Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Cb125F in varken baska bir commuter almak ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı

Allahinizdan bulun modundayim bende sodurlu88

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Drift L CBS
    Alıntı Demli Çay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Monkey var 168.000
    Yamaha xsr125 var 178.000
    Duke 125 in fiyatini zaten yazdim

Siz teknoloji yenilik diyosunuz, cagdisi diyorsnuz ama bence bu motorun olayini pek anlamamisiniz.neyse..
    morotunu olayı ne peki? abs yok abicim motorda. ayrıca evet teknoloji yeniliktir. sizce yenilik ne bi de size sormak lazım. abs dediğimiz şey güvenliktir her zaman kurtarmaz orası ayrı mesele. ha yok benim canımın kıymeti yok abs olmasın 3 kuruş ucuz olsun diyorsanız haklısınız. şuan benim kullandığım motorda da abs yok. diyeceksin ki madem o kadar önemsiyorsun neden aldın? çünkü param yok. abs yi bu kadar küçümsemeniz yeni başlayacak arkadaşlar için kötü bir tecrübeye sebep olabilir. en az 2 kere abs olmadığı için sıkıntıya giriyorum çok şükür daha büyük bir kaza yapmadım. umarım hiç birimiz yapmayız ama bu kadar savunduğunuz motorun fiyatı dışında herhangi bir extrası olduğunu düşünmüyorum ha honda kalitesi de var da siz zaten bundan bahsetmemişsiniz. Size cb125f ile başarılar diliyorum.
    Gemileri yak kaptan. Sana da motor alalım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı motorine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    morotunu olayı ne peki? abs yok abicim motorda. ayrıca evet teknoloji yeniliktir. sizce yenilik ne bi de size sormak lazım. abs dediğimiz şey güvenliktir her zaman kurtarmaz orası ayrı mesele. ha yok benim canımın kıymeti yok abs olmasın 3 kuruş ucuz olsun diyorsanız haklısınız. şuan benim kullandığım motorda da abs yok. diyeceksin ki madem o kadar önemsiyorsun neden aldın? çünkü param yok. abs yi bu kadar küçümsemeniz yeni başlayacak arkadaşlar için kötü bir tecrübeye sebep olabilir. en az 2 kere abs olmadığı için sıkıntıya giriyorum çok şükür daha büyük bir kaza yapmadım. umarım hiç birimiz yapmayız ama bu kadar savunduğunuz motorun fiyatı dışında herhangi bir extrası olduğunu düşünmüyorum ha honda kalitesi de var da siz zaten bundan bahsetmemişsiniz. Size cb125f ile başarılar diliyorum.
    https://www.mcnews.com.au/honda-cb12...torcycle-test/

5 nisan 2023 tarihli avustralya mcn inceleme.Sayfayı aç,sağ tıkla cevir de turkce ye cevir.
    Bir tane incelemede sizin gibi çıkıp nerde bu abs diye ağlamıyor.

Ne demişler;

O ucuz. Çok ucuz
    neredeyse hiç yakıt kullanmıyor
    Süper hafif ve sürüşü de kolay

ve Honda diyor,arkana bakmayacaksın bu makinayı aldığında.seni bedavaya gezdirecek oyle dusun.

Takmışınız abs ye.Sizin için cok onemliyse bu, bence fren yapmayı öğrenmeniz gerekir öncelikle.
    Limon sıkar gibi maneti sıkacaksın,suspansiyon birden kapanmayacak,bu sekilde bir fren yaparsan on lastikte iyiyse oyle bir yola yapışır ki kaydırmak istesen kaydıramazsın.

106.000 TL ye mesela abs li olsa gider abs li olanı alırdım, gereksiz demiyorum.ama olmazsa olmaz değil.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yoksa siz daha cb 125 almadınız mı yuhhh be sizi kafanız ingiliz kadar çalışmıyor ahahahahahdsjdsjj
    John Gotti ve ERROR88 bunu beğendiler.

EternaL_80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Demli Çay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.mcnews.com.au/honda-cb12...torcycle-test/

5 nisan 2023 tarihli avustralya mcn inceleme.Sayfayı aç,sağ tıkla cevir de turkce ye cevir.
    Bir tane incelemede sizin gibi çıkıp nerde bu abs diye ağlamıyor.

Ne demişler;

O ucuz. Çok ucuz
    neredeyse hiç yakıt kullanmıyor
    Süper hafif ve sürüşü de kolay

ve Honda diyor,arkana bakmayacaksın bu makinayı aldığında.seni bedavaya gezdirecek oyle dusun.

Takmışınız abs ye.Sizin için cok onemliyse bu, bence fren yapmayı öğrenmeniz gerekir öncelikle.
    Limon sıkar gibi maneti sıkacaksın,suspansiyon birden kapanmayacak,bu sekilde bir fren yaparsan on lastikte iyiyse oyle bir yola yapışır ki kaydırmak istesen kaydıramazsın.

106.000 TL ye mesela abs li olsa gider abs li olanı alırdım, gereksiz demiyorum.ama olmazsa olmaz değil.
    Dostum kimse motoruna bişe demedi, kötü motor da değil, sadece basit bir taşıt, 125cc bir comutere hayabusa kadar anlam yüklemen çok ilginç.
    F54 ve ERROR88 bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    adam 23 ocak 2024 de kayıt olmuş ama cevaplara baktığınızda sanki 10 yıldır bu forumda gibi

ben ilk kayıt olduğumda konu açmaktan çekinirdim, forum kullanıcılarının her yanıtını iyi ya da kötü farketmez sevinçle karşılardım

bu adam direk buraya polemik amaçlı veya influence için gelmiş

hondanın gizli marka reklamcısı mısın söyle?
    F54, ERROR88 ve maykilceksin bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Sadistic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam 23 ocak 2024 de kayıt olmuş ama cevaplara baktığınızda sanki 10 yıldır bu forumda gibi

ben ilk kayıt olduğumda konu açmaktan çekinirdim, forum kullanıcılarının her yanıtını iyi ya da kötü farketmez sevinçle karşılardım

bu adam direk buraya polemik amaçlı veya influence için gelmiş

hondanın gizli marka reklamcısı mısın söyle?
    İnsanlarin ingiltere nin bestseller olmus motorunu yererken,bok gibi olmus derken tvs,hero alinir derken,kampana abs derken bisey yok,
    Ben bunlara makul gerekcelerle karsi cikarken polemikci veya reklamci mi oluyorum ?

Bana kufur edildi burda kufur !
    İki kisi de kufur eder gibi konustu ama gereken cevabi verdim.

Ayrica ,
    farkinda misiniz bu motor yok satiyor,kapis kapis gidiyor.
    Aklina gelen ilk 3 bayiyi ara ve ellerinde motor kaldi mi diye sor bakalim.

Sonra buraya gelip bayilerin cevabini yaz.
    Honda nin reklama mi ihtiyaci var Turkiye de 9 yildir pazar lideri degil mi ?

Tühh forumdan uzaklaştırılmış, ne güzel bedava palyaço bulmuştuk... Neyse soğuk çay olarak geri gelir sanırım...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)