Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ayak Basma Yeri Boş Olan Scooter Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar arkadaşlar,

Pcx Nmax ikilisini herkes gibi bulamadıktan sonra Sym Jetx 125e yönelmiştim ki şuan ondan da vazgeçtim gibi. İnceleme videolarına göre tipi konforu filan iyi ama ben pazar market alışverişi çok yapan biriyim. Ayakların koyulduğu yere 50cc de bile çok şey sığdırıyorum Fiyatı uçuk olmayacak şekil olarak güzel olan ne albiliriz? Activa 125 95 bine taksitli veriliyor ama tipi hoşuma gitmiyor pek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    TVS Jupiter 125'lerin ayak koyma yeri Dio'lardan falan baya geniş. Çevrende satan bir yer varsa gidip bir bak, üzerine otur. Activa benzeri bir tipi olduğu için belki tipten o da hoşuna gitmeyebilir. Bu motosikletin tamamına kredi kartına vade farksız taksitli satış var.

SYM SYMPHONY 125/200 bakabilirsin.
    Fiddle'ların da orta konsol boş olması lazım.
    Suzuki'de Address var ancak Activa'yı beğenmediğin için onun da tipini beğenmezsin.

Orta konsol boş sukuterlerin aslında tasarım olarak birbirlerinden çok çok ayırt edici bir özelliği yok. 2 çeşit var, biri geniş jantlı Dio, Sym Symphony tarzı. İkincisi Activa tarzı tombullar.

CRF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 L
    Kymco people s 200 ayak koyma yerı boş . çantalı tur camlı elcık koruma ve bildigim kadarı ile 5 yıl garanti ve KK kampanyaları var ve ürün 2022.. abs'li

yada 250 cc istersen kymcoda x town 250 var oda güzel motor bence.

bildigim kadarı ile japanda böyle bir model yok. varsada eski modellerde olabilir.

avrupalıda ise piaggio medley 150 ve 400 cc versiyonlarında ortası boş.
    mertowski bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    valla kullanım olarak baya katılıyorum.ortası dolu olan modeller sadece üzerindekini taşıyor genel olarak hiç bir işe yaramayan scooter tipleri.çok güzel görünüyorlar bunun dışında hep eksi yönlüler.daha yeni aldım jetx bende ama birde elektriikli mondial g5 var ortası boş onun tabi deposuda yok sele altı falan efsane.klima taşıdım onunla jetx e poşet koyacak yer yok o tarz motorların en uygunu en kalitelisi sym jet 14 200 modeli.120 bin tl 0 km fiyatı vardı kredi kartına bölüyorlar vs şiddetle bu para bandında onu tavsiye ederim

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Peugeot ya da bakabilirsin bendeki Tweet 125 ve 200 lük yeni kasası güzel görünüyor ayak koyma yeri dümdüz , 200 lük ön arka abs li ve 16 inç jantlar bozuk zeminde çok konforlu , Sym alt yapısına sahip bu sukuterlerin ikinci elide uygun 2023 model 5000 km lerde satılıklar var sarı sitede..

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    SYM Symphony ST200
    SYM Joyride 300
    Honda Dio
    ayak koyulacak yeri boş olan motorlar. Benim de tercih sebebimdir.
    Muhakkak başkaları da vardır ama benim bildiklerim bu kadar

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Geçen yıl fuarda SYM Symphony 200 modelini görünce aklıma bu durum gelmişti
    Market torbaları gayet güzel taşınabilir duruyor

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    xmax 250 ya da forza'nın önünde market torbası konacak yeri yok ama sele altı bagajı çok geniş, bütün çarşı pazar alışverişi oraya sığar hem kapalı yer, denge de bozmaz.

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    Peugeot Django ve Lambretta V Special

Motosikleti
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xmax 250 ya da forza'nın önünde market torbası konacak yeri yok ama sele altı bagajı çok geniş, bütün çarşı pazar alışverişi oraya sığar hem kapalı yer, denge de bozmaz.
    Xmax için konuşayım, sele altı bagaj geniş ancak motor bloğundan sıcaklık geliyor. Isı ile birlikte çabuk bozulabilecek ürünlerde sorun yaşanabilir.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı mertowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xmax için konuşayım, sele altı bagaj geniş ancak motor bloğundan sıcaklık geliyor. Isı ile birlikte çabuk bozulabilecek ürünlerde sorun yaşanabilir.

Evet, xmax'ın sele altı bagajında ısı yalıtımı yapmamışlar, ben bozulabilecek şeyleri özellikle ön tarafa değil bagajın arka tarafına doğru koyuyorum bu yüzden. Forza'da durum daha iyi sanırım, onlarda sele altı daha az ısınıyormuş.
    Yeni kasa xmax'larda bu durum düzelmiştir diye tahmin ediyordum ama maliyeti arttırmamak için görünmeyen yerlerdeki ısı yalıtımı gibi şeyleri sallamış herhalde yamaha.

Motosikleti
    Daha önce kullanmış olduğum 2015 modelde ve şuan kullanmakta olduğum 2018 modelde de durumlar aynı. Sele altı bagaj fırından hallice. Herhangi bir iyileştirme yapılmamış. 2023 kasa için bilgim yok.
    espresso bunu beğendi.

4strings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tipi retro, tasarımı hoş, ayak basma yerleri düz Lambretta modellerine de bakabilirsiniz.

Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    honda dio dan uzak dur oturuş pozisyonu ve amortisörler çok berbat
    yakıt sağlamlık yedek parça 2.el güzel temiz güzel bir alpha buabilirsen o daha iyi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)