Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A2 için hangisi daha mantıklı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki gsx 250r
    Merhaba almak istediğim iki model arasında kararsızım mart nisan gibi geleceği söylenen kawasaki ninja 500 ve voge rr 525 modelleri şimdi asıl kafamı karıştıran voge da; tcs, kaydırmalı debriyaj, ters maşa amortisörler, brembo frenler, pirelli rosso lastik gibi özellikler mevcut kawasaki de ise bu özelliklerin çoğu yok ve fiyatı 400k üzeri olacak. Voge bu özellikleri ile 350k civarı olacak. Çin ve japon markaları olduğunu biliyorum hangisini almak daha mantıklı olur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Bu Voge 2-3 yıl Türkiye'de barınırsa satışlarda Honda yı Yamaha yı tokatlar bu mesajım kalsın burda , birde sağlam bir distribütör alsa yada kendi gelse , gerçi hangi marka olursa olsun kendi servisini satışını yapan marka tutulur , incelediğim Voge'lerin malzeme kalitesi , freni , amortisörü , ekranı vs çok iyiydi..Voge yi güzellerken arkadaşın soruyu unutmuşum al biraderim bence hem fiyat güzel hemde motorun üzerindeki komponentler güzel , ikinci eli servisleri ne durumda henüz mualllakta ama alacam 7-8 sene binecem dersen caizdir Voge ;)
    espresso ve iptaluyelik03 bunu beğendiler.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    mart nisan ayları, beklemek için çok tehlikeli aylar. 1 kere istanbul'u kaybetti hükümet, bak ne hale memleket. martta gene kaybederlerse yandık bittik demektir. zaten enflasyonun duracağı yok, benim tavsiyem başka marka modellere de bi bak ve bir an evvel al ne alacaksan.
    espresso ve Dxsec bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Voge 2-3 yıl Türkiye'de barınırsa satışlarda Honda yı Yamaha yı tokatlar bu mesajım kalsın burda , birde sağlam bir distribütör alsa yada kendi gelse
    Kesinlikle katılıyorum... Şuan için parça tedariği konusunda sıkıntı yaşamadık. Ama maalesef Yuki, Voge' nin kalitesini gölgeliyor. Eğer benim gibi 2. el korkunuz yoksa, markaya değil sevdiğim motora biniyorum arkadaş diyorsanız, kesinlikle Voge'yi tavsiye ederim.

Motosikleti
    Alıntı RamazanBural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum... Şuan için parça tedariği konusunda sıkıntı yaşamadık. Ama maalesef Yuki, Voge' nin kalitesini gölgeliyor. Eğer benim gibi 2. el korkunuz yoksa, markaya değil sevdiğim motora biniyorum arkadaş diyorsanız, kesinlikle Voge'yi tavsiye ederim.
    Voge Loncin'e ait , Loncin de Bmw nin F serisini ve C serisi sukuterini üretiyor yani ciddi ortaklıkları var , Bmw den teknoloji transferide yapıyordur , keşke Voge nin distribütörü Bmw gibi Borusan olsa , fiyatları nasıl olurdu kestiremiyorum ama Voge nin Tr de ki imajı kesinlikle hak ettiği yerde olurdu..
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Voge Loncin'e ait , Loncin de Bmw nin F serisini ve C serisi sukuterini üretiyor yani ciddi ortaklıkları var , Bmw den teknoloji transferide yapıyordur , keşke Voge nin distribütörü Bmw gibi Borusan olsa , fiyatları nasıl olurdu kestiremiyorum ama Voge nin Tr de ki imajı kesinlikle hak ettiği yerde olurdu..
    https://youtu.be/-LDUDCV9mYU?feature=shared

Burda adam BMW C400gt ile Sr4 Max'ı incelemiş. İki motor da Loncin firmasindan çıkıyor diyor. Ezcümle İki motorun birbirinden farkı yok, biz niye 3000 Euro fazla vererek c400 ct alıyoruz. O artan paraya ekipman alırız diyor.. WhatsApp grubumuzda Sr4 ü söküp toplayan arkadaşlar oldu.. Motorun bi çok yerinde BMW Logoları var. Varyatörde vs...
    Ama bunu anlatamıyoruz millete...
    He hee Çinli Çinli deyip geçiyorum artık ben soranlara...
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı RamazanBural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://youtu.be/-LDUDCV9mYU?feature=shared

Burda adam BMW C400gt ile Sr4 Max'ı incelemiş. İki motor da Loncin firmasindan çıkıyor diyor. Ezcümle İki motorun birbirinden farkı yok, biz niye 3000 Euro fazla vererek c400 ct alıyoruz. O artan paraya ekipman alırız diyor.. WhatsApp grubumuzda Sr4 ü söküp toplayan arkadaşlar oldu.. Motorun bi çok yerinde BMW Logoları var. Varyatörde vs...
    Ama bunu anlatamıyoruz millete...
    He hee Çinli Çinli deyip geçiyorum artık ben soranlara...
    Mondial Rx3'e Bmw G310 a benziyor diye mavi beyaz BMW arması yapıştırıyorlardı , sende çak Bmw armasını hocam
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben ona da karşıyım hocam... Yapan arkadaşlar var bizde de... Ama sonuçta bu motor Voge Sr4 Max ise, bilakis ben voge amblemi taşınmasından yanayım... Markaya saygısızlık olarak görüyorum şahsen...
    Herkes Voge olarak tanısın bence

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    sase dengesi iyi ise ve sarf malzeme bulabileceksen voge almak daha mantikli.
    yalniz soyle garip bir durum var.birebir ayni motor 150-180bin tlye satiliyor.benelli leoncino 500.bu durumda ne yapmali :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)