalmıyorum
    Çok geride kalmamanın nedeni geride kalmayasın diye bizim basmamamız
    mertowski ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Ben Tomygun ile köfte turuna çıkınca xmax 250 ile çok da geride kalmıyorum. Tabi onlar kadar rahat gitmiyorum ama yine de gidiliyor, sizinki xmax 400, bu güçsüz kalıyor sorunu da fazla yaşatmaz, eldeki motorla da çok güzel gezebilirsiniz yani çekinmeyin, xmax çok rahat olmasa bile en azından yolda bırakmayacak sağlam bir motor.
    X max 400 ile ilgili performans olarak bir sıkıntım yok. Hem benim kişisel sırt problemim olunca hem de bu problem scooterdeki oturma şekli ile artınca ben de daha dik oturabileceğim motosikletlere yönelmeye karar verdim. Yoksa 320 km lik virajlı ve dik rampaları olan Antalya Konya yolunda 35 beygirlik motosiklet ile çok seri gidip gelebiliyorum.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)